Bezpłatne skracanie bransolety

Bezpłatne skrócenie bransolety

Nawet najmodniejszy i najlepiej dobrany zegarek nie będzie prezentował się na Twoim nadgarstku efektownie, jeśli jego bransoleta będzie zbyt luźna. Jej skrócenie najlepiej zlecić ekspertom – w SWISS zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie na terenie całego kraju. Sprawdź, dlaczego idealne dopasowanie bransolety jest takie ważne i dowiedz się, jak zlecić jej bezpłatną korektę w jednym z naszych salonów!

Co wyróżnia zegarki na bransolecie?

Zegarek z bransoletą to nieśmiertelny klasyk – dzięki swojej masywnej konstrukcji, natychmiast przyciąga wzrok. Tego typu czasomierze doskonale komponują się z luźniejszymi, codziennymi stylizacjami, jednak pasują również do bardziej formalnych zestawień. Bransoleta jest też trwalsza niż pasek wykonany ze skóry lub tworzywa sztucznego. Jest także odporna na wilgoć, dzięki czemu nie trzeba jej regularnie wymieniać.

Rodzaje bransolet w zegarkach

Współcześnie producenci zegarków oferują wiele rodzajów bransolet stalowych, różniących się przede wszystkim grubością splotu i zastosowanych ogniw. Te najpopularniejsze to z pewnością:

  • bransolety z dużych ogniw – charakteryzuje je mniejsza liczba zastosowanych elementów, co przekłada się na wyższą trwałość. Masywna bransoleta to dla wielu synonim prestiżu, niezawodności i męskości, dlatego tego rodzaju zegarki od lat znajdują uznanie wśród wielu panów,
  • bransolety z ogniw małych oraz średnich – wyróżnia je drobniejszy splot i mniejszy rozmiar zastosowanych elementów, dzięki czemu prezentują się dyskretniej i bardziej subtelnie. Popularne jest łączenie ogniw o różnych rozmiarach, dające ciekawy efekt wizualny,
  • bransolety mesh – bardzo drobny splot, bijący obecnie rekordy popularności, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn.

Idealne dopasowanie bransolety – dlaczego to takie ważne?

Prawidłowo dopasowana bransoleta to nie tylko kwestia odpowiedniej prezencji na nadgarstku. Jeśli będzie ona zbyt luźna, zegarek może zsunąć się z ręki, a upadek z nawet niewielkiej wysokości to ryzyko zbicia szkła lub uszkodzenia mechanizmu.

Dlaczego skrócenie bransolety warto powierzyć specjalistom?

W związku z tym najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie dopasowania długości bransolety ekspertom, którzy zrobią to sprawnie i z należytą precyzją. Pracownicy salonów SWISS wykonają dla Ciebie tę usługę całkowicie za darmo.

Bezpłatne skracanie bransolety od SWISS – jak skorzystać z usługi?

Z opcji bezpłatnego skrócenia bransolety możesz skorzystać w przypadku zakupu dowolnego zegarka w naszym sklepie internetowym i wszystkich butikach stacjonarnych. Przynieś do dowolnego salonu SWISS zegarek wraz z dowodem zakupu, a pracownik sklepu dopasuje długość bransolety na miejscu – natychmiast i bez żadnych opłat.
Usługa nie dotyczy tytanowych bransolet marki Garmin.

Gdzie znajdę salon SWISS z usługą skracania bransolet?

Do Twojej dyspozycji jest ponad 120 sklepów stacjonarnych na terenie centrów handlowych w największych polskich miastach. Skorzystaj z wyszukiwarki na naszej stronie www i znajdź swój najbliższy butik SWISS!

W SWISS bezpłatnie dopasujesz bransoletę zegarka!

Zapomnij o luźnej, zsuwającej się bransolecie! Ciesz się jej perfekcyjnie dopasowaną długością, która sprawi, że zegarek na Twoim nadgarstku będzie prezentował się świetnie, idealnie uzupełniając każdą stylizację.