WYPRZEDAŻ
SORTUJ  

Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL
MECHANIZM
WODOSZCZELNOŚĆ
  • BEST Bestseller
  • NEW Nowość
  • SALE Wyprzedaż
  • 24h Wysyłka w 24h
  • 48h Wysyłka w 48-72h
  •   Dodaj do porównywarki

Zegarki Jacques du Manoir

Jacques du Manoir to szwajcarska marka, której korzenie sięgają początków XX wieku. Dziadek założyciela marki - Louis Schwab – produkował w Moutier budziki oraz zegary podróżne. Po jego śmierci zięć - Benjamin Boegli - kontynuował działalność w branży, produkując tarcze do zegarów i zegarków. Przełom nastąpił, gdy jego syn Jacques Boegli rozwinął firmę i postanowił wrócić do korzeni. Zaczął produkować kompletne zegarki, tak jak robił to jego dziadek. Pierwsza kolekcja typowo szwajcarskich zegarków z motywem kwiatowym nosiła nazwę B-Watch, jednak już od 1993 roku marka nosi nazwę Jacques du Manoir. Litera B u góry logo marki to właśnie upamiętnienie tej pierwszej linii zegarków.


Dlaczego warto wybrać zegarki Jacques du Manoir?


Zegarki marki Jacques du Manoir to nie tylko olśniewający wygląd. To produkty posiadające etykietę swiss made, a więc spełniające szereg wyśrubowanych kryteriów jakościowych jakie są stawiane przed szwajcarskimi zegarkami.


Zegarki Jacques du Manoir - poznaj dostępne materiały wykonania


Marka Jacques du Manoir wykorzystuje jedynie najwyższej jakości materiały. Koperty oraz bransolety zegarków wykonywane są ze stali szlachetnej, która jest bezpieczna i odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Sercem wszystkich zegarków Jacques du Manoir są wysokiej klasy szwajcarskie mechanizmy, gwarantujące dokładność oraz niezawodność.


Jak wybrać zegarek Jacques du Manoir?


Przed wyborem konkretnego zegarka Jacques du Manoir zastanów się nad rozmiarem tego dodatku, jaki preferujesz. Zarówno dla wielbicielek mniejszych zegarków, jak również całkiem sporych, bez problemu dopasujemy wyjątkowy produkt. W ofercie marki posiadamy modele o średnicy koperty od 26 mm aż do 41 mm.


Drugim czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę jest nasz styl ubierania. Jeśli uwielbiasz błyszczeć, wybierz ultrakobiecy zegarek Jacques du Manoir wysadzany cyrkoniami. Wolisz minimalizm i prostotę? Postaw na zegarek z indeksami liniowymi lub rzymskimi cyframi.


Dla kogo odpowiedni będzie zegarek marki Jacques du Manoir?


Klasyczna kolorystyka i design, jakimi cechują się szwajcarskie zegarki Jacques du Manoir, sprawiają że to produkty ponadczasowe. To idealny wybór dla właścicielek wyrafinowanego gustu, które doskonały wygląd uzupełniają perfekcyjnie wykonanymi czasomierzami.


Zegarek damski 
Jacques du Manoir 
INSPIRATION 
NROP.12 
980,-
 
DOSTĘPNY WKRÓTCE NEW 48h
Zegarek damski 
Jacques du Manoir 
INSPIRATION 
NROP.17 
980,-
 
DOSTĘPNY WKRÓTCE NEW 48h