WYPRZEDAŻ
SORTUJ  

Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL
MECHANIZM
WODOSZCZELNOŚĆ
  • BEST Bestseller
  • NEW Nowość
  • SALE Wyprzedaż
  • 24h Wysyłka w 24h
  • 48h Wysyłka w 48-72h
  •   Dodaj do porównywarki

Zegarki Junkers

Marka Junkers jest związana z Hugo Junkersem, twórcą pierwszego w pełni metalowego samolotu. Zegarki Junkers inspirowane są zarówno samolotami Junkers, elementami ich budowy, jak i ważnymi wydarzeniami z historii lotnictwa. Zegarki Junkers swoim stylem przywołują do życia ekscytującą erę w historii samolotów.

Zegarki Junkers – inspiracja z lotnictwa

Kolekcje zegarków Junkers nawiązujące bezpośrednio do samolotów, takie jak Cockpit, JU52, Spitzbergen, Eisvogel F13, G38 zostały zaprojektowane szczególnie z myślą o miłośnikach lotnictwa. Wyjątkowy design zegarków Junkers z tych serii inspirowany jest elementami samolotów, ich wnętrzem i materiałami, z których zostały wykonane.

Zegarki Junkers należące do kolekcji Bauhaus swoim wyglądem nawiązują do modernistycznego nurtu sztuki, który pojawił się pod wpływem rewolucji przemysłowej. Ich wygląd wyróżniają czyste linie i ponadczasowy urok. Zegarki z tej serii zachwycą zwłaszcza te osoby, które cenią minimalizm.

Wyjątkowa linia zegarków IRON ANNIE upamiętnia natomiast model samolotu JU 52 nazwany tak przez Amerykanów. W tej kolekcji odnaleźć można zarówno zegarki inspirowane lotnictwem, jak i modele o prostszym, bardziej subtelnym wyglądzie.

Zegarki Junkers – solidność wykonania

Podobnie jak samoloty, które były inspiracją do ich stworzenia, zegarki Junkers wyróżniają się solidnością, trwałością, innowacyjnym designer i wysokiej jakości wykonaniem. Powstałe w manufakturze na terenie Niemiec modele zostały opatrzone znakiem Made in Germany, który świadczy o staranności, z jaką został wykonany każdy detal. Koperty zegarków zostały są stali szlachetnej 316L, paski ze skóry naturalnej lub w przypadku bransolet – również ze stali szlachetnej. Wodoszczelność zegarków Junkers mieści się od 30m do 100m, zaś tarczę chroni szkło szafirowe, mineralne lub hesalitowe.

Przepraszamy, aktualnie brak produktów w tej kategorii.