WYPRZEDAŻ
SORTUJ  

Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL 1
MECHANIZM
WODOSZCZELNOŚĆ
  • BEST Bestseller
  • NEW Nowość
  • SALE Wyprzedaż
  • 24h Wysyłka w 24h
  • 48h Wysyłka w 48-72h
  •   Dodaj do porównywarki

Damskie zegarki sportowe - czyli jakie?

Sportowe zegarki damskie to nie tylko smartwatche, które pełnią rolę osobistych trenerów, ale również klasyczne zegarki z mechanizmem kwarcowym czy solarnym, przystosowane do pełnienia swojej roli w trudnych warunkach. Takie modele są z reguły wodoszczelne i odporne na różnego typu uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu można korzystać z nich podczas górskich wędrówek czy pływania. Klasyczny zegarek w wersji sportowej to idealny wybór dla pań, które unikają nowoczesnych gadżetów, preferując ponadczasową elegancję i uniwersalny design. Trudno ukryć jednak, ze zdecydowaną większość damskich zegarków sportowych stanowią smartwatche z takimi funkcjami jak krokomierz, licznik kalorii czy dedykowany tryb sportowy: do biegania, pływania, aerobiku i wielu innych dyscyplin. Takie urządzenia spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających, aktywnych kobiet. 

Prosty zegarek damski sportowy - jakie ma funkcje?

Sportowe smartwatche damskie pojawiły się na rynku już jakiś czas temu, dlatego nawet od najprostszych modeli możesz oczekiwać dzisiaj takich funkcji, jak mierzenie pulsu, mierzenie pokonanego dystansu, liczenie kroków czy liczenie spalonych kalorii. Już tak podstawowe wyposażenie okazuje się bardzo pomocne w dbaniu o codzienną aktywność fizyczną. Damski zegarek sportowy może motywować do ruchu poprzez wyświetlanie komunikatów o wykonaniu zalecanej dziennej liczby kroków. Funkcja pulsometru pozwala natomiast kontrolować stan zdrowia organizmu, a także lepiej organizować treningi, ponieważ tętno to ważny wskaźnik wydajności pracy naszego ciała. Jeśli zegarek dodatkowo łączy się z aplikacją w telefonie, jego funkcje sportowe zostają rozszerzone, a użytkownik ma wygodny wgląd w zgromadzone i przesłane do urządzenia dane treningowe. 

Smartwatch damski sportowy z GPS i trybami sportowymi

Większość nowoczesnych zegarków damskich sportowych może zaoferować Ci dzisiaj znacznie więcej funkcji niż tylko liczenie kroków czy mierzenie pulsu. Pożądanym modułem w smartwatchu dla aktywnej fizycznie kobiety jest z pewnością GPS, który świetnie sprawdza się w przypadku biegaczy, śledząc trasę treningu i z wysoką precyzją mierząc przebyte odległości. Geolokalizacja jest też niezwykle ważną funkcją dla kobiet, które lubią wspinaczki górskie i piesze wędrówki w nieznane. Poza tym, zegarki sportowe damskie oferują coraz więcej, coraz bardziej zaawansowanych trybów sportowych. Wystarczy uruchomić w czasomierzu program dla właściwej dyscypliny sportowej, aby inteligentny gadżet dostosował swoją pracę do biegu, pływania czy treningu siłowego i precyzyjnie mierzył spalone kalorie oraz tempo wykonywania ćwiczeń.

Jak wybrać damski zegarek sportowy?

Nie można zapominać, że pomimo swojej szczególnej funkcjonalności, damski zegarek sportowy to nadal dodatek do stylizacji, który warto dopasować do swojego stylu. W ofercie naszego sklepu znajdziesz modele zegarków tradycyjnych i nowoczesnych smartwatchy. Pierwszy wariant to najlepszy wybór dla kobiet preferujących klasykę, drugi dla pań, które nie stronią od funkcji smart i lubią, kiedy akcesoria dostosowują się do ich preferencji. Smartwatche mogą różnić się kształtem i wielkością tarczy, a także rodzajem paska, który z reguły jest też wymienny. Panie szukające eleganckiego zegarka do pracy, który sprawdzi się też na siłowni czy w klubie fitness, mogą sięgnąć po model z szykowną bransoletą. Z kolei wielbicielki sportowego stylu powinny bez obaw decydować się na zegarki sportowe z paskiem silikonowym lub tekstylnym - wygodne, kolorowe i praktyczne w utrzymaniu.