X
Cena
niska
wysoka
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

cienka
gruba
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...
Zegarki męskie Bering - 6 propozycji, które zwrócą Twoją uwagę!

Zegarki męskie Bering - 6 propozycji, które zwrócą Twoją uwagę!

Jeśli tak samo, jak my, pokochałeś markę Bering i chcesz znaleźć precyzyjny zegarek, pasujący do większości Twoich stylizacji, sprawdź nasze propozycje. Prezentujemy wyjątkowe zegarki męskie Bering, spośród których na pewno wybierzesz model dla siebie.

Zegarek męski Bering 17039-307

Zegarki męskie Bering rewelacyjnie wpisują się w hasło marki „inspired by arctic beauty”. Ich design inspirowany jest właśnie pięknem surowego i magicznego krajobrazu Arktyki. Zegarek męski Bering 17039-307 ma minimalistyczny cyferblat. Głęboki, granatowy kolor tarczy oraz bransolety przywodzi na myśl głębię lodowego Oceanu Arktycznego. Z kolei elegancki szlif słoneczny przypomina zorzę polarną. Koperta, wskazówki oraz liniowe indeksy godzinowe utrzymane są w kolorze srebrnym, który bardzo dobrze komponuje się z granatem. Cyferblat chroniony jest przez wysokiej jakości szkło szafirowe, niezwykle odporne na zarysowania.

Ten wyjątkowy czasomierz należy do kolekcji Ultraslim Polaris, która idealnie łączy ponadczasową elegancję i chłodny minimalizm.

ranking zegarków męskich bering

Zegarek męski Bering 17140-002

To kolejny z naszych faworytów od marki Bering. Zegarki męskie z kolekcji Classic świetnie podkreślają stylizacje formalne oraz bussines casual. Czarna tarcza, rozświetlona szlifem słonecznym kryje precyzyjny, kwarcowy mechanizm zasilany baterią. Na cyferblacie zaznaczone są indeksy liniowe, z dwoma godzinami wyróżnionymi cyframi arabskimi – 6 oraz 12. Bransoleta typu stal-mesh bardzo dobrze dopasowuje się do każdego nadgarstka, a jej srebrna barwa współgra z czernią tarczy. Zegarek został wzbogacony o dodatkową funkcję – datownik, wskazujący dzień miesiąca oraz tygodnia. Te informacje można odczytać, dzięki niewielkim subtarczom, które umieszczono na cyferblacie. Zegarek męski Bering 17140-002 także pokryty jest szkłem szafirowym, które chroni go nawet przed najmniejszym zarysowaniem. Prezentowany model z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom klasyki w nowoczesnym wydaniu.

ranking zegarków męskich bering

Zegarek męski Bering 17039-000

Zegarki męskie Bering z kategorii Ultraslim Polaris idealnie nadają się do formalnych outfitów. Zgodnie z zasadą, że im bardziej formalny ma być strój, tym jaśniejszy powinien być cyferblat zegarka, osobom o ściśle określonym dress codzie, proponujemy właśnie ten model.
Cały utrzymany jest w srebrnej tonacji, łącznie z logo marki i indeksami liniowymi na cyferblacie. Jedynym elementem kontrastującym są czarne wskazówki.

Bransoleta typu stal-mesh, wykonana ze stali szlachetnej, jest odporna na działanie wody, a także na przerwanie lub przecięcie ogniw. Ten model również wyposażono w precyzyjny, kwarcowy mechanizm – nie ma konieczności nakręcania go, by wprawić wskazówki w ruch. Nie trzeba też dokonywać korekty czasu tak często, jak w mechanizmach z naciągiem ręcznym czy automatycznym.

ranking zegarków męskich bering

Zegarek męski Bering 15542-404

Zegarek, który pochodzi z kolekcji Max Rene, to jedna z propozycji, będących wynikiem współpracy z duńskim projektantem. Opracował on nowoczesną technologię, która pozwala na wymianę paska przy czasomierzu w zaledwie kilka minut. Dzięki temu można jeszcze lepiej dopasować zegarek do okazji oraz uzyskać kilka różnych odsłon tego samego czasomierza.

Do modelu Bering 15542-404 dołączony jest czarny, silikonowy pasek z wyrazistą czerwoną linią, która przechodzi przez jego środek. Koperta zegarka w stalowym kolorze i jasny cyferblat, świetnie komponują się z czarnymi drobnymi wskazówkami oraz indeksami liniowymi. Wśród nich znajdują się także godziny oznaczone cyframi arabskimi. Datownik w formie dwóch subtarcz prezentuje dzień miesiąca i tygodnia. Zegarek ma stopień wodoszczelności na poziomie głębokości do 50 m, co oznacza, że można w nim brać prysznic, bez obaw o uszkodzenie mechanizmu. Będzie idealnym dopełnieniem większości outfitów w stylu smart casual.

ranking zegarków męskich bering

Zegarek męski Bering 12138-008

To kolejny model z kolekcji Classic, w którym możemy podziwiać chłodny minimalizm ciemnej tarczy. Granatowy cyferblat wzbogacony błyskiem szlifu słonecznego to świetne rozwiązanie dla tych, którzy lubią wyróżniać się z tłumu, dzięki ciekawym dodatkom. Precyzyjny mechanizm kwarcowy wskazuje dokładną godzinę przy pomocy srebrnych wskazówek i bardzo delikatnych indeksów liniowych. Jego minimalizm objawia się również w braku sekundnika. Głównym założeniem przy projektowaniu tego modelu była tarcza wolna od wszystkiego, co zdaniem twórcy, jest zbędnym luksusem.

Tutaj także, podobnie jak w innych zegarkach wysokiej jakości, zastosowane zostało szkło szafirowe. Design tego czasomierza pozwala na połączenie go z wieloma modnymi stylizacjami, zwłaszcza smart casual oraz bussines casual.

ranking zegarków męskich bering

Zegarek męski Bering 14240-303

Zegarki męskie Bering z kolekcji Classic łączą w sobie prostotę, nowoczesność i ponadczasową elegancję. Model Bering 14240 -303 to przykład wysokiej technologii w chłodnym, arktycznym wydaniu. Tutaj także uwagę zwraca niezwykły odcień głębokiego granatu. Cyferblat rozjaśniają stalowe wskazówki. Godziny oznaczone są indeksami liniowymi oraz cyframi arabskimi. Zegarek dodatkowo wyposażony jest w datownik – dwie niewielkie tarcze na głównym cyferblacie przypominają, jaki jest dzień tygodnia i miesiąca.

Granatowa bransoleta typu stal-mesh jest niezwykle odporna na niszczące działanie wody oraz odbarwianie. Z kolei splot złożony z niewielkich ogniw, chroni przed przypadkowym zerwaniem i nie pozwala na łatwe przecięcie bransolety. Ten model stworzony jest dla każdego, kto lubi klasyczną elegancję w nieco bardziej nowoczesnym wydaniu.

ranking zegarków męskich bering

Jak widzisz, marka Bering proponuje czasomierze wysokiej klasy o oryginalnym designie i w bardzo przystępnych cenach. Klienci, którzy jej zaufali, chwalą sobie swoje wyjątkowe i naprawdę dobre zegarki męskie. Ranking przedstawiony przez nas z pewnością pomoże Ci znaleźć coś dla siebie, zwłaszcza że marka obchodzi w tym roku swoje dziesiąte urodziny.

Sprawdź szeroki asortyment zegarków Bering – niezwykłych czasomierzy inspirowanych pięknem i bezkresem wiecznych lodów Arktyki.