WYPRZEDAŻ
SORTUJ  

Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL
MECHANIZM
WODOSZCZELNOŚĆ
  • BEST Bestseller
  • NEW Nowość
  • SALE Wyprzedaż
  • 24h Wysyłka w 24h
  • 48h Wysyłka w 48-72h
  •   Dodaj do porównywarki

Zegarki męskie z GPS

GPS to w dzisiejszych czasach podstawowa funkcja nowoczesnych zegarków typu smartwatch. Często podróżujesz pieszo lub rowerem po bezdrożach? A może mieszkasz w dużym mieście i potrzebujesz także pieszej nawigacji? Jeśli tak, koniecznie zdecyduj się na inwestycję w smartwatch z GPS. To innowacyjny sprzęt, który znajdziesz w ofercie naszego sklepu online. Sprawdź aktualne bestsellery i wybierz zegarek z GPS dopasowany do swoich potrzeb i preferencji stylistycznych!

Jak działa GPS w smartwatchu?

Zasada działania modułu GPS w zegarkach multimedialnych jest identyczna, jak w pozostałych urządzeniach elektronicznych dostępnych na rynku. System dokładnie mierzy czas, w którym sygnał jest przesyłany z urządzenia do satelity. Dokładność modułu GPS zależy od tego, jak długo płynie sygnał elektromagnetyczny. Odbiornik po zebraniu danych o odległości, czasie i prędkości sygnału ustala pozycję zegarka pomiędzy nim a odbiornikami sygnału satelitarnego.

Warto dodać, że GPS w zegarku może wskazać położenie na podstawie dokładnych danych geolokalizacyjnych. Nowoczesny sprzęt tego typu jest także skompilowany z aplikacjami mobilnymi, np. Mapy Google, dzięki czemu z poziomu smartwatcha można prowadzić nawigację do celu.

Kiedy przydaje się zegarek z GPS?

Zegarki z modułem GPS znajdują wiele zastosowań. Można je wykorzystać na co dzień do nawigacji w dużym mieście, podczas biegania, a także jazdy na rowerze po nieznanym terenie. To jednak nie wszystko. Multimedialne zegarki umożliwiają dokładną analizę przebytej trasy, ustalenie wysokości nad poziomem morza, a także wysyłanie powiadomień z danymi geolokalizacyjnymi do wskazanych osób w razie wykrycia zagrożenia.

Jeśli na co dzień biegasz, koniecznie zainwestuj w nowoczesny smartwatch z GPS. Taką funkcję znajdziesz praktycznie w każdym urządzeniu ze średniej półki cenowej. Możliwości wykorzystania GPS w zegarku jest znacznie więcej. Z użyciem takiego modułu możesz też szybko zlokalizować zagubione urządzenie – wystarczy, że uruchomisz aplikację na telefonie, a bez problemu sprawdzisz lokalizację smartwatcha.

Dlaczego warto kupić zegarek multimedialny z modułem GPS?

Zegarki z funkcją GPS to ogromna wygoda nie tylko na trasie rowerowej oraz w trakcie biegania, ale także podczas wykonywania codziennych czynności. To urządzenia, które są stworzone z myślą o sportowcach, którzy często znajdują się z dala od cywilizacji, np. w środku dużego lasu. Moduł GPS z kompasem to przydatna funkcja, która pozwala na zlokalizowanie danej osoby nawet z dala od publicznych dróg.

GPS w zegarku gwarantuje wysoki poziom dokładności pomiarowej, bezawaryjność działania oraz nieograniczone możliwości zastosowania. Nawet jeśli tylko śledzisz postępy swoich poczynań, np. podczas treningu, moduł GPS w smartwatchu może okazać się nieoceniony.

Smartwatche z GPS – polecane modele

W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli smartwatchy z GPS. Kilka chętnie wybieranych przez konsumentów to:

  1. Fossil Gen. 6 – to model zegarka męskiego, który jest wyposażony w wysoce dokładny moduł GPS, łączność Bluetooth oraz wieczny kalendarz. Z ciekawostek, zegarek ma wbudowaną latarkę, co przydaje się podczas wypadów do lasu lub na biwak.
  2. Garmin Approach S62 Golf – to idealne urządzenie, które może służyć jako lokalizator położenia. Zegarek jest dedykowany dla miłośników golfa, ma 1,3-calowy ekran oraz charakteryzuje się wodoszczelnością na poziomie 50 m zanurzenia. Ten model to idealny wybór dla sportowców. Materiał wykonania paska jest hipoalergiczny, a więc nie ma ryzyka, że osoba nosząca zegarek narazi się na reakcje uczuleniowe.
  3. Garmin Descent MK2 Diver – to smartwatch z GPS i innymi funkcjami, które przydatne są dla sportowców, nurków oraz osób prowadzących na co dzień aktywny tryb życia. Wodoodporność do zanurzenia na poziomie 100 m, żyroskop oraz informacje pogodowe na ekranie zegarka to jego główne wyróżniki.

Jeśli szukasz czegoś innego lub Twój budżet nie pozwala Ci na zakup zegarka z GPS z półki premium – przejrzyj nasz asortyment. Proponujemy smartwatche z GPS na każdą kieszeń.