WYPRZEDAŻ
SORTUJ  

Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL
MECHANIZM
WODOSZCZELNOŚĆ
  • BEST Bestseller
  • NEW Nowość
  • SALE Wyprzedaż
  • 24h Wysyłka w 24h
  • 48h Wysyłka w 48-72h
  •   Dodaj do porównywarki

Zegarki japońskie

Zegarki pochodzące z Kraju Kwitnącej Wiśni są niezastąpione poprzez swoją dokładność wykonania, precyzje detali oraz niewysoką cenę. Jak wiemy Japonia jest to kraj, w którym nowoczesność miesza się z głęboko zakorzenioną tradycją co przekłada się też na wykonanie japońskich zegarków.

Japoński zegarek to symbol niezawodności

Casio jeden z bardziej znanych japońskich zegarków. Zaskakuje nas ilością funkcji oraz zastosowań. Są one bardzo trwałe dzięki swojemu precyzyjnemu wykonaniu. Najbardziej znana linia tych japońskich zegarków to G-Shock – tworzony tak by był niezniszczalny. Zegarek ten często wybierają osoby uprawiające sporty ekstremalne lub lubiące wyróżniać się z tłumu. Mimo swoich gabarytów w tej linii znajdziemy również zegarki damskie oznaczone jako G – Baby. Casio posiada w swojej ofercie też zegarki skierowane do osób, którym zależy na elegancji.

Citizen to firma, która słynie z zegarków wykonanych z bardzo trwałych materiałów oraz precyzji i dokładności. Cenione za swoją linie Eco-Drive zasilaną energią słoneczną, ale też za pozostałe linie jak: Citizen Radio Controlled, Citizen Chrono i Citizen Titanium. 

Seiko produkuje japońskie zegarki nieprzerwanie od XIX wieku. Poprzez swoją prace i wytrwałość dziś jest jedna z najbardziej znanych firm zegarków japońskich na całym świecie. Najpopularniejsze serie marki to: Seiko Astron, Seiko Presage, Seiko Prospex, Seiko Premier i Seiko Kinetic.

Pierwsze zegarki japońskie marki Orient zaczęły powstawać w  latach 50-tych XX. Wieku. Słyną ze swoich zegarków, które zasilane są mechanicznie czyli czerpią energię z naszych ruchów np. poruszania nadgarstkiem.

Sama nazwa firmy Torii produkującej japońskie zegarki oznacza w języku japońskim bramę łączącą świat ludzi ze światem duchów. Torii posiada kolekcję zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. To co wyróżnia te japońskie zegarki to niezawodny mechanizm kwarcowy oraz szkło pokryte warstwa szafirową. Wykonane są z antyalergicznej stali szlachetnej.

123...»