WYPRZEDAŻ
SORTUJ  

Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL
MECHANIZM
WODOSZCZELNOŚĆ
  • BEST Bestseller
  • NEW Nowość
  • SALE Wyprzedaż
  • 24h Wysyłka w 24h
  • 48h Wysyłka w 48-72h
  •   Dodaj do porównywarki

Zegarki Kronaby

Kronaby to szwedzka marka, która specjalizuje się w tworzeniu inteligentnych przedmiotów. Marka Kronaby zaprojektowała zegarek z poszanowaniem klasycznego design,  nie zapominając o zasadach tradycyjnego zegarmistrzostwa. W zegarkach Kronaby zauważalna jest dbałość o każdy detal  ale kryje się za tym nowoczesność dzięki zastosowaniu inteligentnej technologii hybrydowej. Zegarki Kronaby to klasyczne, eleganckie dodatki lecz w środku kryją mechanizm, który po włączeniu sprawi, że nasz zegarek będzie wskazywał więcej niż tylko czas. Technologia zawarta w smartwatchach Kronaby sprawi, że mimo braku telefonu będziemy w stałej łączności ze światem.

Zegarki Kronaby – tradycja, a zarazem nowoczesność

Zegarki Kronaby łączą się ze smartfonem dając użytkownikowi wiele przydatnych funkcji. Zegarek hybrydowy Kronaby pozwala na odbieranie i odrzucanie połączeń,  ustawienie alarmu wibracyjnego, zdalne wykonywanie zdjęć oraz sterowaniem odtwarzaczem muzyki. W zegarkach hybrydowych Kronaby  ze wszystkich tych funkcji możemy korzystać bez dotykania wyświetlacza naszego telefonu. Dzięki zegarkowi Kronaby podstawowe funkcje smartfona mamy zawsze pod ręką.

Kronaby smartwatch to niezwykle funkcjonalny dodatek. Posiada mechanizm wibracyjny do powiadomień, gdy dzwoni wybrana przez nas osoba wskazówki przesuwają się na godziny 3,6,9 lub 12. Połączenia można odrzucać z łatwością poprzez wciśnięcie  koronki. Zegarek Kronaby pozwala również na zapisanie położenia geograficznego na przykład by łatwiej nam było odnaleźć samochód na dużych parkingach.  

Kronaby Nord, Apex, Sekel i Carat – zegarki, które musisz poznać

Kronaby to cztery modele zegarków – Kronaby Apex, Kronaby Carat, Kronaby Nord oraz Kronaby Sekel. Każdy z tych modeli można zamówić z różnymi rodzajami pasków i bransolet co daje aż 24 warianty do wyboru.  Apex, Sekel i Nord to zegarki unisex o tarczy 41mm lub 43mm. Kranoby Carat to zegarki polecane raczej kobietom ze względu na tarczę 38mm w kolorze różowego złota.

Wszystkie modele są wodoszczelne do 100 metrów, wykonane ze stali chirurgicznej. Tarczy chroni szkło szafirowe.  Zegarki skierowane są do osób, które mimo klasycznego wyglądu zegarka chciałyby pozostać w kontakcie ze światem nawet w momentach gdy nie wypada używać klasycznego telefonu.

Przepraszamy, aktualnie brak produktów w tej kategorii.