X
Cena
niska
wysoka
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

cienka
gruba
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...
LEE COOPER LC06844.654 – ZEGAREK MĘSKI. ŻÓŁTY PASEK I CZARNA TARCZA W SPORTOWYM WYDANIU

LEE COOPER LC06844.654 – ZEGAREK MĘSKI. ŻÓŁTY PASEK I CZARNA TARCZA W SPORTOWYM WYDANIU

Ta powstała w 1908 roku europejska marka znana jest przez wszystkich miłośnikom odzieży jeansowej. Z czasem jednak rozszerzyła ona swoją produkcję także o wyjątkowe dodatki, w tym, doskonale wpisujące się w sportowy styl ubrań, czasomierze. Chciałbyś posiadać ponadprzeciętny, ale przystępny cenowo i ponadczasowy zegarek męski? Żółty pasek i czarna tarcza to połączenie, które nigdy nie wyjdzie z mody!

Lee Cooper LC06844.654 – zegarek męski. Czarna tarcza, która podnosi czytelność czasomierza

Zgodnie z klasycznymi zasadami wzornictwa, sportowy zegarek męski ma ciemny cyferblat – granatowy, grafitowy lub czarny. Do tego powinien być osadzony na bransolecie lub pasku wykonanym z tworzywa sztucznego i mieć dużą kopertę (może osiągać średnicę nawet powyżej 42 mm – nie musi mieścić się pod mankietem koszuli). Jak jest w tym przypadku? Czym wyróżnia się prezentowany zegarek męski? Czarna tarcza to jego zdecydowany wyróżnik, który w głównej mierze determinuje wygląd całego czasomierza.

Lee Cooper LC06844.654 to nie jest zwykły sportowy model, ale niezwykle oryginalny zegarek męski. Ciemny cyferblat otoczony jest czarną, okrągłą kopertą, wykonaną nie ze stali, ale z mosiądzu – stopu cynku oraz miedzi, zawierającego niewielką ilość ołowiu. Skąd taki wybór? Chodzi tu przede wszystkim o funkcjonalność, jaką powinien cechować się każdy sportowy zegarek sportowy – koperta wykonana z mosiądzu jest lekka, a jednocześnie wytrzymała.

ciemna tarcza sportowy zegarek męski

To jednak nie wszystko, co sprawia, że Lee Cooper LC06844.654 to oryginalny zegarek męski. Prócz klasycznych indeksów liniowych, na czarnym cyferblacie znalazły się czarne cyfry rzymskie, a także srebrna podziałka sekundnika, spełniająca także funkcję tachymetru. Mamy tu również dwie dodatkowe subtarcze, wskazujące aktualny dzień miesiąca oraz dzień tygodnia. Całość doskonale dopełnia znajdujące się na godz. 12.00 dyskretnie wpisane w prezentowany sportowy zegarek męski logo marki oraz żółta wskazówka sekundnika – współgrająca kolorystycznie z innym elementem, który wyróżnia prezentowany zegarek męski. Żółty pasek to ogromne zaskoczenie, świetnie oddające jednak najnowsze trendy!

Zegarek męski – żółty pasek, który determinuje wygląd czasomierza

Chociaż na tarczy sporo się dzieje, Lee Cooper wciąż wpisuje się w stałą zasadą, na której bazuje stylistyka czasomierzy marki, czyli less is more. Jak zaprojektowany został ten zegarek męski? Żółty pasek to jedyny rzucający się w oczy akcent kolorystyczny, z jednej strony skontrastowany z czernią tarczy i koperty, z drugiej – przez tę ciemną barwę stylistycznie stonowany. Nie znajdziemy tu dodatkowych ozdób na tarczach czy lunetach – marka zadbała jednak, aby projekt był oryginalny. I udało się – osiągnięto niezwykle nowoczesny efekt.

Z czego wykonane zostało mocowanie, którym wyróżnia się ten zegarek? Żółty pasek jest  wyprodukowany z silikonu – materiału przeznaczonego do modeli sportowych, którego podstawową zaletą jest odporność na działanie wilgoci (w warunkach ekstremalnych okazuje się on trwalszy niż paski skórzane!). To jednak również bardzo estetyczne rozwiązanie – intensywny kolor idealnie współgra z tworzywem sztucznym, a także niezbyt dużą szerokością paska i wzorem jego „ogniw”, układającym się w poziomie paski.

sportowy zegarek meski z z zoltym paskiem

Takie osadzenie dużej, bo aż 47-milimetrowej, koperty to prawdziwy strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o design, jakim wyróżnia się ten sportowy zegarek męski. Lee Cooper wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów i – prócz nowoczesnego oraz nietuzinkowego designu – oferuje doskonałą jakość i funkcjonalność wszystkich produkowanych przez siebie czasomierzy.

Sportowy zegarek męski – funkcjonalny gadżet dla aktywnych mężczyzn

Lee Cooper LC06844.654 to przykład, jak modowa marka może wykorzystać swoje umiejętności w zakresie wzornictwa i połączyć je z wieloletnim doświadczeniem słynnych producentów czasomierzy. Firma powierzyła przygotowanie zastosowanych w zegarkach mechanizmów japońskiej Seiko, słynącej ze swoich niezrównanych systemów. Dzięki temu każdy mężczyzna otrzymuje nie tylko modny i oryginalny zegarek męski, ale również niezawodny kwarcowy mechanizm, który zapewnia precyzyjną dokładność odmierzania czasu.

Jak przystało na każdy sportowy zegarek męski i Lee Cooper LC06844.654 cechuje dobra wodoszczelność – czasomierz odporny jest na zachlapanie, mycie rąk, a nawet deszcz. Do tego, mimo dodatkowych komplikacji na cyferblacie, okazuje się czytelny i przejrzysty. Z kolei najczęściej stosowane w modelach codziennych szkło mineralne jest odporne na zarysowania i ciężko je stłuc.

Pamiętaj jednak, że nie tylko do stricte sportowych stylizacji sprawdzi się prezentowany zegarek męski. Żółty pasek to świetne urozmaicenie miejskiego casualu, a nawet smart-casualowych outfitów – doda im nieco luzu, podkreśli Twój charakter oraz postawi kropkę nad „i”, wpisując Twój look w najnowsze trendy.

Jeśli lubisz oryginalne i jednocześnie funkcjonalne gadżety, zobacz zegarek z charakterem i zdobądź ponadprzeciętny czasomierz w przystępnej cenie, w którym na nadgarstku z pewnością nie znikniesz – nawet w największym tłumie!