X
Cena
niska
wysoka
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

cienka
gruba
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...
DIESEL DZ4318 – MĘSKI ZEGAREK Z CZERWONĄ TARCZĄ I NIEBIESKIMI WSKAZÓWKAMI

DIESEL DZ4318 – MĘSKI ZEGAREK Z CZERWONĄ TARCZĄ I NIEBIESKIMI WSKAZÓWKAMI

Diesel dz4318 to prawdziwie nowoczesny zegarek z czerwoną tarczą – miejski styl w najlepszym wydaniu. Dzięki inspiracji industrialnym krajobrazem i wielkomiejskimi przestrzeniami zegarek diesel dz4318 to must have każdego pewnego siebie, modnego, a jednocześnie zabieganego mężczyzny.

Diesel dz4318 – zegarek z czerwoną tarczą

Zegarek diesel dz4318 to niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki – ten projekt dedykowany jest wszystkim mężczyznom, którzy cenią sobie osobisty styl i przez dobór dodatków pragną wyrazić siebie. Czym nasz czasomierz wyróżnia się na tle innych? Przede wszystkim tarczą.

Czarny zegarek z czerwoną tarczą to dość rzadko spotykane rozwiązanie, w dodatku niezwykle odważne. Najbardziej klasyczne modele zegarków mają bowiem tarcze w kolorze białym, ecru lub ewentualnie srebrno-czarnym. Coraz częściej pojawiają się też tarcze ciemne: czarne i grafitowe, ale głównie w modelach sportowych. A to właśnie tarcza w rzeczywistości najsilniej determinuje wygląd czasomierza, ponieważ ukazuje większość jego funkcji oraz elementy ozdobne.

zegarek męski diesel

Diesel dz4318 posiada tarczę, która nawiązywać ma do zakładów przemysłowych, industrializmu i wielkomiejskości. Zegarek z czerwoną tarczą sprawdza się w połączeniu z codziennymi stylizacjami o charakterze urban – chodzi o to, abyś odczuwał miejską atmosferę, bez względu na to, w jakiej lokalizacji się znajdziesz. A będzie tak na pewno, ponieważ nawet czerwień tarczy nie jest tu oczywista, ale skalowana. Zegarek z czerwoną tarczą mieni się bowiem różnymi odcieniami tej barwy – od bardzo jasnej czerwieni na górze tarczy, po wchodzące nawet w granat ciemne bordo na dole. Jak powstał taki zegarek? Niebieskie wskazówki zrobiły swoje. Jednak klasyczna czarna, w dodatku okrągła koperta wciąż pozwala zachować czasomierzowi elegancję w bardzo nowoczesnym wydaniu fashion.

Zegarek – niebieskie wskazówki

Im bardziej minimalistyczna tarcza, tym bardziej wydaje się formalna. Diesel dz4318 to z pewnością nie jest zwykły zegarek. Niebieskie wskazówki sprawiają bowiem, że chociaż traci on nieco na oficjalności, zyskuje zdecydowanie na oryginalności i unikalności.

A to jeszcze nie wszystko, bo Diesel dz4318 wyposażony został w chronograf. Oznacza to, że nasz zegarek z czerwoną tarczą posiada trzy dodatkowe subtarcze, które odmierzają sekundy i minuty, co zwiększa znacznie funkcjonalność zegarka oraz dokładność jego odczytu. Każda subtarcza również posiada niebieskie wskazówki.

niebieskie wskazówki zegarek diesel

Takie kolorystyczne zestawienie koresponduje z hasłem wpisany w tarczę „Only the brave”. Ten niepowtarzalny czasomierz dedykowany jest zdecydowanie odważnym mężczyznom. Dla dodatkowej czytelności – jak przystało na miejski pęd – prócz indeksów pojawiły się na tarczy mniej formalne, ale za to zdecydowanie bardziej funkcjonalne, cyfry arabskie.

Zegarek z czarną bransoletą

Diesel dz4318 to zegarek z czarną bransoletą. Koresponduje ona z czarną kopertą i podkreśla, że jest to czasomierz nadający się do noszenia przede wszystkim na co dzień (paski, zwłaszcza skórzane, dedykowane są zegarkom garniturowym). Ponadto jest ona znacznie trwalsza niż paski, a ewentualnie otarcia można bez problemu zniwelować w serwisie. Zegarek z czarną bransoletą znacznie lepiej też znosi kontakt z wodą niż czasomierz na pasku.

zegarek męski diesel czarna bransoleta

Bransoleta w naszym zegarku to prawdziwe dzieło sztuki, m.in. ze względu na kształt i wykończenie powierzchni. Wykonana została ze stali jubilerskiej o wysokiej jakości, dzięki czemu nie tylko się nie odbarwi, ale przede wszystkim stanowi doskonałą integrację z kopertą, dopełniając design całego zegarka.

Zegarek diesel dz4318 – dla odważnego mężczyzny

Każdy najdrobniejszy element, gdy chodzi o design czasomierza, odpowiada jego przeznaczeniu oraz charakterowi. Jeśli cenisz industrialne, wielkomiejskie inspiracje, to zegarek powinien być surowy, a jednocześnie modny, funkcjonalny, ale bez zbędnej ilości „bajerów”, elegancki i sportowy zarazem, odporny na wszelkie wypadki spowodowane codziennym użytkowaniem, wynikającym z tempa życia, jaki nadaje miasto. Taki właśnie jest nasz czasomierz diesel dz4318. Zobacz zegarek z charakterem, który sprawi, że poczujesz się jak prawdziwy „king of the city”.