OPIS
PARAMETRY
FUNKCJE
OPIS

Zegarek męski Roamer Valais 958833 41 54 05

Roamer Valais 958833 41 54 05 to zegarek, którego klasyczny, elegancki design oraz wysoką jakość z pewnością doceni każdy miłośnik tradycyjnego zegarmistrzowskiego rzemiosła. Szwajcarska renomowana manufaktura przygotowała dla swoich wiernych fanów model dopracowany w najdrobniejszym detalu, napędzany niezwykle precyzyjnym kwarcowym mechanizmem. Oprócz dokładnego pomiaru czasu zegarek wyposażony został również w datownik, a także fluorescencyjne wskazówki, które pozwalają kontrolować czas w ciemnościach, jednocześnie stanowiąc element nowoczesności w tej niezwykle klasycznej konstrukcji.

Roamer Valais 958833 41 54 05 – must have każdego miłośnika klasyki

Jeśli zegarek traktujesz jako coś więcej niż tylko przyrząd do pomiaru czasu, Roamer Valais 958833 41 54 05 jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz w nim wszystkie atrybuty tradycyjnego zegarmistrzostwa, począwszy od solidnego i wygodnego paska z naturalnej skóry poprzez okrągłą, stalową kopertę aż po odporne na zarysowania szafirowe szkło, charakterystyczne dla modeli najwyższej klasy. Już dziś dołącz do grona zadowolonych posiadaczy tego szwajcarskiego zegarka i zamów go w naszym sklepie.

PARAMETRY

SZKŁO Szafirowe

Charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na zarysowania, mniejszą na stłuczenia. Najczęściej stosowane w zegarkach wyższej klasy.

RODZAJ MECHANIZMU Kwarcowy

Zegarek zasilany baterią. Żywotność baterii wynosi ok. 1-2 lata. Dokładność +/- 20 sekund na miesiąc.

MATERIAŁ KOPERTY Stal

stal szlachetna jest odporna na działanie warunków atmosferycznych (w tym na działanie wody), dzięki czemu nie ulega zbyt szybko korozji. Materiał bezpieczny dla większości alergików.

MATERIAŁ PASKA Skóra

Przy produkcji pasków do zegarków najczęściej używa się skóry cielęcej (rzadziej jest to skóra węża lub krokodyla). Pasek skórzany łatwo dostosowuje się do nadgarstka, nadaje dłoni elegancki i klasyczny wygląd a przy tym jest bardzo wytrzymały. Paska nie należy moczyć, ponieważ woda znacznie przyspiesza jego zużycie.

STYL Klasyczny

Zegarek o klasycznym wyglądzie to połączenie prostoty i ponadczasowej elegancji. Styl klasyczny czerpie inspiracje z tradycyjnego wzornictwa.

KOLEKCJA VALAIS

KOLOR PASKA Brązowy

KOLOR KOPERTY Stalowy

KOLOR TARCZY Grafitowy

WODOSZCZELNOŚĆ 50 m

Koperta (obudowa) zegarka zachowuje szczelność, jeżeli ciśnienie wody, która oddziałuje na zegarek nie przekracza 5 ATM. W praktyce oznacza to, że w zegarku można brać prysznic, ale nie wolno pływać. Przed kontaktem z wodą zawsze sprawdź czy koronka jest wciśnięta i zakręcona. Oznaczenie wodoszczelności nie dotyczy paska - szczegółowe informacje na temat paska znajdziesz pod hasłem "MATERIAŁ PASKA".

SZEROKOŚĆ KOPERTY 39 mm

WYSOKOŚĆ KOPERTY 39 mm

ŚREDNICA 39 MM

SZEROKOŚĆ PASKA 20 mm

KSZTAŁT KOPERTY Okrągły

INDEKSY / CYFRY INDEKSY+CYFRY ARABSKIE

KOLOR ZEGARKA BRĄZOWY

MATERIAŁ DEKLA STAL

stal szlachetna jest odporna na działanie warunków atmosferycznych (w tym na działanie wody), dzięki czemu nie ulega zbyt szybko korozji. Materiał bezpieczny dla większości alergików.

CECHA GŁÓWNA Dla par

FUNKCJE
Narzędzia

Data 

Zegarek z datownikiem wskazuje aktualną datę. W zależności od modelu zegarka wskazuje on dzień miesiąca, nazwę dnia tygodnia lub obie informacje.
Parametry

Szkło antyrefleksyjne 

Fluorescencyjne wskazówki i indeksy 

Wskazówki i indeksy pokryte warstwą substancji świecącej po wcześniejszym naświetleniu.


WYŚLIJ


INSTRUKCJA
SWISS WATCHCARD