X
Cena
niska
wysoka
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

cienka
gruba
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...
ZEGAREK DAMSKI OLIVIA BURTON OB16TZ04 – ZEGAREK Z KWIATAMI NA TARCZY DLA ROMANTYCZNEJ DZIEWCZYNY

ZEGAREK DAMSKI OLIVIA BURTON OB16TZ04 – ZEGAREK Z KWIATAMI NA TARCZY DLA ROMANTYCZNEJ DZIEWCZYNY

Stworzona przez dwie przyjaciółki marka, nazwana na cześć babci jednej z założycielek, łączy elementy vintage z najnowszymi trendami. Taki właśnie jest zegarek damski Olivia Burton, który przykuwa uwagę nietuzinkowymi zdobieniami oraz wyjątkowo dziewczęcym połączeniem kolorystycznym. Przedstawiamy romantyczny zegarek z kwiatami na tarczy!

Olivia Burton OB16TZ0 – zegarek z różowym paskiem

Powszechnie uważa się, że paski do zegarków wykonane ze skóry naturalnej wykorzystywane są przy eleganckich kreacjach, a bransolety nadają się bardziej do codziennego użytku. Zegarek damski Olivia Burton to zegarek z różowym paskiem wykonanym z bransolety siatkowej typu stal-mesh. To idealne rozwiązanie w przypadku czasomierzy dla kobiet – taki zegarek z różowym paskiem na siatkowej bransolecie będzie doskonały zarówno na formalne okazje, jak i na co dzień, przy bardziej casualowym ubiorze. Dlaczego?

zegarek damski z różowym paskiem

Bransoleta typu stal-mesh jest bardziej elegancka od tradycyjnego stalowego odpowiednika, złożonego z ogniw – zegarek damski Olivia Burton OB16TZ0 ma bowiem jednorodną fakturę, a także wykwintny połysk. Dzięki temu, że nasz zegarek z kwiatami na tarczy oraz jego bransoleta wykonane są ze stali szlachetnej, stanowi on inwestycję na lata – cechuje go znakomity poziom odporności przed zerwaniem czy przecięciem. Co więcej, bransoleta stal-mesh sprawia, że czasomierz dopasowuje się lepiej do kształtu nadgarstka niż pozostałe rodzaje pasków (skórzane oploty są bardziej sztywne) – można go również w prosty sposób wyregulować. Co jednak najważniejsze, zegarek damski Olivia Burton dzięki różowemu paskowi z siatkowej bransolety wygląda jak biżuteria.

Zegarek damski – różowe złoto

Chociaż mówi się, że to tarcza stanowi najważniejszą część zegarka, bo przykuwa uwagę swoim wyglądem, nie mniej ważna jest koperta, czyli obudowa czasomierza, zwłaszcza gdy chodzi o zegarek damski. Różowe złoto, które wykorzystane zostało w zegarku Olivia Burton, ma nie tylko chronić mechanizm, ale podkreślać biżuteryjny charakter czasomierza i doskonale komponować się z bransoletą typu stal-mesh, wykonaną z tego samego materiału w tej samej barwie. Zegarek damski – różowe złoto na kopercie oraz pasku – to prawdziwa kwintesencja nowoczesnej mody – nic dziwnego, skoro jedna z założycielek marki ukończyła studia w London College of Fashion.

zegarek olivia burton różowe złoto

Aby podkreślić jeszcze bardziej materiał i kolor, zegarek damski Olivia Burton OB16TZ0 został wykończony polerowaniem (jeśli chodzi o kopertę), co w połączeniu z klasycznym kształtem okręgu nadało mu charakteru vintage. Czasomierze – nie tylko damskie, ale również męskie – w kolorze różowego złota stały się pożądanym dopełnieniem stylizacji. Główną rolę w biżuteryjnych trendach zaczęły bowiem bez wątpienia grać pastele.

Zegarek z kwiatami na tarczy

Zegarek damski Olivia Burton OB16TZ0 to zegarek z kwiatami na tarczy, co stanowi jego główny wyróżnik i element charakterystyczny. Skąd ten wzór? Inspiracją dla marki były modowe wybiegi, na których królują florystyczne motywy, a także wszystko, co delikatne, niewielkie i bardzo kobiece. Pojawił się on, gdy na rynku panowały głównie duże masywne modele w stylu męskim, nawet jak chodzi o czasomierze dla kobiet – zegarek z kwiatami na tarczy stanowił wtedy atrakcyjną odmianę, a dziś to prawdziwy krzyk mody.

zegarek damski z kwiatami na tarczy

Nasz zegarek damski Olivia Burton posiada szarą, klasyczną tarczę (właśnie w tym kolorze, jak i białym oraz ecru tworzono pierwsze modele, uchodzące za najbardziej eleganckie), na której kwiaty wykonane są asymetrycznie również w kolorze szarym, ale już w mocnym odznaczającym się odcieniu: popielu. Dzięki temu wzór jest widoczny, ale na tyle subtelny, że nie zakłóca czytelności. Zegarek z kwiatami na tarczy posiada również duże indeksy zamiast cyfr – z wyjątkiem XII i VI zapisanych cyframi rzymskimi – co sprawia, że wygląda oryginalnie i nowocześnie. Zarówno wskazówki, jak i indeksy wykonane zostały w kolorze koperty, dzięki czemu są widoczne i zapewniają czasomierzowi ogromną funkcjonalność.

Zegarek z kwiatami na tarczy – czasomierz dla romantycznej dziewczyny (i nie tylko)!

Chociaż różowe złoto, subtelność i delikatność kojarzą się z romantyzmem i dziewczęcością, zegarek damski Olivia Burton OB16TZ0  może stanowić doskonały wybór dla kobiety w każdym wieku, która posiada romantyczną duszę, ceni sobie jakość wykonania, a także piękno detalu. Nasz zegarek z kwiatami na tarczy i różowym paskiem typu stal-mesh to połączenie klasycznej elegancji z nowoczesnym designem, które sprawia, że staje się on równocześnie wyjątkową kobiecą biżuterią. Zobacz zegarek z charakterem dla romantycznej dziewczyny!