X
Cena
niska
wysoka
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

cienka
gruba
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...
BOSS 1513788 – ZEGAREK MĘSKI Z GRANATOWĄ TARCZĄ DLA MĘŻCZYZNY, KTÓRY CENI NIEBANALNE ROZWIĄZANIA

BOSS 1513788 – ZEGAREK MĘSKI Z GRANATOWĄ TARCZĄ DLA MĘŻCZYZNY, KTÓRY CENI NIEBANALNE ROZWIĄZANIA

Chociaż wielu ta marka kojarzy się z produkcją odzieży oraz perfum, za pośrednictwem luksusowej szwajcarskiej firmy Movado, Boss tworzy również wysokiej klasy niezawodne czasomierze. Czym wyróżnia się zegarek męski z granatową tarczą? Najwyższa jakość wykonania idzie tu w parze z wyjątkowym designem.

Boss 1513788 – zegarek męski z granatową tarczą

Czym wyróżnia się zegarek męski z granatową tarczą? Przede wszystkim designem – klasyczne wzornictwo zostało tu unowocześnione, dzięki czemu czasomierz jest świetną propozycją na co dzień. Nic dziwnego, wszystkie czasomierze sygnowane logo Boss, cechuje oryginalny i ponadczasowy design. Chociaż cyferblat pełni głównie jedną funkcję – to z niego odczytujemy aktualny czas, ten element odpowiada również w dużej mierze za styl całego gadżetu.

Najbardziej klasyczne modele czasomierzy posiadają tarczę w kolorze białym, écru lub srebrno-szarym. Są to zegarki najbardziej uniwersalne i najbardziej formalne. Ciemne cyferblaty (czarne, grafitowe i granatowe) to domena czasomierzy codziennych, zarówno aviatorów, jak i modeli sportowych oraz smart-casualowych. Do tych ostatnich należy zegarek męski Boss 1513788.

Jednak nie tylko kolor ma znaczenie, ale także to, co umieszczono na tarczy. Według klasycznych zasad, im więcej komplikacji, tym mniej formalny jest czasomierz. Prezentowany zegarek męski z granatową tarczą  jest dodatkowo wyposażony w trzy subtarcze chronografu, a także dyskretne okienko datownika. Wszystkie elementy są utrzymane w kolorystyce granatu oraz brązu.

zegarek meski boss tarcza

Boss 1513788 – zegarek męski na bransolecie

Potocznie przyjęło się, że zegarek męski na bransolecie to czasomierz dedykowany na co dzień do stylizacji smart-casualowych. Coraz częściej jednak mężczyźni sięgają po tego typu zegarki także na formalne okoliczności, nierzadko do bardzo eleganckiego garnituru. Wszystko tak naprawdę zależy od zastosowanego wzornictwa oraz designu.

Zegarek męski z granatową tarczą  nawiązuje do tradycji – charakteryzuje się prostotą i czytelnością, ale wyróżnia go oryginalne połączenie kolorystyczne. Ciemny cyferblat doskonale komponuje się z brązowym wykończeniem stalowej koperty (o grubości idealnej pod mankiet koszuli) oraz stalowej bransolety (posiadającej klasycznej wielkości ogniwa). To sprawia, że doskonale sprawdzi się on zarówno na co dzień, jak i na wieczór.

Pamiętaj jednak, aby zegarek męski z granatową tarczą  oraz brązową bransoletą był odpowiednio dopasowany do pozostałych gadżetów o charakterze biżuteryjnym – spinek do mankietów czy krawata, obrączki, a także klamry paska spodni.

Zegarek męski – cyfry arabskie, które podnoszą czytelność tarczy

Ze względu na to, że zegarek męski z granatową tarczą  jest wyposażony w wiele komplikacji, aby zachować jego charakter na pograniczu sportowej elegancji z odwołaniem do klasycznej prostoty, marka Boss postawiła na tarczy umieścić cyfry arabskie. Dzięki temu odczytanie godziny, nawet w przypadku kilku dodatkowych subtarcz, jest błyskawiczne.

Funkcjonalność czasomierza zwiększa również niezawodny mechanizm kwarcowy. Dodatkowo wodoszczelność na poziomie 50 m sprawia, że zegarek marki Boss odporny jest na ciśnienie wody nie przekraczające 5 ATM. Możesz spokojnie brać więc w nim prysznic, nie martwiąc się o swoją punktualność.

boss zegarek meski na bransolecie

Zegarek męski Boss 1513788 – propozycja dla mężczyzn lubiących oryginalne, ale ponadczasowe gadżety

Czym wyróżnia się nasz zegarek męski? Cyfry arabskie nadają mu z jednej strony sportowego charakteru, z drugiej – podnoszą jego czytelność. Granatowa tarcza to jednoczesny ukłon w stronę casualu i elegancji, zwłaszcza w kolorystycznym zestawieniu z brązem. Bransoleta natomiast nadaje mu uniwersalności, sprawiając że nadaje się on zarówno na co dzień, jak i formalne wyjścia.

Prezentowany model to przykład jak w jednym gadżecie połączyć sprzeczności i stworzyć niebanalny, unikatowy zegarek o ponadczasowym designie. Zobacz zegarek z charakterem i zachwyć wszystkich dookoła wyjątkowym czasomierzem na Twoim nadgarstku.