WYPRZEDAŻ
SORTUJ  

Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL
MECHANIZM
WODOSZCZELNOŚĆ
  • BEST Bestseller
  • NEW Nowość
  • SALE Wyprzedaż
  • 24h Wysyłka w 24h
  • 48h Wysyłka w 48-72h
  •   Dodaj do porównywarki

Zegarki Esprit

Firma Esprit założona została w 1968 roku przez małżeństwo Susie i Doug Tompkins. Marka od zawsze kojarzona była z kalifornijskim stylem i swobodą. Esprit projektuje ubrania, dodatki oraz zegarki dla kobiet i mężczyzn. Wszystkie produkty firmy Esprit wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Logo firmy, które znane jest do dziś stworzył John Casado, który był jednym z najbardziej utalentowanych dyrektorów artystycznych swoich czasów. Marka zawsze stawiała na największą wygodę ludzi oraz ekologię co już w tamtych czasach przekonało do nich wiele osób. Jako jedni z pierwszych szyli swoje produkty z bawełny organicznej. Ich projekty stawiały zawsze na entuzjazm i kalifornijski styl życia. Modele na reklamach zawsze byli weseli i spontaniczni gdzie w reklamach innych firm zazwyczaj ludzie byli poważni. Nic dziwnego, że bardzo szybko marka weszła na światowe wybiegi mody i tam pozostaje do dziś co sezon oferując nam swoje nowe kolekcję.

Zegarki Esprit – swoboda i kalifornijski styl

W 1995 roku firma zaprezentowała swoje zegarki Esprit, któreBardzo szybko pokochał cały świat.  Zegarki Esprit zdobyły ważne nagrody w świecie mody takie jak Les Cadrans D’Or we Francji “The best watch design 1999” oraz “The best watch design” w Niemczech. Do 2005 roku sprzedano 14 milionach zegarków Esprit.  Sprawiło to, że firma stała się jednym z największych producentów zegarków modowych. Świadczy to zarówno o ich precyzji wykonania zegarków Esprit lecz też o dbałości o najmniejsze detale dzięki czemu zegarki te idealnie wpasowują się w modę.

Zegarek Esprit – precyzyjny, ale też modny

Zegarki Esprit są inne niż wszystkie, posiadają interesujący design dzięki czemu zdobywają z roku na rok coraz więcej fanów. Modele stawiają na świeżość i swobodę chociaż nie brakuje modeli stonowanych.  Zegarek Esprit przeznaczony jest dla osoby pełnej życia i radości, które nie boją się eksperymentować ze stylem i kolorem.  Ceny zegarków nie są wygórowane dzięki czemu są jeszcze chętniej kupowane.