WYPRZEDAŻ
SORTUJ  

Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL
MECHANIZM
WODOSZCZELNOŚĆ
  • BEST Bestseller
  • NEW Nowość
  • SALE Wyprzedaż
  • 24h Wysyłka w 24h
  • 48h Wysyłka w 48-72h
  •   Dodaj do porównywarki

Damskie zegarki z krokomierzem

W dzisiejszych czasach brak aktywności fizycznej to duży problem. Siedzący tryb życia ma natomiast negatywny wpływ nie tylko na wygląd sylwetki, lecz również na stan zdrowia. Na szczęście, możemy w łatwy sposób motywować się do ruchu i kontrolować poziom swojej aktywności fizycznej za pomocą zegarków z krokomierzem. Takie urządzenia to czasomierze inteligentne, czyli smartwatche, które funkcję krokomierza posiadają zwykle w standardzie. Ich działanie nie wymaga od użytkownika żadnej ingerencji. Co więcej, urządzenie może informować o wykonaniu określonej liczby kroków w danym dniu, wyświetlając komunikat na ekranie. 

Zegarek krokomierz damski - jak działa krokomierz w zegarku?

Zegarek z krokomierzem damski może wykorzystywać w swoim działaniu różne mechanizmy. Najprostsze modele posiadają wahadełko, które porusza się wraz z ruchem ręki użytkownika i przesyła impuls, rejestrowany przez urządzenie jako ruch. Inne smartwatche bazują na danych akcelerometru lub nadajnika GPS. Takie zegarki damskie nieco trudniej jest oszukać, poruszając ręką na przykład w trakcie jazdy samochodem. Warto pamiętać, że każdy zegarek z krokomierzem damskim zlicza kroki w sposób orientacyjny. Dokładność swojego urządzenia możemy jednak łatwo przetestować, kontrolując jego działanie podczas chodzenia, biegania czy ruszania rękami w trakcie stania w miejscu. Niezależnie od precyzji działania krokomierza, zegarek damski z taką funkcją zawsze sprawdza się w swojej roli - motywuje do ruchu i pozwala kontrolować poziom aktywności fizycznej w ciągu dnia. 

Dlaczego warto postawić na zegarek z krokomierzem damski?

Zegarki z krokomierzem damskie to nowoczesne urządzenia smart, czyli czasomierze z wyświetlaczem dotykowym, które poza funkcją zliczania kroków zwykle oferują nam również licznik spalonych kalorii czy pomiar pokonanego dystansu. Krokomierz jest bowiem funkcją bardzo podstawową, a zarazem niezwykle użyteczną. Trudno wyobrazić sobie nowoczesny smartwatch damski bez takiego elementu. Z krokomierza skorzystają zarówno osoby aktywne fizycznie, które lubią kontrolować swoją kondycję, jak i panie, które większą część dnia spędzają za biurkiem i chcą zmotywować się do większej aktywności, aby poprawić swój stan zdrowia czy wygląd sylwetki. Zegarek damski z krokomierzem może być zarówno urządzeniem bardzo zaawansowanym, jak i prostym w działaniu i obsłudze. Na ten drugi wariant warto zdecydować się wtedy, kiedy stronimy z urządzeń typu smart, ale nadal chcemy korzystać z zegarka, który łączy w sobie funkcję krokomierza. Taki model zegarka damskiego z krokomierzem dobrze sprawdzi się także jako pomysł na prezent dla starszej osoby.

Wybierz dla siebie elegancki zegarek damski z krokomierzem?

Krokomierz w zegarku smart to standard, dlatego wybór urządzeń tego typu jest naprawdę szeroki. W naszym sklepie bez trudu znajdziesz idealny zegarek z krokomierzem damski swojej ulubionej marki. Posiadamy w swojej ofercie zarówno modele sportowe, które wspierają aktywność fizyczną na zdecydowanie bardziej zaawansowanym poziomie, między innymi za sprawą specjalnych trybów pracy dedykowanych konkretnym dyscyplinom, jak i modele o szykownym designie, w których krokomierz jest subtelnie ukrytą funkcją dodatkową. Wybierz elegancki zegarek damski z krokomierzem na bransolecie, jeśli szukasz akcesorium odpowiedniego do wizytowych stylizacji lub postaw na model z gumowym paskiem, jeżeli zależy Ci na maksymalnej wygodzie.