WYPRZEDAŻ
SORTUJ  

Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL
MECHANIZM
WODOSZCZELNOŚĆ
  • BEST Bestseller
  • NEW Nowość
  • SALE Wyprzedaż
  • 24h Wysyłka w 24h
  • 48h Wysyłka w 48-72h
  •   Dodaj do porównywarki

Męski zegarek z Bluetooth 

Zegarek męski z interfejsem Bluetooth pozwala połączyć to urządzenie z innymi sprzętami, które również dysponują modułem łączności bezprzewodowej. Z reguły zegarki łączymy z telefonami, co pozwala między innymi synchronizować wyświetlaną przez nie datę i godzinę, otrzymywać powiadomienia o połączeniach lub wiadomościach, a także sterować odtwarzaczem muzycznym, na przykład w trakcie biegania. Tak naprawdę, największe możliwości daje jednak połączenie zegarka z Bluetooth z dedykowaną aplikacją na smartfony. Dzięki takiemu rozwiązaniu dane odczytywane przez zegarek są następnie przesyłane, zapisywane i analizowane przez oprogramowanie w telefonie, co zdecydowanie zwiększa funkcjonalność przyrządu noszonego na nadgarstku. 

 

Kto powinien wyposażyć się w zegarek z funkcją Bluetooth? 

Zegarki męskie z Bluetooth to domena sportowych smartwatchy, ponieważ dzięki dedykowanej im aplikacji możliwe jest monitorowanie postępów treningowych i lepsze planowanie kolejnych ćwiczeń. Zegarek, który mierzy puls, pokonany dystans, czas treningu i spalone kalorie jest doskonałym trenerem personalnym, którego można zawsze mieć pod ręką. Odczytane przez niego parametry pracy organizmu przesłane na telefon, często zapisywane są i analizowane automatycznie. Później użytkownik może w przystępny sposób przeglądać je i określać, jakie ćwiczenia są dla niego najlepsze. Ułatwia to nie tylko osiąganie celów treningowych, ale również zachowanie lepszej kontroli nad stanem zdrowia. To kolejny przykład, kiedy męskie zegarki z funkcją Bluetooth okazują się nieocenione. Modele, które dokonują pomiaru saturacji, tętna czy jakości snu, pozwalają lepiej zadbać o kondycję organizmu, a nierzadko również samodzielnie wysyłają swojemu użytkownikowi sygnały ostrzegawcze, na przykład dotyczące zbyt niskiego pulsu. 

 

Zegarek z funkcją Bluetooth dla tych, którzy lubią być na bieżąco

Cenioną funkcją męskich zegarków z Bluetooth jest ich stałe połączenie z telefonem, który dla większości osób bywa dzisiaj niezbędnym gadżetem dnia codziennego. Ponieważ zegarek zawsze pozostaje na ręku, a smartfon często nie mieści się do kieszeni, opcja otrzymywania powiadomień o przychodzących połączeniach czy wiadomościach SMS okazuje się bardzo przydatna dla tych, którzy muszą lub po prostu lubią pozostawać ze wszystkimi w stałym kontakcie. Istnieją również nowoczesne smartwatche, które poza funkcją Bluetooth, wyposażono również w głośnik i mikrofon. Takie modele urządzeń mogą oferować dodatkowo funkcję odbierania i wykonywania połączeń, a nawet przesyłania krótkich wiadomości SMS, sporządzonych na podstawie nagrania głosowego. 

 

Jaki smartwatch z Bluetooth wybrać? 

Smartwatche męskie Bluetooth różnią się przede wszystkim designem i oferowanym zakresem funkcji. Wybierając idealny model z oferty naszego sklepu, zastanów się więc, jakich opcji potrzebujesz i jak zegarek ma prezentować się na Twoim ręku. Możesz postawić na model bardziej sportowy na silikonowym pasku lub na elegancki zegarek z bransoletą. Proponujemy również zgrabne opaski sportowe, odpowiednie dla osób, poszukujących wygodnego i subtelnego akcesorium. Jeśli szukasz męskiego smartwatcha do treningów, szczególną uwagę poświęć sprawdzeniu zaprogramowanych w nim trybów sportowych. Najczęściej jest to bieganie, jazda na rowerze czy pływanie, ale niektóre modele mogą oferować nawet ponad 100 różnych trybów automatycznych. Jeżeli potrzebujesz męskiego zegarka, który dotrzyma Ci kroku podczas górskich wypraw, postaw na solidnej jakości smartwatch odporny na uszkodzenia mechaniczne, a jeśli chcesz w nim pływać, musisz zwrócić uwagę na klasę wodoszczelności swojego urządzenia.