X
Cena
niska
wysoka
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

cienka
gruba
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...
LLARSEN 146RFR3-MR12 – ZEGAREK DAMSKI Z ZIELONĄ TARCZĄ

LLARSEN 146RFR3-MR12 – ZEGAREK DAMSKI Z ZIELONĄ TARCZĄ

Połączenie prostego designu z najwyższą jakością materiałów dało efekt w postaci czasomierzy o niebywale eleganckim charakterze. O jakiej marce mowa? Duńskie modele LLarsen wyróżniają się z jednej strony minimalistycznym wyglądem, z drugiej oryginalnym doborem kompozycji kolorystycznych. Co powiesz na zegarek damski z zieloną tarczą? Dziś prezentujemy prawdziwą zegarkową perełkę!

LLarsen 146RFR3-MR12 – zegarek damski z zieloną tarczą

Damski zegarek LLarsen 146RFR3-MR12, tak jak wszystkie czasomierze marki, zainspirowany zostały surowym duńskim minimalizmem oraz skandynawską funkcjonalnością i estetyką. Dzięki temu powstał nietuzinkowy zegarek damski z zieloną tarczą, który łączy w sobie wpływy klasyczne, sportowe i eleganckie jednocześnie. Jak to możliwe? Wyjaśniamy!

Jak dobrze wiesz, to właśnie cyferblat najsilniej determinuje wygląd całego czasomierza. Zgodnie z tradycyjnym wzornictwem, modele eleganckie posiadają jasne tarcze; ciemne (granatowe, grafitowe, a nawet czarne) to z kolei domena zegarków sportowych. W tych ostatnich pojawia się na cyferblacie również znaczna liczba komplikacji, która dodatkowo obniża formalny charakter czasomierza. Prezentowany damski zegarek LLarsen 146RFR3-MR12 to kompromis pomiędzy tymi dwiema skrajnościami!

Z jednej strony mamy tu ciemnozieloną tarczą (która obniża elegancję zegarka), z drugiej niezwykle prosty i czytelny cyferblat, który odwraca proporcje i sprawia, że LLarsen 146RFR3-MR12 nabiera luksusowego charakteru. Ten ostatni efekt został osiągnięty nie tylko dzięki tradycyjnym indeksom liniowym, dwóm prostym wskazówkom (godzinowej i minutowej) oraz pozbawieniu zegarka dodatkowych komplikacji, ale również dzięki wykończeniu. Zegarek damski z zieloną tarczą 146RFR3-MR12 ochrania szafirowe szkło – najtwardsze i najbardziej przejrzyste ze stosowanych w zegarmistrzowie szkieł, wykorzystywane głównie w zegarkach wyższej klasy, przeznaczonych na szczególne okazje.

zielona tarcza zegarek damski llarsen

Prostota idzie więc tu w parze z nowoczesnością – zgodnie z duńską koncepcją Hygge nie ma już podziału na dom, pracę i przyjaciół – należy czerpać radość z doskonałej kombinacji wszystkich tych elementów. Nie znajdziesz więc w ofercie marki LLarsen czasomierzy przeznaczonych osobno do biura, osobno na co dzień, osobno na spotkanie ze znajomymi – wszystko łączy się w jednym. Tak właśnie powstał damski zegarek LLarsen 146RFR3-MR12, pasujący na każdą okazję i do każdej stylizacji!

LLarsen 146RFR3-MR12 – zegarek damski. Bransoleta różowe złoto, która nadaje czasomierzowi biżuteryjnego charakteru

Czym jeszcze wyróżnia się prezentowany zegarek damski? Bransoleta, różowe złoto i drobny splot to połączenie będące kwintesencją kobiecości, elegancji, klasy, a także po prostu wygody. Z jednej strony drobne, siatkowe ogniwa mają wyjątkowo biżuteryjny charakter (dzięki czemu czasomierz sprawdzi się także do wieczorowych stylizacji), z drugiej są niezwykle komfortowe w noszeniu.  

To niejedyna funkcja, którą spełnia w tym zegarku damskim bransoleta. Różowe złoto doskonale dopełnia zieloną tarczę oraz wykończone różem wskazówki i indeksy liniowe. Tym samym kolorem pokryta została klasyczna, okrągła, niezbyt duża koperta. Średnica 30 mm oraz grubość 7 mm idealnie komponują się z drobną bransoletą typu stal-mesh, sprawiając, że minimalistyczny zegarek damski LLarsen 146RFR3-MR12 to nie tylko funkcjonalny gadżet, ale i elegancka, rzucająca się w oczy biżuteria.

zegarek damski bransoleta różowe złoto

LLarsen 146RFR3-MR12 – minimalistyczny zegarek damski, który skradnie serce każdej kobiecie

LLarsen to duńska marka, która tworzy nowoczesne, ale ponadczasowe zegarki. Czy wiesz, że jej korzenie sięgają ponad stu lat, kiedy to Lars Larsen senior skonstruował swój pierwszy czasomierz, który towarzyszył mu potem podczas żeglarskich wypraw? Już wtedy zdecydowano, że zegarki marki będą łączyć w sobie precyzyjne rzemiosło, niezwykłą funkcjonalność i uniwersalną stylistykę.

Minimalistyczny zegarek damski LLarsen 146RFR3-MR12 skradnie serce każdej kobiecie, która ceni sobie tradycję, ale w modowym wydaniu; pragnie mieć na nadgarstku czasomierz unikatowy, a jednocześnie uniwersalny: pasujący w każdej sytuacji i do każdego stroju. Wdzięczna kombinacja funkcji i formy w naszym modelu to odzwierciedlenie nowoczesnego podejścia także do kwestii czasu: liczy się to, co tu i teraz.

Wybierz damski zegarek LLarsen 146RFR3-MR12 z zieloną tarczą i różową bransoletą

Nie bez powodu prezentowany zegarek damski z zieloną tarczą LLarsen 146RFR3-MR12 znalazł się w kolekcji Caroline, która godzi ze sobą dwa style – nawiązujący do tradycji, charakteryzujący się prostotą i czytelnością styl klasyczny z przeznaczonym dla osób podążających za modą stylem fashion, w którym najważniejszymi cechami okazują się oryginalność oraz design.

To wszystko idzie w parze z najwyższą jakością zastosowanych materiałów, a także precyzyjnym mechanizmem kwarcowym, który zapewni Ci doskonałą punktualność. Jeśli cenisz sobie ponadczasowe, ale nietuzinkowe dodatki, za którymi kryje się wyjątkowa idea, zobacz nasz zegarek z charakterem.