X
Cena
niska
wysoka
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

cienka
gruba
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...
Zegarek do garnituru - propozycje Tommy Hilfiger

Zegarek do garnituru - propozycje Tommy Hilfiger

W życiu każdego faceta przychodzi czas, kiedy należy założyć garnitur. Kombinezon ludzi sukcesu. I jeśli masz to szczęście (dla niektórych wątpliwe) i marynarka towarzyszy Ci na co dzień, w biurze lub pracy – na pewno już się do niej przyzwyczaiłeś. Co jednak, jeśli preferujesz sportowy outfit a garnitur zakładasz jedynie, gdy masz nóż na gardle? Wtedy ten czas modowego skrępowania może uprzyjemnić Ci zegarek. Oto 3 propozycje zegarków od Tommy’ego Hilfigera do garnituru, które podkreślą Twój charakter.

Dla ceniących klasyczne połączenia

Tommy Hilfiger

Najbardziej uniwersalny z zegarków w tym zestawieniu. Czerń i srebro pasują do siebie zawsze, tak jak ten zegarek pasuje praktycznie do każdego garnituru. A co za tym idzie – możesz założyć go na praktycznie wszystkie okazje, kiedy będzie towarzyszyć Ci oficjalny outfit. To zegarek idealny dla początkujących w świecie mody, a także tych lubiących klasyczne połączenia. Musiałbyś naprawdę się natrudzić, by dobrać do niego coś, co nie będzie z nim współgrać. Jeśli lubisz mieć pod ręką coś uniwersalnego, ten model będzie idealny. Połącz go z czarnym paskiem oraz czarnymi butami, a sukces masz murowany. Ten model znajdziesz TU.

Dla lubiących się wyróżnić

Tommy HilfigerTen typ zegarków wciąż jest rzadziej spotykany na nadgarstkach mężczyzn. Jasna tarcza, złoto i brąz wciąż pozostają w cieniu ciemnych i srebrnych odcieni. To właśnie dzięki temu bardziej przykuwają uwagę, a dodatkowo – sprawiają wrażenie „szlachetniejszych”. Ten zegarek wymaga większego obycia w świecie mody i łatwiej popełnić przy nim małe potknięcie. Sprawdzi się przy klasycznych połączeniach kolorystycznych (żadne kolorowe, ekstrawaganckie koszule tutaj nie przejdą) i z dodatkami w odcieniach brązu. Najbezpieczniejsze rozwiązanie w tym wypadku to granatowy garnitur, biała koszula i brązowe dodatki. To klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze robi dobre wrażenie. Ten model znajdziesz TU.

Dla sportowego charakteru

Tommy Hilfiger

W każdej sytuacji trzeba być sobą. Jeśli drzemie w Tobie sportowy duch, którego aktualnie trzeba zamknąć w uniformie złożonym ze spodni w kant, białego kołnierzyka i marynarki – postaw na ten zegarek od Tommy’ego. Mimo „sztywnego” garniaka, te wskazówki idealnie podkreślą sportowy charakter właściciela. Wymyka się on utartym schematom i blisko mu do granicy, jednak który sportowiec nie lubi zbliżać się do tej cienkiej linii? Z tym czasomierzem przyjemnie balansujesz na krawędzi, nie przekraczając granicy, za którą kończy się dobry styl. Jednocześnie zachowujesz swój charakter. Kolory tego zegarka sprawiają, że jest on w miarę uniwersalny pod względem doboru garderoby. Ten model znajdziesz TU.