WYPRZEDAŻ
SORTUJ  

Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL
MECHANIZM
WODOSZCZELNOŚĆ
  • BEST Bestseller
  • NEW Nowość
  • SALE Wyprzedaż
  • 24h Wysyłka w 24h
  • 48h Wysyłka w 48-72h
  •   Dodaj do porównywarki

Zegarki Adriatica

Firma Adriatica, jako znak towarowy, jest ściśle związana ze Szwajcarską Fabryką Zegarkową, założoną w 1852 roku w Montilier. Produkcja zegarków Adriatica rozpoczęła się w 1931 roku. W 1962 roku zakład produkcyjny został przeniesiony do Biel/Biene i Bazylei w Szwajcarii. Od 1999 roku zegarki Adriatica produkowane były w Dongio, w 2010 roku siedziba marki Adriatica została przeniesiona do Camorino / Ticino. Od grudnia 2006 roku Adriatica jest członkiem The Federation of the Swiss Watch Industry. Zegarki Adriatica posiadają znak „ Swiss Made” co charakteryzuje zegarki najwyższej jakości.

Zegarki Adriatica – szwajcarska jakość

Zegarki Adriatica są to jedne z najbardziej rozpoznawalnych szwajcarskich czasomierzy w Polsce. Zegarek Adriatica to propozycja dla każdej osoby, która chciałaby posiadać zegarek z niezawodnym mechanizmem, dokładny i precyzyjny. Marka specjalizuje się w zegarkach pozłacanych, tytanowych oraz stalowych. W swojej ofercie przedstawia zegarki zarówno automatyczne, mechaniczne jak i kwarcowe. Ciągle udoskonala ona swoje zegarki tak by były jak najbardziej zaawansowane technologicznie, ale też by szły w parze z obecną modą.

Zegarek Adriatica- precyzja oraz dbałość o detale

W Polsce zegarki Adriatica pojawiły się w latach dziewięćdziesiątych, w których szybko zdobyły sławę jako niezawodny, ekskluzywny, szwajcarski zegarek. Mimo ich podążaniem za modą wśród zegarków Adriatica dalej możemy znaleźć również klasyczne wzory.  Wśród zegarków tej marki znajdziemy zegarki zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Adriatica oferuje zegarki dla eleganckich kobiet, idealne do klasycznych stroi oraz zegarki eleganckie jak i bardziej sportowe zegarki dla mężczyzn. Każda z serii zegarków Adriatica cechuje się ponadprzeciętną precyzją oraz dbałością wykonania. Zegarki Adriatica oferują również szeroką gamę pasków zaczynając od pasków skórzanych idealnie dopasowujących się do ręki poprzez stalowe lub tytanowe bransolety.

Zegarki Adriatica są dziś rozpoznawalne na całym świecie m.in. w Wielkiej Brytanii, USA, Niemczech, Irlandii, Portugalii, Węgrzech, Egipcie jako zegarki modne, wykonane z dbałością o każdy detal. Od ponad 80 lat zegarki Adriatica cieszą się niesłabnącą popularnością. Sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Szeroki wybór produktów pozwoli by każdy wśród zegarków Adriatica znalazł idealny zegarek dla siebie.

Przepraszamy, aktualnie brak produktów w tej kategorii.