WYPRZEDAŻ
SORTUJ  

Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL
MECHANIZM
WODOSZCZELNOŚĆ
  • BEST Bestseller
  • NEW Nowość
  • SALE Wyprzedaż
  • 24h Wysyłka w 24h
  • 48h Wysyłka w 48-72h
  •   Dodaj do porównywarki

Zegarki Anne Klein

Marka Anne Klein założona została przez Hannah Golofski urodzoną w 1923 roku na Brooklynie. Firma Anne Klein istnieje już ponad 50 lat i dzięki dużemu zainteresowaniu klientów ciągle rozwija swoje projekty. Anne  Klein stanowi dziś jedną z najpopularniejszych marek w Ameryce, dlatego też jej projekty są tak bardzo pożądane. Na początku projektantka skupiała się jedynie na ubraniach dla szczupłych i drobnych kobiet, których brakowało wtedy na rynku.  Wraz z rozwojem firmy zaczęła wypuszczać w swoich kolekcjach również dodatki takie jak biżuteria oraz zegarki.

Zegarki Anne Klein – piękne i eleganckie

Zegarki Anne Klein stawiają na piękne wykonanie i elegancje. Wśród nich nie zabraknie egzemplarzy na eleganckiej bransolecie, ale również na skórzanym pasku idealnie dopasowanym do ręki. Zegarki tej marki nadają się idealnie jako dopełnienie stylizacji. Anne Klein przez swoje innowacyjne podejście tworzy wyjątkowe zegarki dzięki czemu marka cieszy się wyjątkowym prestiżem wyrobionym przez wiele lat ciężkiej pracy projektantki. Zegarki Anne Klein często ozdabiane są również diamencikami, które tylko dodają im elegancji i szczególnego stylu. Design czasomierzy zawsze balansuje na granicy nowoczesności i elegancji.

Anne Klein – zegarki, które musisz mieć

Marka Anne Klein to jedna z marek, które zajmują wysokie miejsce w świecie mody. Każda linia zegarków Anne Klein cieszy się dość dużą popularnością oraz odzewem ze strony jej wiernych klientów. Zegarki Anne Klein przedstawiają bardzo dobrą jakość w stosunku do niewygórowanej ceny jaką musimy za nie zapłacić.Ponadto mimo upływu lat  marka dalej wypuszcza nowe kolekcje by jak najdłużej pozostać w modzie, która balansuje na pograniczu umiarkowanej elegancji i nowoczesnych wzorców.

Przepraszamy, aktualnie brak produktów w tej kategorii.