WYPRZEDAŻ
SORTUJ  

Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL
MECHANIZM
WODOSZCZELNOŚĆ
  • BEST Bestseller
  • NEW Nowość
  • SALE Wyprzedaż
  • 24h Wysyłka w 24h
  • 48h Wysyłka w 48-72h
  •   Dodaj do porównywarki

Męskie zegarki z datownikiem 

Zegarek męski z funkcją datownika to produkt nieco bardziej skomplikowany niż model o klasycznej tarczy, pełniący jedynie funkcję czasomierza. Zegarek z datownikiem wskazuje dzień miesiąca, a nierzadko również sam miesiąc oraz dodatkowo dzień tygodnia, co pozwala w pełni kontrolować upływ czasu i pozostawać na bieżąco - niezależnie od tego, czy pracujemy, czy przebywamy akurat na urlopie. Datownik na tarczy zegarka przyjmuje najczęściej postać małego okienka, które wpływa na design samego produktu. W przypadku modeli sportowych, aktualna data może wyświetlać się zarówno na ekranie głównym, jak i na ekranach pobocznych.

Zegarek męski z datownikiem - komu będzie niezbędny?

Każdy mężczyzna, dla którego funkcjonowanie zgodnie z planem i założonym harmonogramem jest istotne na co dzień, powinien mieć przy sobie męski zegarek z datownikiem. Dzięki takim akcesoriom możemy w łatwy sposób kontrolować realizację wszelkich projektów i zawsze pozostawać na bieżąco. Niezależnie od tego, czym zajmujemy się na co dzień, możliwość zerknięcia na tarczę zegarka i sprawdzenia aktualnej daty może okazać się nieoceniona. Takie urządzenie pełni niekiedy rolę osobistego asystenta, dzięki któremu zawsze łatwo lokalizujemy się w czasie. Osoby, które lubią planować i organizować swój czas, z pewnością docenią tę prostą z pozoru funkcję dodatkową, nadającą tarczy zegarka profesjonalnego wyglądu. 

Jak korzystać z męskiego zegarka z datownikiem?

Korzystanie z męskiego zegarka z datownikiem na co dzień jest banalnie proste i nie wymaga od użytkownika skomplikowanej kalibracji. Pierwsze ustawienie daty w przypadku modeli klasycznych odbywa się poprzez wyciągnięcie koronki zegarka na odpowiednią pozycję, co dokładnie opisuje instrukcja obsługi każdego produktu. Wystarczy ustawić mechanizm tak, aby okienka wskazywały aktualną wartość. Następnie urządzenie zacznie pracować w pełni automatycznie. Z kolei modele zegarków sportowych, czyli smartwatche, najczęściej kalibruje się poprzez połączenie ich ze smartfonem za pośrednictwem Bluetooth lub ręczny dobór ustawień za pomocą przycisków na ekranie dotykowym.

Dobierz męski zegarek z datownikiem do swoich upodobań

W ofercie sklepu Swiss znajdziesz zarówno zegarki męskie klasyczne, jak i męskie smartwatche z datownikiem. Możesz dobrać więc model odpowiedni do swoich potrzeb, preferencji i oczekiwań. Datownik jest na tyle podstawową funkcją, że oferta modeli, w których występuje, jest naprawdę bardzo szeroka i zróżnicowana. Możesz wybrać dla siebie urządzenie na eleganckiej bransolecie lub gustownym skórzanym pasku. Dzięki temu zegarek będzie prezentował się świetnie zarówno na tle codziennej, jak i wizytowej stylizacji. Jeśli zaś zależy Ci nie tylko na szykownym wyglądzie, ale przede wszystkim na funkcjach sportowych urządzenia, postaw na smartwatch, w którym datownik to wręcz standard. 

Nie tylko datownik - pozostałe funkcje męskich zegarków z datownikiem

Szukając męskiego zegarka z datownikiem, nie musisz rezygnować z dodatkowych funkcji, jakie oferują nowoczesne zegarki. W naszej ofercie bez trudu znajdziesz nie tylko wielofunkcyjne smartwatche, ale również klasyczne zegarki z dodatkowymi funkcjami, takimi jak możliwość ustawienia alarmu czy odliczania czasu (chronograf). Najbardziej skomplikowane są jednak zegarki sportowe z datownikiem, które zastąpią Ci nawet trenera personalnego. Ich funkcje to między innymi stoper, pulsoksymetr, pomiar tętna, monitorowanie snu, mierzenie przebytego dystansu czy spalonych kalorii oraz dedykowane tryby sportowe. Zdecyduj samodzielnie, czy wolisz korzystać z prostego zegarka z datownikiem, czy nowoczesnego smartwatcha z wieloma dodatkowymi funkcjami.