WYPRZEDAŻ
SORTUJ  

Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL
MECHANIZM
WODOSZCZELNOŚĆ
  • BEST Bestseller
  • NEW Nowość
  • SALE Wyprzedaż
  • 24h Wysyłka w 24h
  • 48h Wysyłka w 48-72h
  •   Dodaj do porównywarki

Zegarki Casio

Zegarek Casio – tradycja i nowoczesność
Firma Casio założona została w roku 1946 roku przez Tadao Kashio. Na początku nie miała ona wykonywać zegarków, ale części do mikroskopów. Firmę tworzyli również  bracia Tadao - Toshio, Kazuo i Yukio. Toshio, który szczególnie interesował się elektroniką, zapoczątkował ten dział w firmie i stworzył pierwszy kalkulator. Z czasem rozpoczął też prace nad jego ulepszaniem. W  1974 roku wyprodukowany został pierwszy zegarek firmy Casio, który był pierwszym skomputeryzowanym zegarkiem na świecie. Nie tylko wskazywał on czas na wyświetlaczu, ale też określał dni miesiąca. Od tamtej pory marka Casio należy do grona najbardziej znanych firm na świecie. Obecnie jest liderem na rynku elektroniki użytkowej i wyznacza nowe trendy.

„Kreatywność i wkład” – motto firmy Casio

Po tym przełomowym dla branży zegarkowej kroku, firma Casio postanowiła pójść jeszcze dalej i stworzyć pierwszy zegarek z kalkulatorem. W 1983 roku prawdziwą rewolucją stał się zegarek Casio męski G-Shock, który był wytrzymalszy od jakiegokolwiek zegarka dostępnego wtedy na rynku. Ten zegarek męski Casio przez wiele lat pozostał bezkonkurencyjny w swojej wytrzymałości oraz funkcjach. Zrobiony był z bardzo wytrzymałych na wstrząsy materiałów, a jego unikatowa konstrukcja słynęła z tego, że nawet przy upadku z dużej wysokości pozostała nienaruszona. W latach ’90 powstała nowa odsłona  zegarków damskich, czyli linia Baby-G. Były one tak samo wytrzymałe oraz wodoszczelne jak męskie zegarki z tej kolekcji. Szybko zyskały one uznanie wśród kobiet na całym świecie.

Zegarki Casio – wytrzymałe i nowoczesne czasomierze

W 1999 roku powstała słynna seria Pro Trek dedykowana dla osób, które posiadają specjalne wymagania. Miały one możliwość określania kierunku szlaku oraz odległości w stosunku do celu. Skierowane były głównie do miłośników wspinaczki górskiej i pieszych wycieczek, wśród których bardzo szybko zyskały dużą popularność. Firma swoje zegarki, zarówno męskie jak i damskie, dedykuje osobom ceniącym ich jakość i staranność wykonania. Dlatego też tak często goszczą one na nadgarstkach wielu osób na całym świecie.

Firma Casio duży nacisk kładzie na wykorzystanie w swoich zegarkach nowych technologii. Motto firmy Casio brzmi „Kreatywność i wkład”, co też udowadniają nam od wielu lat. Ciągłe udoskonalanie czasomierzy niewątpliwie pozwala im na pozyskanie rzeszy wiernych fanów. Najnowsze technologie wykorzystane w zegarkach Casio pozwalają firmie często być ponad swoją branżową konkurencją. Na dzień dzisiejszy oferta zegarków Casio jest tak szeroka, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki tak szerokiej ofercie zegarków Casio mamy wśród nich też bardzo duży przedział cenowy, co pozwala na wybór tej marki bez względu na zasoby naszego portfela. Zegarki Casio doceniane są na całym świecie jako sprzęty nowoczesne i niezawodne.