WYPRZEDAŻ
SORTUJ  

Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL
MECHANIZM
WODOSZCZELNOŚĆ
  • BEST Bestseller
  • NEW Nowość
  • SALE Wyprzedaż
  • 24h Wysyłka w 24h
  • 48h Wysyłka w 48-72h
  •   Dodaj do porównywarki

Zegarki z dotykowym wyświetlaczem

Im bardziej wielofunkcyjne stają się zegarki, tym trudniejsza okazuje się ich obsługa. Na szczęście, producenci znaleźli sposób, aby zrezygnować z trudnego sterowania czasomierzami za pomocą przycisków, koronek i różnego typu kombinacji obu elementów. Zamiast nich wykorzystano nowoczesne ekrany dotykowe, co pozwoliło znacząco ograniczyć ilość niezbędnych przycisków, a tym samym zmniejszyć całe urządzenie i poprawić jego estetykę. Zegarki z dotykowym wyświetlaczem są przy tym bardzo funkcjonalne i wygodne w użyciu, nawet w trudnych warunkach, na przykład w trakcie uprawiania sportu. 

Zegarki z dotykowym wyświetlaczem - co nam oferują?

Zegarek z dotykowym wyświetlaczem to nowoczesne urządzenie smart, które nie tylko odmierza czas, ale również - w zależności od modelu - mierzy puls, saturację, pokonany dystans, ilość wykonanych kroków czy liczbę spalonych kalorii. Nowoczesne smartwatche z ekranem dotykowym posiadają również takie dodatki jak kompas czy barometr. Mogą łączyć się z telefonem za pośrednictwem Bluetooth, a nawet dysponować NFC i umożliwiać dokonywanie płatności bezgotówkowych. Ważną funkcją zegarków z dotykowym wyświetlaczem bywają tryby sportowe. Pełnią one rolę personalnego trenera, dzięki któremu możemy lepiej kontrolować swoje wyniki i pracować nad wydajnością organizmu.

Dlaczego warto wybrać zegarek z wyświetlaczem dotykowym?

Co prawda, zegarki z dotykowym wyświetlaczem wymagają regularnego ładowania ich wbudowanej baterii, ale nie jest to obowiązkiem szczególnie uciążliwym. Odwdzięcza się natomiast niezwykłą wygodą obsługi, funkcjonalnością i uniwersalnością takiego urządzenia. Dla wielu osób ważną zaletą zegarków z dotykowym wyświetlaczem będzie możliwość dowolnej zmiany wyglądu ich tarczy. Dzięki takiej opcji czasomierz dostosowuje się do naszych potrzeb czy nawet do naszego humoru, czasem wyglądając bardziej klasycznie, a innym razem ultra nowocześnie. Obsługa takich urządzeń - podobnie jak telefonów z dotykowym ekranem - jest wbrew pozorom o wiele łatwiejsza niż w przypadku modeli z przyciskami. Wystarczy bowiem, że opuszkiem palca uruchomimy wybraną funkcję, wyregulujemy parametry pracy posuwistym gestem czy stukniemy w ekran, aby go odblokować. Zegarek z dotykowym wyświetlaczem jest więc banalnie prosty w obsłudze, a przy tym również wygodny, ponieważ szybkość, z jaką możemy uruchomić interesującą nas funkcję pozwala bezpiecznie uprawiać sport, nawet jeśli sprowadza się on do jazdy rowerem czy pływania.

Zegarek z dotykowym wyświetlaczem w sklepie Swiss

Zegarki z dotykowym wyświetlaczem zdecydowanie dominują dzisiaj na rynku, jeśli chodzi o urządzenia wielofunkcyjne. W naszym sklepie znajdziesz więc szeroki wybór czasomierzy z dotykowym ekranem znanych i cenionych producentów. Proponujemy modele uniwersalne, męskie, damskie, a także młodzieżowe. Bez trudu posegregujesz naszą ofertę pod względem wybranego koloru i wielkości tarczy, rodzaju paska czy chociażby ceny. Zegarki z wyświetlaczem dotykowym mogą prezentować się bardziej sportowo lub bardziej elegancko. To od Ciebie zależy, na jaki wariant się zdecydujesz. Weź pod uwagę nie tylko design czasomierza z dotykowym ekranem, ale również jego wnętrze, czyli dostępne funkcje, moduły łączności bezprzewodowej czy chociażby kompatybilność z wybranym systemem operacyjnym smartfonu. Z odpowiednio dobranym do Twoich potrzeb zegarkiem telefon stworzy zgrany duet, dzięki czemu funkcjonalność obu urządzeń zdecydowanie wzrośnie.