WYPRZEDAŻ
SORTUJ  

Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL
MECHANIZM
WODOSZCZELNOŚĆ
  • BEST Bestseller
  • NEW Nowość
  • SALE Wyprzedaż
  • 24h Wysyłka w 24h
  • 48h Wysyłka w 48-72h
  •   Dodaj do porównywarki

Zegarki Nixon

Firma Nixon powstała w 1997 roku w kalifornijskim miasteczku Encinitas. Jeden z twórców to Chad DiNenna, który szukając zegarka uznał, że na amerykańskim rynku nic go nie zachwyca. Przez to wydarzenie postanowił wraz ze swoim kolegą Andym Laatsem stworzyć nową markę, która będzie uzupełniała ich ojczysty rynek w zegarki takie jakie sami chcieliby kupić. Pierwsze zegarki Nixon były produkowane w stylu sportowym i dystrybuowane do małych sportowych sklepów. Pierwsza kolekcja obejmowała tylko siedem modeli. Dynamiczny rozwój firmy sprawił, że już w roku 2000 powstał pierwszy sklep stacjonarny Nixon w Europie.  W roku 2005 Zegarki Nixon posiadały już ponad 90 modeli zegarków, a firma rozrosła się do 60 pracowników.

Zegarki Nixon – sportowy design

Zegarki Nixon stworzone są dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia, uprawiają różnorakie sporty. To zarówno zegarki elektroniczne, jak rewelacyjne Nixon Base o ciekawym designie, zegarki klasyczne lub analogowe - Nixon Kensington, która mimo minimalizmu odznaczała się błyszczącą stalą. Nixon posiada również swoją osławioną kolekcję zegarków z gwiezdnych Wojen nazwaną Nixon Time Teller Star Wars. Zegarki Nixon są utrzymane w różnej kolorystyce by każdy mógł znaleźć kolor dla siebie. Wykonane są z najlepszej jakości materiałów dzięki czemu zegarek wytrzymuje lata.  Kupując zegarek Nixon można być pewnym jego niezawodności, która na pewno przyda się osobą uprawiającym sport.

Zegarki Nixon to sportowe modele, ale również w swoich kolekcjach posiadają modele pasujące do stylizacji formalnych. Dzięki temu marka ta staje się idealnym wyborem niezależnie od okazji. Nietypowy lecz przekonujący do siebie design sprawił, że zegarki Nixon to jedne z najbardziej pożądanych zegarków na świecie.

Przepraszamy, aktualnie brak produktów w tej kategorii.