WYPRZEDAŻ
SORTUJ  

Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL
MECHANIZM
WODOSZCZELNOŚĆ
 • BEST Bestseller
 • NEW Nowość
 • SALE Wyprzedaż
 • 24h Wysyłka w 24h
 • 48h Wysyłka w 48-72h
 •   Dodaj do porównywarki

Zegarki Garett

Garett to polska  marka, która staje się coraz bardziej rozpoznawalnym producentem zaawansowanej mikrotechnologii. Zegarki Garett to przede wszystkim wysokiej klasy smartwatche dopasowane do szerokiej grupy odbiorców, które z pewnością odpowiadają na ich potrzeby.

Zegarki Garett dla kobiet

Zegarki Garett damskie, to doskonały element biżuterii dla każdej kobiety. Smartwatche Garett  przeznaczone są dla kobiet, które chcą zadbać o dobrą kondycję. Urządzenia te posiadają funkcje sportowe, które w dyskretny sposób informują o nowej wiadomości lub połączeniu, a jednocześnie ze względu na elegancką stylistykę stanowią modny dodatek kobiecej stylizacji.

Zegarek Garett damski doskonale sprawdzi się, jeśli chcesz na bieżąco monitorować swoją codzienną aktywność fizyczną. Używając go można sprawdzić, jaki dystans udało się pokonać jednego dnia, ile kroków udało się zrobić, a także jak dużo kalorii udało się spalić.

Garett Electronics zegarki damskie i zegarki męski

Garett w swojej ofercie ma także modele przeznaczone dla mężczyzn i dzieci. W swojej ofercie GARETT ma także smartbandy, smartwatche sportowe i casualowe.

Garett Electronics posiada największą ofertę smartwatchy, proponując modele zarówno dla dzieci jak i dla kobiet i mężczyzn a także sportowe, z wbudowanym systemem Android. Smartbandy są urządzeniami dzięki którym można mieć szybki dostęp do najważniejszych parametrów związanych z aktywności fizyczną oraz kondycją. Przede wszystkim pokazują one:

 • kroki,
 • spalone kalorie,
 • przebyty dystans,
 • monitorują nasz puls,
 • sprawdzają ciśnienie, jakość snu, a także saturacje krwi.

Zegarek Garett dla dzieci i młodzieży

Szereg nowoczesnych funkcjonalności, atrakcyjny design i zaawansowana technologia – tak w kilku słowach można opisać każdy zegarek Garett dla dzieci. Produkty te posiadają niezwykle ważną funkcję podnoszącą bezpieczeństwo najmłodszych - przycisk SOS, który informuje o niebezpieczeństwie.

Dodatkowo zegarek  Garett dla dzieci, to model, który został wyposażone w funkcję GPS, która umożliwia rodzicom szybkie zlokalizowanie swojej pociechy. Ten zegarek, to doskonały gadżet dla najmłodszych, bo wzbudza w nich zainteresowanie, podczas gdy dla rodziców jest sposobem na stały kontakt z pociechą.

Smartwatch Garett dla młodzieży obejmuje wybrane modele z grupy Garett Teen (dla starszych dzieci), a także wybrane pozycje smartwatchy męskich i damskich dla dorastającej młodzieży, wstępującej powoli w dorosłe życie.

Zegarki Garett będąc w gronie liderów rynku, oprócz wielu nagród otrzymały także tytuł „Super Marka”. Z kolei produkty te zajmują wysokie miejsca w rankingach serwisów branżowych. 

Przepraszamy, aktualnie brak produktów w tej kategorii.