WYPRZEDAŻ
SORTUJ  

Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL
MECHANIZM 1
WODOSZCZELNOŚĆ
  • BEST Bestseller
  • NEW Nowość
  • SALE Wyprzedaż
  • 24h Wysyłka w 24h
  • 48h Wysyłka w 48-72h
  •   Dodaj do porównywarki

Zegarki męskie automatyczne

Czy zegarek automatyczny można nazwać reliktem przeszłości? Nic podobnego! Sprawdź, na czym polega mechanizm działania zegarka automatycznego i jakie są jego najważniejsze funkcje. Poznaj też główne powody niezmiennej popularności zegarków napędzanych automatycznie. Dodatkowo prezentujemy szereg porad, jak wybrać zegarek, aby był możliwie najlepiej dopasowany do potrzeb końcowego użytkownika. Wszelkie szczegóły znajdziesz poniżej!

Dlaczego warto kupić męski zegarek automatyczny?

Zegarek automatyczny oferuje Ci pełną niezależność od zewnętrznych źródeł zasilania. Tylko od Ciebie zależy, jaki będzie poziom jego naładowania i jak długo posłuży. Warto wspomnieć także o kwestii prestiżu, który wiąże się z posiadaniem zegarka napędzanego automatycznie. Tego typu sprzęt jest wizytówką mężczyzny z charakterem – miłośnika tradycji, unikającego najprostszych i nazbyt popularnych rozwiązań.

Zegarki automatyczne – co je charakteryzuje?

 Zegarki automatyczne wyróżniają się na tle innego rodzaju czasomierzy. Chodzi o unikalny mechanizm zasilania – napędza je sprężyna naciągająca się samoczynnie pod wpływem ruchów ręki. Posiadając zegarek z naciągiem automatycznym, nie musisz się więc martwić regularną wymianą baterii – do jego działania wystarczy jedynie stałe użytkowanie. Standardowo tzw. rezerwa chodu, czyli zasób energii po zdjęciu zegarka z nadgarstka, wystarcza na ok. 30-50 godzin. Jeżeli zamierzasz korzystać z zegarka sporadycznie, możesz użyć rotomatu – urządzenia imitującego ruch dłoni.

Męskie zegarki automatyczne – poznaj najważniejsze funkcje

Najlepsi światowi producenci stale wzbogacają swoją ofertę produktową. Nowoczesne zegarki automatyczne służą już nie tylko do odmierzania czasu, lecz są też wyposażane w atrakcyjne funkcje dodatkowe, takie jak datownik czy chronograf. Ze względu na stałe ulepszanie designu i estetyki, wiele z nich sprawdzi się także jako atrakcyjny modowy dodatek. Każdy z modeli oferuje zróżnicowany poziom wodoszczelności, który możesz sprawdzić w szczegółowym opisie produktu.

Jak wybrać męski zegarek automatyczny?

Najważniejsze kryterium przy wyborze zegarka stanowi komfort użytkowania. Zmierz swój nadgarstek, a następnie wybierz egzemplarz na pasku lub bransolecie odpowiedniej długości. W dalszej kolejności zastanów się nad preferencjami co do designu i materiałów wykonania. Więcej informacji na ten temat znajdziesz poniżej.

Czym się kierować przy wyborze marki zegarka automatycznego?

Asortyment SWISS składa się wyłącznie z zegarków od cenionych na świecie producentów, stąd też nie musisz martwić się wyborem odpowiedniej marki. Bardziej niż nazwa brandu będzie liczył się wygląd i funk-cjonalność urządzenia. Jeżeli zależy Ci na doskonałym efekcie wizualnym, sprawdź ofertę przedstawicieli branży modowej (np. Citizen, Roamer). Aby znaleźć więcej wskazówek w kwestii wyboru odpowiedniego zegarka, zajrzyj na naszego bloga bądź też liczne fora branżowe.

Zegarki automatyczne – dostępne materiały wykonania

Asortyment męskich zegarków automatycznych SWISS jest niezwykle szeroki i liczy kilkaset egzemplarzy. Do wyboru masz zegarki na pasku skórzanym, nylonowym, silikonowym lub kauczukowym. Alternatywnie możesz zdecydować się na zegarek z bransoletą stalową bądź tytanową. Podobną różnorodność oferujemy w przypadku tworzyw używanych do produkcji tarcz i szkieł.

Jak dobrać zegarek automatyczny do osobistego stylu?

Podczas poszukiwań upragnionego zegarka automatycznego w naszym sklepie internetowym warto wykorzystać narzędzie filtra. Wówczas wyświetlą Ci się tylko zegarki pasujące do aktualnych potrzeb i możliwości finansowych. Jeżeli należysz do osób aktywnych fizycznie, sprawdź ofertę zegarków sportowych. Jeśli najczęściej pojawiasz się w eleganckich garniturach, poszukiwania rozpocznij od kategorii klasycznej lub fashion.

Zobacz najciekawsze modele męskich zegarków automatycznych w SWISS!

Zegarek automatyczny to rozwiązanie dla mężczyzn z charakterem, zainteresowanych posiadaniem „zegarka z duszą”. W asortymencie SWISS znajdziesz kilkaset modeli męskich zegarków od najlepszych producentów z branży – m.in. Zeppelin, Citizen, Kenneth Cole. Niezależnie od tego, na jaki model się zdecydujesz, możesz liczyć na sprawne i niezawodne działanie zegarka przez długi czas. Przejrzyj dokładnie naszą ofertę i wybierz zegarek w największym stopniu dostosowany do Twojego indywidualnego stylu ubierania się oraz trybu życia. Potrzebujesz więcej informacji na temat wybranego zegarka? Szczegóły znajdziesz na karcie danego produktu.