X
Cena
niska
wysoka
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

cienka
gruba
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...
Zegarki Swiss Military Hanowa – ranking najlepszych modeli!

Zegarki Swiss Military Hanowa – ranking najlepszych modeli!

Dla miłośników militarnego stylu chyba nie ma lepszych czasomierzy niż zegarki Swiss Military Hanowa. Poznaj najlepsze modele tej szwajcarskiej marki z tradycjami i spraw sobie wytrzymały zegarek do zadań specjalnych!

Zegarek męski Swiss Military Hanowa 06-3332.13.007

Zegarki męskie Swiss Military Hanowa słyną ze swojego militarno-sportowego designu. Oprócz tego, że są niezwykle wytrzymałe, posiadają wiele dodatkowych funkcji. Model 06-3332-13-007 to czasomierz utrzymany w ciemnej kolorystyce. Czarna koperta osadzona jest na bransolecie typu stal-mesh, w tym samym kolorze. Ogniwa bransolety są ze sobą połączone w sposób, który chroni przed ich przecięciem lub przerwaniem.

Na czarnym cyferblacie godziny zaznaczone są białymi indeksami liniowymi. Tuż pod godziną dwunastą widnieje logotyp marki Swiss Military Hanowa. Odczyt czasu ułatwiają czarne wskazówki z białymi końcówkami i czerwony sekundnik. Warto wspomnieć, że jest on również niezbędny przy korzystaniu z funkcji chronografu, którą posiada zegarek. Przy godzinie czwartej widnieje okienko datownika. Jego biały kolor kontrastuje z czarnym cyferblatem, dzięki czemu odczytywanie daty jest bardzo wygodne. Tarczę chroni szkło szafirowe, odporne na zarysowanie. Zegarek napędza wysokiej jakości szwajcarski mechanizm kwarcowy, który jest gwarancją bezawaryjnej pracy czasomierza.

czarny zegarek męski swiss military hanowa

Zegarek męski Swiss Military Hanowa 06-5332.04.003

Ten męski zegarek na bransolecie, przyciąga spojrzenia dzięki swojemu cyferblatowi, utrzymanemu w granatowej kolorystyce. Widnieją na nim stalowe, liniowe indeksy godzinowe oraz subtarcze, na których umieszczono chronograf, pozwalający na pomiar odcinków czasu. Na środku umocowano wskazówki – godzinową i minutową w srebrnym kolorze oraz czerwony sekundnik, korespondujący z kolorem zastosowanym na logo Swiss Military Hanowa. Obok godziny czwartej umieszczono niewielkie okienko datownika, umożliwiające dyskretne kontrolowanie daty. Tarczę zabezpiecza luksusowe szkło szafirowe, które charakteryzuje się niezwykłą twardością – 9/10 stopni w skali  Mohsa. W praktyce oznacza to, że da się je zarysować jedynie diamentem.

Stalowa koperta osadzona jest na tradycyjnej bransolecie. Konstrukcja ogniw zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia związane z użytkowaniem czasomierza i upływem czasu. Dodatkowo podkreśla ona męski charakter całego zegarka. Gwarancją bezawaryjności czasomierza jest jego serce – szwajcarski mechanizm kwarcowy oraz sygnatura Swiss Made umieszczona na dole tarczy.

swiss military hanowa srerny zegarek męski

Zegarek męski Swiss Military Hanowa 06-5346.04.003

Tym, którzy wolą tarcze z mniejszą ilością detali, polecamy zegarek męski Swiss Military Hanowa 06-5346.04.003. Granatowy cyferblat, rozjaśniony eleganckim szlifem słonecznym, świetnie kontrastuje ze srebrnym kolorem stalowej koperty oraz liniowych indeksów godzinowych. W miejscu godziny dwunastej widnieje logo marki z charakterystycznym, szwajcarskim krzyżem, który symbolizuje wysoką jakość czasomierza. Przy godzinie trzeciej znajdują się dwa okienka datownika – jedno z nich wskazuje dzień miesiąca, a drugie dzień tygodnia.

Czas można łatwo odczytać dzięki strzelistym wskazówkom w stalowym kolorze. Wyróżnia się jedynie czerwony sekundnik, korespondujący z logo marki oraz pierścieniem na koronce zegarka. Szkło szafirowe, które chroni tarczę przed zarysowaniem, jest stosowane w czasomierzach najwyższej klasy, nic więc dziwnego, że użyto go również do produkcji tego szwajcarskiego zegarka.

Czasomierz ma wysoki stopień wodoszczelności – aż 10 ATM, co oznacza, że można w nim brać prysznic, pływać, a nawet nurkować bez akwalungu. Napędza go mechanizm kwarcowy, wyprodukowany w Szwajcarii, który jest gwarancją precyzyjnej pracy zegarka.

zegarek męski z granatową tarczą

Zegarek męski Swiss Military Hanowa 06-3346.13.007

Zegarki Swiss Military Hanowa charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale również bogatym wzornictwem i kolorystyką. Jeśli szukasz czasomierza, który będzie się wyróżniał ciekawymi detalami o oryginalnych barwach, model 06-3346.13.007 to propozycja dla Ciebie.

Choć na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że to zwyczajny, czarny zegarek, po dokładnym przyjrzeniu się, widać, że zastosowano tutaj ciekawą grę kolorów. Czarna koperta okala popielaty cyferblat, który rozjaśniony jest świetlistą łuną, a to za sprawą wykończenia szlifem słonecznym. Uwagę zwracają też liniowe indeksy w kolorze różowego złota, umieszczone na tarczy. Zamiast godziny dwunastej, projektant wstawił logo marki Swiss Military Hanowa – czerwony krzyż umieszczono na tle w odcieniu różowego złota. Wskazówki zegarka także utrzymane są w tej kolorystyce, a dodatkowo pokryto je substancją luminescencyjną – taki zabieg daje możliwość odczytywania czasu także w ciemności. Przy indeksie oznaczającym godzinę trzecią, znajduje się podwójne okienko datownika – można z niego odczytać, który jest dzień miesiąca oraz tygodnia.

Szwajcarski mechanizm kwarcowy, który napędza zegarek oraz szkło szafirowe osłaniające tarczą to dowód na to, że do produkcji czasomierza użyto najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje jego długą żywotność.

zegarek swiss military hanowa popielata tarcza

Zegarek męski Swiss Military Hanowa 06-4345.7.04.007

Jeśli nie przepadasz za bransoletami, sprawdź zegarki Swiss Military Hanowa na skórzanych paskach. Model 06-4345.7.04.007 Mountaineer to propozycja nie tylko dla miłośników gór i wspinaczek! Elegancka stalowa koperta na ciemnym pasku ze skóry, okala czarny cyferblat. Dookoła tarczy, zaznaczone są drobne indeksy liniowe, a nieco niżej, większe, punktowe, oznaczające godziny. Zamiast dwunastki w szczytowym punkcie, widnieje logo marki. Godziny – trzecia, szósta i dziewiąta – oznaczone są wyraźnymi liniami. Wszystkie indeksy godzinowe, podobnie jak wskazówki, pokryte są substancją luminescencyjną, która świeci w ciemności. Uwagę przyciąga dolna część sekundnika – ozdobiona jest krzyżem szwajcarskim.

Ten zegarek na pasku to model, który czerpie z klasycznego wzornictwa. Z pewnością spodoba się każdemu, kto na co dzień wybiera styl smart casual. Zadowoli również najbardziej wymagających mężczyzn – szwajcarski mechanizm kwarcowy gwarantuje precyzyjne odmierzanie czasu, a luksusowe szkło szafirowe szło, które osłania tarczę, jest odporne na zarysowanie. Nie będziesz więc musiał obawiać się, że na Twoim zegarku pojawią się nieestetyczne rysy.

swiss military hanowa militarny zegarek męski

Zegarek męski Swiss Military Hanowa 06-4326.04.003

Zegarki Swiss Military Hanowa charakteryzują się oryginalnym i nowoczesnym designem. Model 06-4326.04.003 szczególnie wyróżnia się nietypowymi oznaczeniami godzin na cyferblacie. Choć są to znane każdemu cyfry arabskie, to jednak próżno szukać tu klasycznego przedziału od 1 do 12. W miejscu godzin na tarczy widnieją odcinki pomiarów chronografu, poza godziną dwunastą, oznaczoną logiem marki i trzecią, gdzie znajduje się okienko datownika. Pozwala ono szybko sprawdzić, który jest dzień miesiąca. Na stalowe wskazówki nałożono substancję luminescencyjną, co daje możliwość odczytania czasu nawet w ciemności. Granat tarczy idealnie współgra ze srebrnymi detalami i brązowym, skórzanym paskiem.

Ten szwajcarski zegarek z kwarcowym mechanizmem przetrwa na Twoim nadgarstku przez wiele długich lat. Nie tylko będzie precyzyjnie odmierzał czas, ale również nienagannie się prezentować – tarcza, którą ochrania szkło mineralne z powłoką szafirową, jest wyjątkowo odporna na zarysowanie i pęknięcie!

zegarek swiss military hanowa z brązowym paskiem skórzanym

Sprawdź ofertę czasomierzy Swiss Military Hanowa i znajdź swój idealny zegarek męski. Ranking z pewnością pomoże Ci wybrać model najlepszy dla siebie. Jeśli chcesz poznać inne propozycje od tej szwajcarskiej marki z tradycją, przejrzyj cały jej asortyment i spraw sobie praktyczny, nowoczesny zegarek do zadań specjalnych!