WYPRZEDAŻ
SORTUJ  

Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL
MECHANIZM
WODOSZCZELNOŚĆ
  • BEST Bestseller
  • NEW Nowość
  • SALE Wyprzedaż
  • 24h Wysyłka w 24h
  • 48h Wysyłka w 48-72h
  •   Dodaj do porównywarki

Zegarki damskie z pulsoksymetrem - jak działają?

Zegarki damskie z pulsoksymetrem to nowoczesne smartwatche, które badają saturację swojego użytkownika na niemalże takim samym poziomie precyzji jak profesjonalny sprzęt medyczny. Dzisiaj pulsoksymetry można kupić w każdej aptece zupełnie tak samo, jak termometry czy ciśnieniomierze, dlatego osoby, które chciałyby korzystać z funkcji takiego pomiaru na co dzień, powinny wyposażyć się w czasomierz, który będzie na bieżąco kontrolował poziom natlenienia ich krwi. Jak działa pulsoksymetr w damskim zegarku? Urządzenie naświetla naczynia krwionośne użytkownika i analizuje ilość odbitego światła czerwonego i podczerwonego. Na tej podstawie jest w stanie określić poziom natlenienia krwi - hemoglobina związana z tlenem jest bowiem jaśniejsza i ma inne parametry odbijania światła. Odczytany wynik zegarek damski wyświetla w łatwej do interpretacji formie, czyli w procentach. Kiedy pomiar wynosi od 95 do 100% możesz czuć się spokojna o swój stan zdrowia.

Kiedy warto zainwestować w zegarek damski z pulsoksymetrem?

Pulsoksymetr w zegarku damskim to jeden z najnowocześniejszych dodatków. Jeśli urządzenie mierzy saturację, z pewnością dokonuje też kontrolnego pomiaru pulsu, a te dwa parametry są bardzo istotne dla określania stanu zdrowia i kondycji organizmu. W zegarek damski z pulsoksymetrem powinna wyposażyć się każda kobieta, która miewa problemy z niskim poziomem natlenienia krwi. Te mogą być spowodowane anemią czy bezdechem sennym, a także chorobami płuc. O omdlenia spowodowane gorszą przyswajalnością tlenu nietrudno też w trakcie upałów czy wysokogórskich wędrówek. Jeśli więc lubisz mieć pod kontrolą swoje podstawowe parametry życiowe, funkcja pulsoksymetru w zegarku z pewnością nie okaże się dla Ciebie zbędnym dodatkiem. 

Zegarek damski z pulsoksymetrem - co jeszcze może zaoferować smartwatch?

Pulsoksymetry to domena smartwatchy - nie znajdziesz takiego elementu w zegarku klasycznym. Obok funkcji mierzenia saturacji i pulsu, nowoczesny inteligentny zegarek damski z reguły wyposażony jest także w licznik kroków, pomiar spalonych kalorii czy pokonanego dystansu. Smartwatch damski z pulsoksymetrem z pewnością będzie też urządzeniem o charakterze sportowym. Zaoferuje Ci wiele trybów pracy, wspierających wykonywanie różnych treningów, a także połączy się z telefonem i aplikacją, aby magazynować zebrane dane, analizować je i przedstawiać w prostej do odczytywania formie. Zegarki damskie z pulsoksymetrami mogą pełnić rolę trenera personalnego, osobistego asystenta i opiekuna, który kontroluje Twój stan zdrowia i samopoczucie 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. 

Zegarek damski z pulsoksymetrem wybierz również ze względu na design

Nowoczesne smartwatche - zegarki damskie z pulsoksymetrem - to urządzenia z wymiennymi tarczami wyświetlanymi na ekranie dotykowym i paskami, które możesz zwykle zmienić według własnego uznania. Nie oznacza to jednak, że design wybranego modelu nie jest istotny, bowiem niektórych elementów swojego czasomierza nie będziesz w stanie dostosować do swoich preferencji. Zwróć więc uwagę na wielkość i kształt tarczy, na szerokość i rodzaj paska, a także na ogólną kolorystykę. W naszym sklepie znajdziesz zarówno sportowe zegarki damskie z pulsoksymetrem, jak i modele o bardziej klasycznym, eleganckim wyglądzie. Różnorodność asortymentu sprawia, że możesz wybrać dla siebie model uniwersalny lub zmieniać zegarek w zależności od okoliczności, wybierając model o biżuteryjnym i casualowym designie.