WYPRZEDAŻ
SORTUJ  

Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL
MECHANIZM
WODOSZCZELNOŚĆ
  • BEST Bestseller
  • NEW Nowość
  • SALE Wyprzedaż
  • 24h Wysyłka w 24h
  • 48h Wysyłka w 48-72h
  •   Dodaj do porównywarki

Damskie zegarki z GPS - jaka jest ich funkcjonalność?

Nie każdy damski smartwatch może pochwalić się wbudowanym modułem GPS. Jest to funkcja, która pozwala na geolokalizację urządzenia, a tym samym jego użytkownika. Z GPS-u korzysta większość smartfonów, jednak w przypadku zegarków nie jest to podstawowy element ich wyposażenia. Tymczasem dzięki geolokalizacji w smartwatchu istnieje możliwość dokładniejszego mierzenia pokonywanych dystansów, wyznaczania tras na mapie i dokładnego analizowania biegów treningowych. Zegarek damski z GPS przyda się przede wszystkim kobietom, które lubią biegać w terenie, a także miłośniczkom wszelkich wędrówek w nieznane, zwłaszcza po trasach górskich. Z lokalizatorem GPS zawsze znajdziesz drogę do celu, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

Damskie zegarki z GPS - domena sportowych smartwatchy

Moduły GPS nie są instalowane w klasycznych damskich zegarkach, lecz w zegarkach inteligentnych, czyli tak zwanych smartwatchach. Urządzenie tego typu może oferować nie tylko geolokalizację, ale też szereg innych smart funkcji, takich jak liczenie kroków, mierzenie pulsu czy obliczanie liczby spalonych kalorii. Zegarki damskie z GPS to czasomierze stworzone z myślą o aktywnych kobietach. Dzięki modułowi geolokalizacji pozwalają maksymalnie precyzyjnie obliczać wykonywane codziennie kroki i pokonywane dystanse. Często wspierają aktywność fizyczną również na inne sposoby, choćby za sprawą pulsometru, który umożliwia stałe kontrolowanie wydajności organizmu. W smartwatchach damskich z GPS znajdziesz też dedykowane tryby sportowe, czyli programy wspierające uprawianie różnych dyscyplin sportowych.

Damski zegarek z GPS dla biegaczy

Bez wątpienia, zegarki damskie z GPS najbardziej przydatne są dla kobiet, które kochają biegać i to nie tylko na bieżni, ale również w terenie. Dzięki geolokalizacji zegarek sportowy pozwala wyznaczać trasy i śledzić ich przebieg. Bardzo dokładnie zlicza też pokonane kilometry, określa tempo biegu i ilość spalonych kalorii. Połączony z dedykowaną aplikacją na smartfona, zegarek damski z GPS daje użytkowniczce dostęp do zaawansowanych danych na temat treningu i całej trasy biegowej. Informuje o długości trasy, o tempie na poszczególnych odcinkach drogi czy o wysokości tętna podczas biegu z górki i pod górkę. Bez takiego akcesorium żadna osoba nie byłaby w stanie przeprowadzać swoich treningów w terenie w tak kontrolowany sposób jak na bieżni na siłowni. Tymczasem biegając leśnymi ścieżkami, polnymi drogami czy chodnikami na przedmieściach, możesz lepiej dotleniać swój organizm i podziwiać widoki, a taki trening to czysta przyjemność. 

Jaki zegarek damski z GPS wybrać?

Jeśli szukasz dobrego zegarka damskiego z GPS, z pewnością masz określone oczekiwania odnośnie funkcjonalności takiego gadżetu. Wiesz, jakich trybów sportowych potrzebujesz i jakie zabezpieczenia powinno mieć Twoje urządzenie. Czy wystarczy Ci model pyłoszczelny, czy wodoszczelny, z którym można pływać i nurkować? Czy poza geolokalizacją i podstawową funkcją mierzenia pulsu, przyda Ci się również funkcja pulsoksymetru? Wybierając damski zegarek z GPS, pamiętaj, że korzystanie z modułu powoduje szybsze zużycie baterii smartwatcha. Wybieraj więc urządzenia, które dysponują akumulatorem o większej pojemności, aby móc rzadziej podłączać zegarek do ładowania. Nie zapomnij też o tym, jak ważny jest design takiego gadżetu. Znajdziesz u nas zegarki damskie z GPS w wersji eleganckiej i bardziej sportowej, o różnej wielkości i kształcie tarczy, na bransolecie i silikonowym pasku - postaw na model, który będzie dla Ciebie najbardziej uniwersalny.