WYPRZEDAŻ
SORTUJ  

Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL
MECHANIZM
WODOSZCZELNOŚĆ
  • BEST Bestseller
  • NEW Nowość
  • SALE Wyprzedaż
  • 24h Wysyłka w 24h
  • 48h Wysyłka w 48-72h
  •   Dodaj do porównywarki

Zegarki z alarmem

Chociaż zegarki stają się coraz nowocześniejsze i bardziej wielofunkcyjne, to również w najświeższych modelach czasomierzy producenci nie rezygnują z tak podstawowej funkcji, jaką jest alarm. Pod pojęciem alarmu w zegarku na rękę kryje się specjalny tryb odliczania czasu, którego upływ sygnalizowany jest dźwiękiem lub dźwiękiem i wibracją, w przypadku modeli smart. Taki alarm może pełnić różne funkcje. Często jest budzikiem, który w dyskretny sposób przypomina swojemu użytkownikowi, że pora wstać do pracy. Innym razem pełni on rolę przypomnienia lub stopera. Wystarczy nastawić go w odpowiedni sposób, aby ostrzegł nas, że zbliża się godzina ważnego spotkania, odjazdu autobusu czy chociażby pory na wyłączenie gotującego się posiłku. Zegarek z alarmem na nadgarstku osoby, która lubi zawsze być "na czas" i mieć wszystko pod kontrolą, będzie naprawdę użytecznym akcesorium o wielu zastosowaniach.

Zegarek z alarmem tradycyjny i inteligentny

Zegarek z alarmem może być zegarkiem tradycyjnym lub zegarkiem typu smart. Funkcja ta pojawiła się bowiem w czasomierzach już jakiś czas temu, na długo przed erą smartwatchy. Oznacza to, że nawet miłośnicy prostych, klasycznych zegarków mogą korzystać z tej praktycznej funkcji, aby lepiej zorganizować każdy swój dzień i nigdy się nie spóźniać. W nowoczesnych zegarkach smart funkcja alarmu jest standardem. Dzięki zwiększonym możliwościom i łatwej obsłudze ekranu dotykowego, inteligentny zegarek na rękę z alarmem może zadzwonić nie tylko w odstępie kilku czy kilkunastu godzin, ale też za kilka dni, w określone dni tygodnia lub wielokrotnie w ciągu dnia. Funkcja ta jest więc bardziej zaawansowana, a tym samym stwarza jeszcze większe możliwości. 

Zegarek z alarmem dla spóźnialskich

Kiedy druga połówka często przesypia porę wyjścia do pracy na czas lub notorycznie spóźnia się na spotkania, warto podarować jej zegarek na rękę z alarmem. Raz nastawiony sygnał, nie powinien automatycznie się wyłączyć, dlatego stanowi to sprawdzone i bezawaryjne rozwiązanie dla wszystkich spóźnialskich. Również w przypadku, kiedy klasyczny budzik lub budzik w telefonie są zbyt głośne, a mimo to szybciej budzą innych domowników i sąsiadów niż osobę, która je nastawiła, warto zdecydować się na zegarek z alarmem, który dodatkowo wibruje w momencie zaplanowanej pobudki. Bardzo często takie "smart budzenie" przebiega subtelniej i pozwala wstawać o poranku w lepszym humorze. Niektóre bardzo nowoczesne smartwatche są nawet w stanie dostosować się do monitorowanej jakości snu i budzić użytkownika w najkorzystniejszym momencie, aby nie przerywać mu głębokiej, regeneracyjnej fazy nocnego wypoczynku.

Po jaki zegarek z alarmem sięgnąć?

Zegarki z alarmem są bardzo popularne, a ich wybór mocno zróżnicowany, gdyż jest to jedna z podstawowych funkcji czasomierzy. Z tego względu w ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno tradycyjne zegarki z alarmem, jak i zegarki z alarmem typu smart. Co więcej, możesz wybrać, czy Twój czasomierz ma być nieskomplikowanym urządzeniem, w którym alarm to jedna z najbardziej zaawansowanych funkcji, bądź postawić na taki smartwatch, który dodatkowo zaoferuje Ci wiele innych, bardzo profesjonalnych trybów pracy. Zegarek z alarmem dobierz również pod względem designu. Taki osobisty asystent musi przecież ładnie prezentować się na nadgarstku i pasować do większości stylizacji. Zwróć więc uwagę na kształt, wielkość, kolor i grubość koperty oraz na materiał wykonania paska i jego szerokość.