WYPRZEDAŻ
SORTUJ  

Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL
MECHANIZM
WODOSZCZELNOŚĆ
  • BEST Bestseller
  • NEW Nowość
  • SALE Wyprzedaż
  • 24h Wysyłka w 24h
  • 48h Wysyłka w 48-72h
  •   Dodaj do porównywarki

Zegarki damskie z kompasem - jak działają?

Kompas nie jest nowoczesnym odkryciem technologicznym. To narzędzie, które wynaleziono wieki temu, a mimo to, nie znajdziesz takiej funkcji w każdym zegarku. Podstawowym elementem kompasu jest igła magnetyczna z dwoma biegunami. Jeden z nich wskazuje północ, a drugi południe. Igła obraca się, identyfikując kierunki na podstawie pola magnetycznego planety. Dzięki kompasowi możesz sprawdzić, w którą stronę iść, niezależnie od tego, gdzie akurat się znajdujesz. Mało kto posiada dzisiaj przyrząd jakim jest kompas - łatwiej jest wyposażyć się w damski zegarek z kompasem, który łączy funkcjonalność czasomierza z wieloma innymi praktycznymi funkcjami. Jego użycie jest bardzo proste: zwyczajnie ustaw zegarek w poziomie, obróć się i obserwuj, jak zmieniają się wskazania kompasu, a następnie obierz właściwy kierunek.

Komu przyda się zegarek damski z kompasem?

Nie każda kobieta potrzebuje damskiego zegarka z kompasem. Na co dzień rzadko odnosimy się bowiem do kierunków świata, a także do położenia poszczególnych miejsc i obiektów. Niektóre panie z pewnością docenią jednak dodatkowe funkcje zegarków damskich z kompasem. Będą to przede wszystkim osoby, które kochają zwiedzać rozległe tereny lasów czy gór, kobiety lubiące biwakować, spacerować po nieznanych terenach, odkrywać nowe, ustronne i często piękne miejsca, do których nie prowadzą utarte szlaki. Zegarek z kompasem warto mieć na nadgarstku nawet w obcym mieście, jeśli poruszamy się po nim z tradycyjną mapą, a nie z lokalizatorem GPS. 

Zegarki damskie z kompasem - wyposażenie smartwatchy dla kobiet

Chociaż funkcja kompasu spotykana jest w zegarkach klasycznych, to najwygodniej jest korzystać z niej w nowoczesnych zegarkach inteligentnych. Smartwatch damski z kompasem wyświetla na swoim ekranie kompas, który bardzo prosto jest obsłużyć i wykorzystać podczas wędrówek. Taka funkcja często jest też bardziej dokładna i zaawansowana, a przy tym łatwa w odczycie nawet dla laika. Zegarek damski z kompasem wyraźnie wskaże nie tylko północ i południe, ale też wschód oraz zachód, a dodatkowo określi precyzyjnie stopnie, czyli odchylenie od kierunku północnego. Nowoczesny smartwatch skrywa w sobie jednak znacznie więcej praktycznych funkcji dla podróżniczek i aktywnych fizycznie kobiet. Znajdziesz w nim krokomierz, pulsometr, licznik spalonych kalorii czy pomiar pokonanego dystansu. Jeśli urządzenie połączy się z telefonem, prześle wszystkie dane do aplikacji, w której odczytasz ich analizę i lepiej zaplanujesz swoją kolejną wyprawę. Sportowy smartwatch damski z kompasem zaoferuje Ci również zaawansowane tryby sportowe, z którymi wszelkie aktywności dnia codziennego będziesz wykonywać bardziej świadomie, wydajniej i efektywniej.

Jaki zegarek damski z kompasem wybrać?

Nasze zegarki damskie z kompasem to smartwatche w sportowym i casualowym stylu. Możesz wybierać spośród modeli z dużą lub małą tarczą, z większą lub minimalną ilością dodatkowych przycisków, na szerszym lub subtelniejszym pasku. Sportowy charakter zegarków z kompasem nie wyklucza jednak kobiecego designu. Dostrzeżesz go w łagodniejszych liniach, delikatniejszych kolorach i biżuteryjnych akcentach niektórych urządzeń. Nie musisz kupować osobnego zegarka do pracy, na trening, na biwak czy na górską wspinaczkę. Nasze smartwatche są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i estetycznie zaprojektowane, dzięki czemu dobrze prezentują się na kobiecym nadgarstku. Postaw na wygodę, funkcjonalność i nowoczesny design, jeśli szukasz zegarka damskiego z kompasem, który zawsze doprowadzi Cię do celu.