WYPRZEDAŻ
SORTUJ  

Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL
MECHANIZM
WODOSZCZELNOŚĆ
  • BEST Bestseller
  • NEW Nowość
  • SALE Wyprzedaż
  • 24h Wysyłka w 24h
  • 48h Wysyłka w 48-72h
  •   Dodaj do porównywarki

Zegarki damskie z dotykowym wyświetlaczem - czym się wyróżniają?

Współczesne zegarki wielofunkcyjne, czyli tak zwane smartwatche, to urządzenia, które niezwykle trudno byłoby obsługiwać tak, jak klasyczny zegarek. Dodanie przycisków czy kolejnych pokręteł nie wpłynęłoby korzystnie ani na wygodę obsługi, ani na wygląd akcesorium, dlatego producenci połączyli nowoczesne funkcje zegarka z ekranem dotykowym. Zegarki damskie z wyświetlaczem są proste i komfortowe w obsłudze, ponieważ sterujemy nimi zupełnie tak samo, jak smartfonem. Wystarczy przesunąć opuszkiem palca po ekranie i stuknąć, aby uruchomić lub wyłączyć wybraną funkcję. Włączenie trybu sportowego, stopera czy mierzenia pulsu zajmuje dosłownie sekundę. Dzięki temu zegarki damskie z dotykowym wyświetlaczem idealnie sprawdzają się w trudniejszych warunkach, na przykład podczas treningu, kiedy jesteś w ciągłym ruchu. 

Zegarek damski z dotykowym wyświetlaczem - co oferuje nowoczesny smartwatch?

Dotykowe ekrany spotykamy w nowoczesnych zegarkach, które ze względu na swoje inteligentne funkcje nazywa się smartwatchami. Taki model czasomierza może zaoferować Ci nie tylko precyzyjne odmierzanie godzin, minut i sekund, ale również wiele dodatkowych, sprytnie ukrytych w jego wnętrzu funkcji. Warto zwrócić też uwagę na fakt, że zegarki damskie z dotykowym wyświetlaczem potrafią zmieniać swój wygląd i dostosowywać się do naszych preferencji. Często możemy wymieniać w nich paski oraz tarcze, dzięki czemu, kiedy urządzenie nieco nam się znudzi, nie kupujemy kolejnego zegarka, lecz po prostu odświeżamy jego design. Nawet w najprostszym zegarku damskim z dotykowym wyświetlaczem znajdziesz takie funkcje, jak krokomierz, pulsometr, stoper czy budzik. Dzisiaj większość smartwatchy łączy się również z telefonem i zainstalowaną w nim aplikacją, która dodatkowo rozszerza funkcjonalność czasomierza. Najnowocześniejsze zegarki damskie z dotykowym ekranem pozwalają nawet na wykonywanie połączeń czy dokonywanie płatności bezgotówkowych.

Sportowy zegarek damski z dotykowym wyświetlaczem - co potrafi?

Zegarki damskie z dotykowym wyświetlaczem to w głównej mierze zegarki sportowe, które wspierają aktywność fizyczną i pozwalają lepiej kontrolować postępy treningowe. W takich czasomierzach poza krokomierzem, znajdziesz mnóstwo funkcji kontrolujących stan organizmu oraz tryby sportowe, opracowane z myślą o konkretnych dyscyplinach. Nowoczesny smartwatch sprawdzi Twój puls i saturację, obliczy pokonany dystans i ilość spalonych kalorii. W trybie sportowym podpowie, czy zwolnić, czy przyspieszyć tempo ćwiczeń. Później prześle dane zebrane podczas treningu na telefon, w którym za sprawą aplikacji wygodnie przeanalizujesz trasę biegu czy wydajność swojego organizmu. Sportowy zegarek damski z dotykowym wyświetlaczem zastąpi zatem Twojego personalnego trenera. 

Zegarek damski z dotykowym wyświetlaczem jako osobisty asystent dnia codziennego

Damskie zegarki z dotykowym wyświetlaczem to gadżety idealne nie tylko dla aktywnych kobiet, ale także dla pań, które lubią mieć wszystkie swoje sprawy pod kontrolą. Czasomierze tego typu pozwalają na ustawianie przypomnień, lepsze planowanie czasu i zadań do wykonania, a w połączeniu z telefonem wyświetlają też komunikaty dotyczące przychodzących połączeń, wiadomości czy nawet powiadomienia z mediów społecznościowych. Z takim zegarkiem na ręku nie musisz martwić się o ominięcie spotkania czy niezauważenie ważnego maila. Urządzenie będzie Twoim niezawodnym osobistym asystentem na co dzień.