X
Cena
niska
wysoka
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

cienka
gruba
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...
Zegarki męskie do 300 zł − 6 najmodniejszych propozycji

Zegarki męskie do 300 zł − 6 najmodniejszych propozycji

Zegarek do 300 zł dla mężczyzny? Nie ma problemu! Oto 6 najmodniejszych propozycji. Bardzo często nie do końca wiadomo, dlaczego jeden zegarek kosztuje 100 zł a inny jest w zawrotnej cenie kilku tysięcy. Wszystko zależy od zastosowanego mechanizmu, kruszcu z jakiego został wykonany i… marki. Zobacz, jaki zegarek męski do 300 zł będzie naprawdę dobrym zakupem.

Lee Cooper 18 SUMMER LC06341.351 − 290 zł

Lee Cooper to modowa marka, która specjalizuje się w casualowych, sportowych zegarkach codziennych. Gwarantuje dobrą jakość zegarka w rozsądnej cenie.

Zegarek wykonany jest z mosiądzu, czyli stopu cynku z miedzią. To dość miękki materiał – jest dużo tańszy niż kruszce takie jak srebro czy złoto. Pasek zegarka wykonany jest natomiast ze skóry cielęcej w kolorze czarnym. Skórzane paski są nieco tańsze niż bransolety z kruszcu. Jednak ich główną zaletą jest to, że z łatwością można je wymienić po latach. Naturalna skóra bardzo dobrze dopasowuje się też do nadgarstka.

Kolejną zaletą tego modelu zegarka jest tarcza – zawiera ona kilka ciekawych funkcjonalności. Znajdują się na niej aż 3 minitarcze − 2 srebrne i jedna czarna. Pierwsza srebrna tracza wskazuje dzień tygodnia, druga godziny w systemie 24-godzinnym. Czarna minitarcza ma natomiast możliwość wskazania godziny w innej strefie czasowej (opcja dual time). Co więcej, na tarczy zegarka pojawia się także kalendarz wskazujący dzień miesiąca. Dodatkowe funkcjonalności zegarka także podbijają zazwyczaj jego cenę. Tak wiele dodatkowych funkcji zegarka w tej cenie to wielka zaleta, jak na zegarek męski do 300 zł.

Na cenę zegarka wpływa także jego mechanizm. Mechanizmy kwarcowe są zazwyczaj nieco tańsze od mechanizmów ręcznych, choć dokładniej wskazują godzinę. W zegarku znajduje się bateria, która podtrzymuje funkcje zegarka przez 2 lata. Po tym okresie należy wymienić baterię, by mieć pewność, że czasomierz działa prawidłowo.

zegarek męski do 300 zł

Lee Cooper SS19  LC06838.399 − 290 zł

Kolejny zegarek do 300 zł marki Lee Cooper to model LC06838.399. Podobnie jak jego poprzednik posiada kopertę wykonaną z mosiądzu. Na dobrą cenę zegarka wpływa także tworzywo, z którego wykonany jest pasek − tu zastosowano pasek silikonowy, który jest niezwykle przyjazny do skóry, dobrze dopasowuje się do nadgarstka i nadaje zegarkowi sportowy wygląd. Do ochrony tarczy zastosowano szło mineralne, które jest odporne na stłuszczenia. Szkło to jest nieco tańsze niż stosowane w zegarkach wyższej klasy szkło szafirowe. Co ciekawe, szkło szafirowe łatwiej się tłucze, choć jest droższe. Jest jednak bardziej odporne na zarysowania.

Zegarek ma sportowy charakter. Granatowy pasek i tarcza ozdobione są srebrnymi elementami. Na tarczy zegarka umieszczone zostały 3 minitarcze: jedna wskazująca dzień miesiąca, druga wskazująca dzień tygodnia i trzecia wskazująca czas w systemie 24-godzinnym.

W zegarku zastosowano mechanizm kwarcowy napędzany baterią. Zegarek jest wodoodporny do 30 m, wytrzyma więc zachlapania wody i deszcz. Klasa wodoszczelności także wypływa na cenę zegarka – im większa wodoszczelność tym zegarek będzie droższy.

zegarek męski do 300 zł 2

Ice-Watch ICE SIXTY NINE 007266 − 240 zł

Przeglądasz zegarki do 300 zł w poszukiwaniu świetnego modelu sportowego z wysoką wodoodpornością? Oto i on – zegarek marki Ice-Watch! Ten granatowy model ma bardzo wysoką wodoszczelność, w klasie do 100 m, dlatego spokojnie możesz go nie ściągać, nawet jeśli wybierasz się na basen. Umożliwia to też materiał, z którego jest wykonany – tworzywo paska (silikon) i koperty nie zostanie uszkodzone przez wodę.

Zegarek ma bardzo prosty design. Na granatowej tarczy umieszczone zostały białe indeksy punktowe wskazujące godzinę i cyfry arabskie 12, 3, 6 i 9. Są one na tyle duże, że spokojnie dostrzeżesz je pod wodą. Wskazówki zegarka wykonane są z fluorescencyjnego materiału i po ekspozycji na światło, świecą w ciemności.

Dodatkową funkcją, jaką posiada ten zegarek męski do 300 zł jest tzw. tachymetr. Jest to skala, która pomoże Ci obliczyć, z jaką średnią prędkością poruszasz się na dystansie 1 km.

zegarek meski do 300 zl 3

TIMEX MOD44 TW2R64000 – 260 zł

Szukasz modowego zegarka do 300 zł? Timex model MOD44 to doskonały wybór. Zegarek ma casualowy, codzienny charakter. Świetnie będzie komponował się z brązowymi butami i paskiem. Koperta zegarka jest brązowa, podobnie jak skórzany pasek. Tracza natomiast wykonana jest z czarnego materiału. Oryginalnym elementem, który wyróżnia zegarek, są duże, czerwone cyfry arabskie.

Zegarek napędzany jest mechanizmem kwarcowym z baterią. Jego klasa wodoszczelności to 30 m. Jest to sztandarowe zabezpieczenie przez zachlapaniem i deszczem. Koperta zegarka wykonana jest z mosiądzu i stali jubilerskiej, która jest wystarczająco odporna na wszelkie zadrapania. Z kolei tarcza zabezpieczona jest szkłem mineralnym. Dodatkową funkcjonalnością zegarka jest datownik, wskazujący dzień tygodnia i dzień miesiąca.

zegarek męski do 300 zł 4

Lee Cooper SS19 LC06828.451 − 190 zł

To nie tylko zegarek do 300 zł, ale i zegarek poniżej 200 zł. Dlaczego znalazł się na tym zestawieniu? Bo jego parametry i design można porównać do pozostałych pozycji na liście. Zegarek jest zaprojektowany w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. To, co wyróżnia go spośród innych zegarków to jego pomarańczowo-czerwona tarcza. Umieszczone są na niej proste indeksy kreskowe i liczba 12. Koperta zegarka została wykonana z mosiądzu, w kolorze różowego złota. Zegarek umieszczony jest na prostym, czarnym pasku z cielęcej skóry. W zegarku zastosowano mechanizm kwarcowy z baterią. Jest on wodoszczelny do 30 m, a więc zda egzamin przy zachlapaniu wodą oraz na morskich wakacjach.

zegarek do 300 zł męski

Royal London ENFIELD‎  413 66-04 −  290 zł

To męski zegarek do 300 zł, który umieszczony jest na plecionej, złotej bransolecie wykonanej ze stali jubilerskiej. Choć nie jest to regułą, często zegarki na bransoletach są nieco droższe niż te na skórzanych czy silikonowych paskach. Tarcza zegarka jest szara, a na niej widoczne są jedynie złoto-różowe indeksy kreskowe. Zegarek wskazuje także dni miesiąca.

Co wyróżnia ten zegarek i dlaczego warto jest swojej ceny? Posiada on nieco wyższą klasę wodoszczelności – 50 m. Można więc w nim brać prysznic, czy wylegiwać się w wodzie w czasie urlopu. W zegarku zastosowano mechanizm kwarcowy i szkło mineralne.

 zegarek do 300 zł dla mężczyzny

W tym rankingu umieściliśmy 6 propozycji zegarków do 300 zł. Jeśli jesteś zainteresowany takim zakupem, zanim podejmiesz decyzję, sprawdź co do powiedzenia na ten temat ma Aleksandra Anna Wolska, modowa i urodowa copywriterka:

komentarz zegarek do 300 zł

Zobacz również inne propozycje zegarków męskich do 300 zł, dostępnych w ofercie sklepu internetowego SWISS.