WYPRZEDAŻ
SORTUJ  

Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL
MECHANIZM
WODOSZCZELNOŚĆ
  • BEST Bestseller
  • NEW Nowość
  • SALE Wyprzedaż
  • 24h Wysyłka w 24h
  • 48h Wysyłka w 48-72h
  •   Dodaj do porównywarki

Zegarki z Bluetooth

Żadne odkrycie technologiczne nie wprowadziło takiej zmiany do świata zegarków, jaką wprowadził moduł Bluetooth - standardowy w nowoczesnych smartwatchach. Dzięki możliwości bezprzewodowego połączenia zegarka z telefonem dokładność pracy czasomierza została udoskonalona do perfekcji. Jednak producenci zegarków Bluetooth nie spoczęli na laurach. Sparowanie zegarka ze smartfonem dało czasomierzom dostęp do Internetu i aplikacji, a to szeroko otworzyło drzwi do wprowadzania coraz to nowocześniejszych funkcji w smartwatchach. Jakie zasługują na największą uwagę?

Zegarek Bluetooth z aplikacją na telefon

Zegarki z Bluetooth to idealne urządzenia dla osób, które poszukują osobistych asystentów. Takie urządzenia mogą przypominać nam o ważnych terminach i budzić o poranku delikatnymi wibracjami, ale mają też potencjał, aby pełnić rolę personalnego trenera. Nowoczesny smartwatch z łączem Bluetooth dysponuje zwykle funkcją pomiaru pulsu, ilości spalonych kalorii, wykonanych kroków czy nawet poziomu natlenienia krwi. Wszystkie pobrane od użytkownika dane przesyła następnie na telefon, a ten za pomocą aplikacji może analizować je, zapisywać i przedstawiać użytkownikowi w bardzo prosty sposób. Zegarki Bluetooth są więc idealne dla aktywnych fizycznie osób, które regularnie ćwiczą na siłowni czy też biegają w terenie.

Zegarki z Bluetoothem z powiadomieniami z telefonu

Podstawową zaletą połączenia zegarka z telefonem jest możliwość wyświetlania na czasomierzu różnego typu komunikatów. Najważniejsze dotyczą przychodzących połączeń i wiadomości SMS. Dla osób, które rzadko noszą telefon przy sobie, stanowi to świetne rozwiązanie, gdyż zegarek zawsze pozostaje na nadgarstku. Z poziomu czasomierza możemy odczytać wiadomość i odrzucić lub wyciszyć połączenie, a niekiedy nawet je wykonać. Poza tym, nowocześniejsze zegarki z Bluetoothem wyświetlą nie tylko komunikaty związane z połączeniami, ale również powiadomienia z aplikacji. Dzięki temu możemy stale być na bieżąco z przychodzącymi mailami czy wydarzeniami w mediach społecznościowych. 

Zegarek Bluetooth dla kobiet i mężczyzn - jaki wybrać?

Zegarki z Bluetoothem to głównie zegarki smart, choć istnieją też mniej popularne zegarki hybrydowe - tradycyjne, ale z dodatkowym modułem Bluetooth. Większość osób wybiera jednak smartwatch z funkcją łączenia bezprzewodowego i ekranem dotykowym, dzięki któremu zyskujemy dostęp do takich funkcji jak: powiadomienia z telefonu, aplikacja sportowa, możliwość odbierania/wykonywania połączeń czy prosta opcja "szukania telefonu". Bluetooth sprawia, że zegarek nie tylko przesyła zebrane dane na temat swojego użytkownika na jego smartfon, ale również pobiera dane z Internetu za pośrednictwem telefonu. Pozwala mu to na precyzyjne odmierzanie czasu, ale również na wyświetlanie aktualnej prognozy pogody. Wybierając zegarek Bluetooth, warto zwracać uwagę na jego dodatkowe tryby pracy, w tym tryby sportowe czy możliwość dokonywania płatności bezgotówkowych. 

Zegarki z Bluetoothem w sklepie Swiss

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór markowych zegarków z Bluetoothem o uniwersalnym, męskim lub kobiecym designie. Skorzystaj z opcji sortowania, aby wybrać model o idealnej wielkości tarczy, z wybranym kolorze czy z preferowanym rodzajem paska. Postaw na urządzenie wodoszczelne, jeśli chcesz swobodnie zabierać je ze sobą na basen czy pod prysznic. Wybierz smartwatch z wymiennymi paskami, jeśli cenisz sobie różnorodność. Gwarantujemy, że znajdziesz w naszym asortymencie model idealny dla Ciebie lub dla bliskiej osoby, którą chcesz obdarować.

Przepraszamy, aktualnie brak produktów w tej kategorii.