WYPRZEDAŻ
SORTUJ  

Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL
MECHANIZM
WODOSZCZELNOŚĆ
  • BEST Bestseller
  • NEW Nowość
  • SALE Wyprzedaż
  • 24h Wysyłka w 24h
  • 48h Wysyłka w 48-72h
  •   Dodaj do porównywarki

Zegarki do biegania

Bieganie to jedna z najlepszych form aktywności fizycznej, odpowiednia niemal dla każdego. Biegać można długodystansowo we własnym tempie lub sprintem, stale doskonaląc swoje wyniki co do sekundy. Niezależnie od tego, jaki styl biegania preferujemy i czy uprawiamy ten sport na bieżni, czy pod gołym niebem - z pewnością przyda nam się do tego odpowiedni zegarek. Czasomierz precyzyjnie odmierzy interwały, a ten w wersji smart pozwoli zachować pełną kontrolę nad kondycją organizmu. Co jeszcze zaoferuje zegarek dla biegacza?

Zegarki do biegania - czym się wyróżniają?

Zegarki do biegania to przede wszystkim smartwatche, które za sprawą swoich zaawansowanych funkcji doskonale wspierają uprawianie tego sportu. Dla niektórych osób wystarczający może okazać się jednak również klasyczny zegarek wyposażony w chronograf. Jeśli jednak szukamy urządzenia, które będzie w stanie zmierzyć nasze parametry życiowe lub pozwoli nam wyznaczyć trasę biegu na zupełnie nieznanym terenie, powinniśmy sięgnąć po model zegarka inteligentnego. Takie akcesorium wyróżnia się pośród innych przede wszystkim wytrzymałością i wygodą noszenia. Najczęściej zegarek do biegania wykonany jest z lekkich tworzyw odpornych na uszkodzenia mechaniczne i łatwych do utrzymania w czystości. Wiele zegarków sportowych to produkty wodoszczelne, dlatego biegając na świeżym powietrzu ich użytkownik nie musi martwić się o uszkodzenia spowodowane wilgocią czy nawet opadami deszczu. 

Smartwatch do biegania - jakie ma funkcje?

Najbardziej funkcjonalne zegarki do biegania to smartwatche, czyli zegarki z wyświetlaczem dotykowym i bogatym oprogramowaniem, które z reguły łączą się dodatkowo ze smartfonem, dając użytkownikowi dostęp do aplikacji sportowej. Dzięki takiemu urządzeniu na swoim nadgarstku sportowiec może zachować pełną kontrolę nad swoim treningiem, postępami i stanem zdrowia. Ma więc szansę rozsądnie i bezpiecznie doskonalić swoją kondycję i sprawność. Zegarek do biegania mierzy puls, a niekiedy również saturację. Jest to niezwykle ważne w przypadku biegów interwałowych, które pomagają skuteczniej spalać tkankę tłuszczową. Poza tym, większość smartwatchy sportowych posiada również moduł GPS, dzięki któremu biegacz może wyznaczać stale to nowe, ciekawe trasy, a także zapisywać ich przebieg w aplikacji na telefon. Co istotne, zegarek z nawigacją udzieli osobie aktywnej również informacji na temat tempa biegu na poszczególnych jego etapach. 

Smartwatch do biegania i innych sportów

Warto pamiętać, że kupując zegarek do biegania, nie ograniczamy swoich możliwości jedynie do tego jednego sportu. Urządzenia typu smart posiadają dzisiaj wiele różnych trybów sportowych, spośród których możemy wybrać również między innymi wsparcie dla jazdy na rowerze, pływania czy pilatesu. Istnieją smartwatche, które na swoim wyświetlaczu pokazują użytkownikowi propozycje animowanych ćwiczeń, jakie ten może powtarzać bez konieczności korzystania z pomocy profesjonalnego trenera. Poza tym, wiele smart zegarków do biegania przypomina też o tak ważnych rzeczach jak chociażby prawidłowe nawodnienie.

Zegarek do biegania w asortymencie sklepu Swiss

W ofercie sklepu Swiss znajdziesz zegarki do biegania zaufanych marek, które specjalizują się w projektowaniu i produkcji sportowych smartwatchy. Słyną one z najlepszej jakości oprogramowania, niezawodnych modułów pomiaru tętna czy też z bardzo dokładnej funkcji geolokalizacji. Sprzętom takich producentów może zaufać zarówno biegacz amator, jak i profesjonalista - również pod względem ich wytrzymałości i wygody noszenia na nadgarstku.

Przepraszamy, aktualnie brak produktów w tej kategorii.