OPIS
PARAMETRY
FUNKCJE
OPIS

Zegarek Roamer C-Line 658833 48 55 61

Pokryty niezwykle wytrzymałym i odpornym na zarysowania szkłem szafirowym Roamer C-Line 658833 48 55 61 szybko stanie się jedynym zegarkiem, którego potrzebujesz. Wysoka jakość wykonania sygnowana znakiem słynnej szwajcarskiej manufaktury w połączeniu z klasycznym, eleganckim designem sprawiają, że ten czarno-złoty zegarek ze stalową kopertą i skórzanym paskiem, będzie jednocześnie doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby, szefa lub ważnego biznesowego kontrahenta.

Roamer C-Line 658833 48 55 61 - stworzony ze szwajcarską precyzją

Za dokładny pomiar czasu w modelu Roamer C-Line 658833 48 55 61 odpowiada niezawodny kwarcowy mechanizm, który dodatkowo charakteryzuje się niewielkim poborem mocy, co pozwala wydłużyć okres między wymianami baterii. Oprócz datownika, pozwalającego jeszcze wygodniej zarządzać czasem, model ten wyposażony został także we fluorescencyjne wskazówki, dzięki którym odczytasz bieżącą godzinę nawet w całkowitych ciemnościach. Szafirowe szkiełko z antyrefleksyjną powłoką skutecznie odbija światło, co sprzyja łatwemu odczytowi godziny również w pełnym słońcu. Poznaj wszystkie atuty Roamera C-Line 658833 48 55 61 – zamów ten stylowy zegarek już dziś.

PARAMETRY

SZKŁO Szafirowe

Charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na zarysowania, mniejszą na stłuczenia. Najczęściej stosowane w zegarkach wyższej klasy.

RODZAJ MECHANIZMU Kwarcowy

Zegarek zasilany baterią. Żywotność baterii wynosi ok. 1-2 lata. Dokładność +/- 20 sekund na miesiąc.

MATERIAŁ KOPERTY Stal

stal szlachetna jest odporna na działanie warunków atmosferycznych (w tym na działanie wody), dzięki czemu nie ulega zbyt szybko korozji. Materiał bezpieczny dla większości alergików.

MATERIAŁ PASKA Ceramika

Materiał o niezwykle lekkiej i przyjemnej fakturze, odporny na działanie czynników zewnętrznych (w tym wody). Jest bardziej odporny na zarysowania niż stal szlachetna. Bezpieczny dla większości alergików.

STYL Klasyczny

Zegarek o klasycznym wyglądzie to połączenie prostoty i ponadczasowej elegancji. Styl klasyczny czerpie inspiracje z tradycyjnego wzornictwa.

KOLEKCJA C-Line

KOLOR PASKA Czarny

KOLOR KOPERTY Złoty

KOLOR TARCZY Czarny

WODOSZCZELNOŚĆ 30 m

Koperta (obudowa) zegarka zachowuje szczelność, jeżeli ciśnienie wody, która oddziałuje na zegarek nie przekracza 3 ATM. W praktyce oznacza to, że zegarek jest odporny na niewielkie zachlapanie, mycie rąk, czy deszcz. Oznaczenie wodoszczelności nie dotyczy paska - szczegółowe informacje na temat paska znajdziesz pod hasłem "MATERIAŁ PASKA".

SZEROKOŚĆ KOPERTY 40 mm

WYSOKOŚĆ KOPERTY 40 mm

ŚREDNICA 40 MM

SZEROKOŚĆ PASKA 18 mm

KSZTAŁT KOPERTY Okrągły

INDEKSY / CYFRY Indeksy liniowe

KOLOR ZEGARKA CZARNY

MATERIAŁ DEKLA STAL

stal szlachetna jest odporna na działanie warunków atmosferycznych (w tym na działanie wody), dzięki czemu nie ulega zbyt szybko korozji. Materiał bezpieczny dla większości alergików.

CECHA GŁÓWNA Biżuteryjny

FUNKCJE
Narzędzia

Data 

Zegarek z datownikiem wskazuje aktualną datę. W zależności od modelu zegarka wskazuje on dzień miesiąca, nazwę dnia tygodnia lub obie informacje.
Parametry

Powłoka IP 

Odmiana technologii PVD różniąca się naładowaniem cząsteczek metalu aby łatwiej przylegały do materiału właściwego i niższą temperaturą podczas ich osadzania. Pozwala to na stosowanie tej metody przy materiałach o niskiej temperaturze topnienia.

Fluorescencyjne wskazówki 

Wskazówki pokryte warstwą substancji świecącej po wcześniejszym naświetleniu.

Szkło antyrefleksyjne WYŚLIJ


INSTRUKCJA
SWISS WATCHCARD