Cena0

niska
wysoka
średnia
OD
DO
pasek 0
MATERIAŁ
 • Trwa ładowanie...
KOLOR PASKA
 • Trwa ładowanie...
SZEROKOŚĆ PASKA02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
KOPERTA 0
MATERIAŁ
 • Trwa ładowanie...
KSZTAŁT
 • Trwa ładowanie...
KOLOR KOPERTY
 • Trwa ładowanie...
ROZMIAR KOPERTY02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
GRUBOŚĆ KOPERTY02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
TARCZA 0
KOLOR TARCZY
 • Trwa ładowanie...
INDEKSY/CYFRY
 • Trwa ładowanie...
KOLOR 0
KOLOR TARCZY
 • Trwa ładowanie...
KOLOR PASKA
 • Trwa ładowanie...
KOLOR KOPERTY
 • Trwa ładowanie...
SZKŁO
 • Trwa ładowanie...
STYL
 • Trwa ładowanie...
MECHANIZM
 • Trwa ładowanie...
WODOSZCZELNOŚĆ
 • Trwa ładowanie...
WYMIARY 0
SZEROKOŚĆ PASKA02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
GRUBOŚĆ KOPERTY02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
ROZMIAR KOPERTY02
wąski
szeroki
średni
OD
DO

 • BEST Bestseller
 • NEW Nowość
 • % Wyprzedaż
 • EXPO Ekspozycja
 • 24h Wysyłka w 24h
 • 48h Wysyłka w 48-72h
 • Dodaj do porównywarki
POKAŻ WIĘCEJ ZWIŃ OPIS

Zegarki Garmin

W 1989 r. 52-letni Gary Burrell z 40-letnim dr. Min Kao założyli firmę, która nazywała się ProNav. W późniejszym okresie rozwoju, zmienili jej nazwę na Garmin, utworzoną z imion założycieli. Garry Burrell miał doświadczenie w firmach inżynieryjnych, ponieważ wcześniej w swojej karierze był m.in. dyrektorem ds. inżynierii i wiceprezesem ds. inżynierii morskiej i lotnictwa takich firm, jak Lowrance Electronics, King Radio Corporation i Allied Signal. Kao ukończył National Taiwan University o specjalizacji inżynierii elektrycznej. Po szkole zaproponowano mu asystenturę na University of Tennessee, gdzie pisał doktorat z dziedziny elektrotechniki, był również zaangażowany w badania dla NASA i amerykańskiej armii. Początkowo ich firma składała się jedynie ze stołu do kart oraz dwóch rozkładanych krzeseł, jednak mieli oni wizję, aby przeobrazić ją w znane na całym świecie przedsiębiorstwo. Pierwsze projekty dotyczyły urządzeń GPS, które używała nawet armia amerykańska. W 2003 roku wyprodukowano biegowe zegarki Garmin, które były bardzo poręczne oraz pokazywały liczbę spalonych kalorii, tempo oraz dystans.

Garmin – lider zegarków dla sportowców

Lider innowacji w branży urządzeń GPS. Jakość produktów tej marki potwierdzają profesjonalni sportowcy i podróżnicy. Zegarki z serii Fenix Chronos oferują technologię GPS. Ich wnętrze jest wyposażone w najnowocześniejsze narzędzia, służące do pomiaru tętna na nadgarstku Elevate™, aplikacje sportowe, zaawansowane pomiary i parametry dla sportów ekstremalnych, funkcje nawigacyjne oraz inteligentne powiadomienia. Dla osób ceniących elegancję, oferowane są modele z serii vívomove™ zapewniające śledzenie codziennej aktywności. Klasyczny zegarek analogowy liczy kroki, monitoruje sen i synchronizuje dane z aplikacją Garmin Connect™ Mobile, umożliwiającą przeglądanie dokładnych statystyk.

Zegarki Garmin to lider innowacji w branży zegarków dla sportowców. Zegarek Garmin potrafi monitorować nasze codzienne treningi, ale również zwykłą codzienną aktywność taką jak liczba kroków w ciągu dnia, czy jakość naszego snu. Dla miłośników podróży oraz górskich wycieczek nie brakuje takich funkcji jak kompas, termometr czy barometr dzięki, któremu zegarek da nam znać o zbliżającej się burzy. Smartwatch Garmin nie dość, że wskaże drogę w trakcje podróży to jeszcze zasugeruje nam najlepszą drogę powrotną oraz pokaże atrakcje w danej okolicy.

Zegarek Garmin pomoże nam nawet w sytuacji, gdy nie wzięliśmy ze sobą pieniędzy a chcielibyśmy kupić coś do picia lub jedzenia lub zapłacić za transport, ponieważ wybrane modele posiadają funkcję płacenia. Biegasz i lubisz słuchać muzyki? To dla Smartwatch Garmin żaden problem, gdyż posiada on funkcję dzięki, której można wgrać do zegarka swoją ulubioną muzykę i słuchać jej do woli. Zegarek Garmin przyda się każdemu, kto lubi nowe technologie.

Garmin – zdrowy lifestyle

Dzięki kilku podstawowym funkcjom zegarek damski lub męski Garmin na naszym nadgarstku zmienia się w narzędzie, które monitoruje nasze funkcje życiowe (pomiar tętna, pulsoksymetr) a także motywuje do budowania zdrowych nawyków (ilość nawodnienia dziennego – dostosowany i uwzględniający naszą aktywność fizyczną). Nie musisz być sportowcem – smartwatch Garmin może przybrać kształt bardzo eleganckiego zegarka naręcznego damskiego lub męskiego (niektóre męskie modele Garmin wyposażone są w dodatkowe bransolety stalowe lub tytanowe a wybrane damskie zegarki Garmin występują na modnej i eleganckiej bransolecie typu mesh).

Garmin – niezawodność dla każdego

Zatem nie ważne, czy okazjonalnie ćwiczysz jogę w zaciszu domu czy w ciągu roku bierzesz udział w kilku maratonach lub triatlonach – zegarek Garmin to zawsze słuszny wybór, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających. Wśród smartwatchy damskich i męskich Garmin znajdziemy również zegarki specjalistyczne: lotnicze z serii D2 Delta, nurkowe z serii Descent Mk2 Diver oraz golfowe z kolekcji Approach S62 dla zapalonych golfistów i golfistek. Dla sportowców nieocenionym wsparciem będzie służył zegarek Garmin z serii Fenix 6 w ofercie także modele z szafirowym szkłem. Garmin smartwatch damski to także produkty lifestyle z serii Vivomove Luxe lub Venu, dostępne w pięknych wariantach kolorystycznych z biżuteryjnym wykończeniem w kolorze złota lub różowego złota.

Przewiń do góry