WYPRZEDAŻ
SORTUJ  

Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL
MECHANIZM
WODOSZCZELNOŚĆ
  • BEST Bestseller
  • NEW Nowość
  • SALE Wyprzedaż
  • 24h Wysyłka w 24h
  • 48h Wysyłka w 48-72h
  •   Dodaj do porównywarki

Zegarki Superdry

Marka Superdry została założona w 2003 roku przez Juliana Dunkerton – właściciela marki Cult Clothing - i Jamesa Holdera – twórcę marki Bench. Główną inspiracją do stworzenia Superdry była ich wspólna podróż do Tokio, która zaowocowała powstaniem nowego brandu i już w 2004 roku rozpoczęto sprzedaż produktów pod nazwą Superdry. Marka Superdry należy do przedsiębiorstwa SuperGroup, zajmującego się sprzedażą detaliczną odzieży. Główna siedziba znajduje się w Cheltenham, w hrabstwie Gloucestershire.

Zegarek Superdry – dla kochających modę

Styl Superdry łączy w sobie nowoczesność z japońskimi trendami, takimi jak odważna kolorystyka czy japońskie motywy. Zegarki Superdry charakteryzują się unikatowym wzornictwem, dobrą jakością i dbałością o detale. Każdy model utrzymany jest w bardzo nowoczesnej stylistyce, dlatego zegarek Superdry będzie idealnym wyborem dla osób interesujących się modą oraz lubiących wyróżniać się w tłumie.

Zegarki Superdry – sportowe lub uniwersalne

W kolekcjach zegarków Superdry można znaleźć zegarki typowo sportowe, jak również  bardziej uniwersalne i klasyczne modele. Większość zegarków świetnie nadaje się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Ich ogromną zaletą jest posiadanie precyzyjnych japońskich mechanizmów kwarcowych. Zegarki Superdry to połączenie doskonałej jakości z niską ceną, dzięki czemu każdy może sobie pozwolić na zakup wyjątkowego czasomierza tej marki.