Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL
MECHANIZM
WODOSZCZELNOŚĆ
POKAŻ WIĘCEJ ZWIŃ OPIS

Mikołajki w SWISS

 

Mikołajki, to czas prezentów dla dużych i dla małych.  Przygotowaliśmy specjalną ofertę prezentową dla najmłodszych.

 

Zegarki dla dzieci są idealnym pomysłem na prezent świąteczny.  Każdy lubi być na czasie. Dzieci też lubią mieć nowoczesne gadżety oraz modne dodatki. Jeśli zastanawiacie się, co kupić w prezencie swoim dzieciom na Mikołajki, czy też na święta, podpowiadamy – kupcie zegarek! Przygotowaliśmy specjalną ofertę na dziecięce zegarki. Zegarki dla dzieci, które znajdziecie w naszej ofercie promocyjnej, to: Tommy Hilfiger, Lacoste, Garett, Ice-Watch.

Zegarki dla dzieci na mikołajki. Dlaczego warto kupić?

 

Zegarek dla dzieci jest świetnym pomysłem na prezent. Dlaczego? Dziecięce zegarki pomagają pociechom w nauce zarządzania czasem, w nauce czytania godzin z czasomierza (o ile zdecydujecie się na zegarek ze wskazówkami, a nie z wyświetlaczem elektronicznym). Wybierając smartwatche dziecięce, rodzice mogą mieć też większą kontrolę nad bezpieczeństwem swojego dziecka.

 
Już od dziś, do 6.12.2021, z kodem MIKOŁAJKI21 kupicie wybrane modele dziecięcych zegarków o 15% taniej.

Poniżej lista najciekawszych modeli zegarków dla dzieci, które sprawdzą się, jako prezent mikołajkowy albo świąteczny pod choinką!

 

 

Czym są Mikołajki?

 

Mikołajki to potoczna nazwa określająca dzień św. Mikołaja. Obecnie święto to kojarzone jest przede wszystkim z prezentami, które dzieci otrzymują od swoich rodziców do skarpety lub do buta.

 

Według podań ludowych, św. Mikołaj był biskupem Miry, który cały majątek rozdał biednym. W innych opowieściach poruszony jest również wątek rozdawania dzieciom prezentów. To właśnie ta część legendy przetrwała do dnia dzisiejszego i jest kultywowana w postaci wręczania upominków swoim bliskim.

 

Dzień św. Mikołaja to dobra okazja do tego, aby obdarować wyjątkowymi prezentami wszystkie bliskie nam osoby lub zrobić przyjemność sobie samemu.

 

Bardzo dobrze to rozumiemy  i dlatego z okazji Mikołajek, zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej, mikołajkowej oferty.