WYPRZEDAŻ
SORTUJ  

Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL
MECHANIZM
WODOSZCZELNOŚĆ
  • BEST Bestseller
  • NEW Nowość
  • SALE Wyprzedaż
  • 24h Wysyłka w 24h
  • 48h Wysyłka w 48-72h
  •   Dodaj do porównywarki

Zegarki Beverly Hills Polo Club

Beverly Hills to synonim luksusu i przepychu, który nie ma sobie równych na całym świecie. Miasto jest domem wielu gwiazd filmowych i milionerów, pośród tropikalnej flory i idealnej kalifornijskiej pogody. Styl życia miasta reprezentuje szczyt aspiracji. Sport polo, uważany za najstarszy sport zespołowy, często określany jako „sport królów”. Marka Beverly Hills Polo Club powstała w 1982 roku. Inspirowana jest elegancją i przepychem Beverly Hills oraz tradycyjnym sportem polo. Beverly Hills Polo Club oddaje emocje związane z rywalizacją a także członkostwo w ekskluzywnym klubie towarzyskim.


Marka Beverly Hills Polo Club oferuje zarówno zegarki dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Zegarki damskie cieszą się dużą popularnością wśród kobiet, które na co dzień preferują stylizacje miejskie. Zegarki męskie tej marki to modele, które sprawdzą się zarówno przy stylizacjach sportowych jak i klasycznych.

Koperty w zegarkach Beverly Hills Polo Club wykonane są z mosiądzu, a bransolety ze stali szlachetnej. Koperty chronione są przez szkło mineralne odporne na stłuczenia. Zegarki posiadają mechanizmy kwarcowe, a ich wodoszczelność wynosi 3 albo 5 ATM

123...»