WYPRZEDAŻ
SORTUJ  

Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL
MECHANIZM
WODOSZCZELNOŚĆ
  • BEST Bestseller
  • NEW Nowość
  • SALE Wyprzedaż
  • 24h Wysyłka w 24h
  • 48h Wysyłka w 48-72h
  •   Dodaj do porównywarki

Fossil

Firma Fossil założona została  w 1984 roku przez Toma Kartsotisa. Początkowo nosiła nazwę Overseas Products International. Głównym produktem firmy były zegarki Fossil, które zainspirowane były reklamami z lat ’30, ’40 i ’50. Zegarki utrzymane były w stylu retro, ponieważ Kartsoti chciał tym zwrócić uwagę potencjalnych klientów. Jak później się okazało był to bardzo dobry pomysł, ponieważ już w roku 1987 zegarki Fossil zarejestrowały sprzedaż na poziomie dwóch milionów dolarów w samym Teksasie. Również w tym roku zaczęto oficjalnie nazywać firmę Fossil co oznaczać miało grupy galaktyk, których ślad widoczny jest jedynie w promieniowaniu rentgenowskim. Firma Fossil bardzo szybko stała się popularna w całych Stanach Zjednoczonych. W 1989 roku jej sprzedaż wyniosła 20 milionów dolarów. Gdy firma rozpoczęła swoją ekspansję w innych krajach takich jak Niemcy czy Francja, Kartsotis postanowił podbić rynek japoński gdzie produkowane były znane na cały świat znakomite czasomierze.W połowie lat dziewięćdziesiątych marka Fossil podpisała umowę z japońską marką Seiko na wyłączną dystrybucję zegarków Fossil w Japonii.Oddział Fossil Poland został otworzony w roku 2015, posiada wyłączność w rozprowadzaniu swoich zegarków na terenie naszego kraju.

Zegarki Fossil – retro design i wysoka jakość wykonania

Fossil w swojej ofercie ma czasomierze własnej produkcji, czyli egzemplarze z logo „Fossil” oraz swojej młodszej linii „Relic”, ale również modele innych, należących do niego kolekcji lub firm zaprzyjaźnionych. Marka Fossil wykupiła również szwajcarską markę Zodiac co pozwoliło jej na uzyskanie dostępu do szwajcarskiej technologii oraz fabryk  tej marki. Dzięki temu posunięciu i poznaniu szwajcarskich technik produkcji marka mogła pochwalić się znacznie lepszą jakością wyprodukowanych zegarków. W 2012 roku firma stała się głównym udziałowcem duńskiej marki Skagen. Wśród zaprzyjaźnionych marek można znaleźć takie sławy jak: Adidas, Emporio Armani, Michael Kors, DKNY oraz Diesel. Marki te mają również pozwolenia na wykorzystywanie świetnych mechanizmów Fossil.

Fossil zegarek dla kobiety oraz mężczyzn

Zegarki Fossil to propozycja dla każdej osoby, która poszukuje trwałego zegarka w przystępnej cenie. Zegarki utrzymane są w spokojnej kolorystyce nawiązującej do mody obecnej w pierwszej połowie XX wieku. Mimo tego cieszą się popularnością oraz uchodzą za modny dodatek do codziennego stroju. Marka posiada wśród swoich kolekcji propozycje zarówno dla mężczyzn jak  i dla kobiet. Marka w swoich kolekcjach ma dostępne również smartwatche skierowane do osób, które cenią sobie nowoczesność. Smartwatch Fossil może posiadać klasyczny dotykowy ekran bądź modele, które łączą klasyczne tarcze z wyświetlaczem.

Marka od lat znana jest ze swojej trwałości i solidności wykonania. Jest doskonałą amerykańską alternatywą przeciwko zegarkom japońskim i szwajcarskim. Zegarki Fossil to wiele wzorów i kolorów więc można być pewnym, że wśród ich kolekcji każdy znajdzie swój wymarzony czasomierz. Jest to doskonałe połączenie jakości z niewygórowana ceną.