WYPRZEDAŻ
SORTUJ  

Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL
MECHANIZM
WODOSZCZELNOŚĆ
  • BEST Bestseller
  • NEW Nowość
  • SALE Wyprzedaż
  • 24h Wysyłka w 24h
  • 48h Wysyłka w 48-72h
  •   Dodaj do porównywarki

Zegarki Kenneth Cole

Amerykańska marka założona przez projektanta oraz humanistę w 1982 roku. Kenneth Cole zaczynał od produkcji butów, by rozszerzyć swoją ofertę o ubrania, perfumy, czy zegarki. Jednak najważniejsze dla niego jest to, aby być rozpoznawalnym dzięki swojej dobrej duszy i dlatego w swojej firmie łączy najwyższej klasy design oraz biznes z działalnością filantropijną. Wspomaga różnego rodzaju projekty społeczne, które w szczególności wspierają równość i pomoc humanitarną.

Zegarki Kenneth Cole łączą w sobie przejrzystość, klasykę i ponadczasowość. Wszystkie modele dopasowują się do ogólnoświatowych trendów mody, zachowują jednocześnie swój oryginalny styl. Zaprojektowane są dla ludzi pewnych siebie, oryginalnych, lubiących współczesne miejskie trendy. W kolekcjach można odnaleźć zarówno modele casualowe, jak i wieczorowe.

Zegarki Kenneth Cole – ponadczasowe czasomierze

Każdy zegarek  Kenneth Cole wyposażony jest w mechanizmy kwarcowe bądź automatyczne, a ich wodoszczelność to 3ATM. Wykonane z materiałów takich jak stal szlachetna, wysokiej jakości tworzywo oraz skóra naturalna.