WYPRZEDAŻ
SORTUJ  

Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL
MECHANIZM
WODOSZCZELNOŚĆ
  • BEST Bestseller
  • NEW Nowość
  • SALE Wyprzedaż
  • 24h Wysyłka w 24h
  • 48h Wysyłka w 48-72h
  •   Dodaj do porównywarki

Zegarki Vostok Europe

Zegarki Vostok Europe – sklep internetowy Swiss

Litewska firma założona w 1942 roku. Vostok Europe to marka spółki Koliz-Vostok łącząca obudowy najnowocześniejszej technologii i akcesoria z uznanymi i bardzo starannie zoptymalizowanymi mechanizmami fabryki zegarków i mechanizmów Vostok Watch Makers Inc. Zegarki Vostok Europe są dedykowane dla wszystkich którzy kochają innowacyjny oraz klasyczny design. Ponadto specjalne linie zegarków Vostok Europe idealnie się sprawdzają w ekstremalnych sytuacjach takich jak nurkowanie, skoki motokrosowe, skoki spadochronowe oraz wiele innych.

Sama marka Vostok Europe powstała w 2003 roku. Marka dzięki swojej współpracy ze sportowcami takimi jak strongman Žydrunas Savickas czy kierowca rajdowy Benediktas Vanag. Sukcesy sportowców związanych z firmą często grawerowane są na deklach zegarków Vostok, towarzyszą również w wielu imprezach sportowych. Zostały oficjalnym zegarem wyścigu od Murmańska do Władywostoku, by w kolejnych latach odmierzać czas podczas rajdu Dakar.

Zegarki Vostok – ręcznie składane, precyzyjne czasomierze

Zegarki Vostok towarzyszyły również nurkom podczas Mistrzostw Świata w nurkowaniu swobodnym freediving w Grecji w 2013 roku. Dzięki swojej wodoszczelności 300m oraz automatycznemu zaworowi helowemu świetnie sprawdzają się pod wodą. W 2009 roku powstał zegarek Vostok z specjalnym podświetleniem, które może wytrzymać nawet 20 lat bez żadnego zewnętrznego źródła energii. Zegarki Vostok zarówno te kwarcowe jak i mechaniczne składane są ręcznie z największa precyzją.  Zegarek ten zdobył zaufanie samej armii NATO, produkuje zegarki dla jednostek podwodnych, pilotów myśliwców F-16, śmigłowców Apache i marynarzy okrętów podwodnych. Zegarki Vostok przetrwały również wyprawe do najgłębszej jaskini na świecie, gdzie skazany na 44°C i 88 mB próżni. Zegarki Vostok to świetny wybór, dla każdego kto chciałby mieć zegarek bardzo zaawansowany w stosunkowo niedużej cenie. Pamiętając o tym, że zegarki Vostok Europe są ręcznie składane każdy ich szczegół jest dokładnie dopracowany. Złożony z wielką precyzją sprawia wrażenie zegarka nie do zdarcia.