WYPRZEDAŻ
SORTUJ  

Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL
MECHANIZM
WODOSZCZELNOŚĆ
  • BEST Bestseller
  • NEW Nowość
  • SALE Wyprzedaż
  • 24h Wysyłka w 24h
  • 48h Wysyłka w 48-72h
  •   Dodaj do porównywarki

Huawei

Smartwatche Huawei to połączenie inteligentnych funkcji z klasycznym oraz sportowym designem. To wyjątkowa kolorystyka i mnóstwo motywów tarcz.

Podbijaj sportowy świat

Odkryj funkcje, które pomogą Ci zadbać o kondycję, sen, nawodnienie oraz zdrowie psychiczne.  Co ważne, z pomocą powiadomień o codziennych celach, z łatwością wyrobisz zdrowe nawyki. Szczegółowe zaś dane treningowe, monitorowanie wyników sportowych, analiza i porady dotyczące kondycji Twojego ciała sprawią, że utrzymanie doskonałej formy będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Odbieraj medale za swoje osiągnięcia i motywuj się do dalszej pracy. Aplikacja HUAWEI Zdrowie rejestruje Twoją aktywność w ponad 100 różnych dyscyplinach sportowych, od wędrówek górskich po nurkowanie, od poziomu początkującego do zaawansowanego. Zgubiłeś drogę? Wystarczy, że włączysz funkcję trasy powrotnej, aby bezpiecznie wrócić do punktu początkowego. 

Przejmij kontrolę nad swoim dniem

W aplikacji Kalendarz masz swój harmonogram zawsze pod ręką, aby jeszcze efektywniej zarządzać swoim czasem. Zobacz wiadomości SMS na zegarku i odpowiadaj za pomocą krótkich informacji zwrotnych lub emotikonek. Nie bierz ze sobą smartwatcha, w serii Watch łączność komórkowa, dzięki karcie eSIM, może być przypisana do Twojego numeru telefonu lub mieć osobny numer. Wykonuj połączenia i ciesz się pełną swobodą.

Tarcze w Twoim stylu

Twórz własne tarcze, z dostosowanymi do Ciebie funkcjami, stylem i ulubionymi kolorami. Daj wyraz swojej kreatywności wybierając tarcze na każdą okazję, również te z animacją kwiatów, które rozkwitają wraz z realizacją Twoich codziennych celów. Odkrywaj i personalizuj, jak lubisz.

Napełnij dni energią

Smartwatche Huawei obsługują szybkie ładowanie bezprzewodowe, a po pełnym naładowaniu mogą nawet działać do 14 dni.

Którą serię wybierasz?

  • Seria WATCH ULTIMATE
  • Seria WATCH GT
  • Seria WATCH

Sprawdź naszą ofertę i idealnie połącz smartwatch z Twoim stylem, tak, aby podkreślał i oddawał Twoją osobowość, niezależnie od okoliczności. Huawei w łatwy i skuteczny sposób będzie wspierać Cię w dbaniu o Twoje zdrowie. W końcu monitorowanie, budowanie dobrych nawyków i dbanie o dobrą kondycję jest zawsze w modzie.