X
Cena
niska
wysoka
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

cienka
gruba
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...
TORII R28TS.TR – ZEGAREK DAMSKI Z CZERWONĄ TARCZĄ DLA PRAWDZIWYCH ELEGANTEK

TORII R28TS.TR – ZEGAREK DAMSKI Z CZERWONĄ TARCZĄ DLA PRAWDZIWYCH ELEGANTEK

Dla wszystkich tych, którzy pragną harmonijnego rozwoju i wiedzą, że zmiana wpisana jest w rytm kreatywnego życia, stworzone zostały czasomierzy marki Torii. Czasomierze te wyróżniają się wyjątkowym designem. Prezentujemy zegarek damski z czerwoną tarczą, który zachwyci najbardziej wymagającą kobietę!

Torii R28TS.TR – zegarek damski z czerwoną tarczą

Czy wiesz, że powstaniu czasomierzy marki Torii przyświecała japońska idea „WA”, propagująca harmonię we wszystkich dziedzinach życia? Znalazła ona odzwierciedlenie przede wszystkim w designie konkretnych modeli, który wyróżnia jednocześnie oryginalność i odwaga, a także ponadczasowe, klasyczne wzornictwo. Te pozorne sprzeczności doskonale materializuje w sobie zegarek damski z czerwoną tarczą Torii R28TS.TR.

Wystarczy spojrzeć na cyferblat, który w największym stopniu determinuje wygląd danego czasomierza – to on ukazuje większość funkcji, a także elementy, jakie go ozdabiają. Tarcza odpowiada także za charakter zegarka – najbardziej klasyczne modele mają cyferblaty jasne, w kolorze białym, écru lub srebrno-szarym; z kolei w czasomierzach codziennych stosuje się najczęściej tarcze ciemne – czarne, granatowe i grafitowe. Ponadto im bardziej minimalistyczny cyferblat, tym formalność modelu jest większa. Jak jest w tym przypadku?

Torii R28TS.TR to zegarek damski z czerwoną tarczą – z jednej strony nawiązuje ona do sportowego stylu czasomierzy, z drugiej jednak oryginalna barwa okazuje się domeną modeli fashion, które wyróżnia oryginalność i niezwykle biżuteryjny, ozdobny charakter. Nie tylko jednak ten wzorniczy stereotyp przełamuje ten zegarek czerwony damski. Ciemny cyferblat odznacza się doskonałą czytelnością i przejrzystością, charakterystyczną dla czasomierzy eleganckich, przeznaczonych na formalne okazje – prócz liniowych indeksów, dwóch wskazówek (godzinowej i minutowej), mamy tu wyłącznie dyskretnie wpisane na godz. 12.00 logo marki.

czerwona tarcza torii

Zegarek damski z czerwoną tarczą Torii R28TS.TR i kopertą w kolorze różowego złota to idealnie harmonijne kolorystyczne zestawienie – subtelna barwa koperty jednocześnie tonuje i eksponuje wyrazisty odcień cyferblatu. To jednak nie wszystko, czym wyróżnia się zegarek damski Torii R28TS.TR. Żaden element nie znalazł się tu przypadkowo!

Torii R28TS.TR – zegarek z czerwoną bransoletą stal-mesh

W przeciwieństwie do czasomierzy męskich, damskie zegarki na bransolecie uchodzą za zdecydowanie bardziej szykowne i przeznaczone na formalne okazje niż te na paskach skórzanych. W co wyposażony został Torii R28TS.TR? To zegarek z czerwoną bransoletą stal-mesh – najbardziej elegancką, a jednocześnie subtelną i wygodną!

Siatkowa bransoleta ma wyjątkowo biżuteryjny charakter – modele tego typu są jednocześnie ozdobą nadgarstka. Co więcej, drobne ogniwa łatwo wyregulować na ręce, nie pojawia się tu również częste przy tradycyjnych stalowych bransoletach nieprzyjemne zjawisko tzw. przycinania skóry.

Komfortowi noszenia towarzyszy również niepowtarzalny wygląd, jakim wyróżnia się nasz zegarek. Z czerwoną bransoletą stal-mesh doskonale komponuje się bowiem różowe złoto koperty oraz wspomniany już czerwony cyferblat – mimo odważnej mocnej barwy, taki kolorystyczny total look stanowi kwintesencję elegancji i szyku. Oczywiście w modowym, wpisującym się w najnowsze trendy wydaniu.

czerwony zegarek torii

Zegarek czerwony – damski dodatek dla odważnych i eleganckich kobiet!

Harmonia formy, designu i zastosowanych technologii – tym cechuje się prezentowany zegarek czerwony damski Torii R28TS.TR. Zaskakuje tu nie tylko połączenie prostego i ponadczasowego wzornictwa z oryginalnym i niebanalnym wykończeniem, ale również najwyższa jakość  materiałów, zastosowanych do produkcji czasomierza.

Antyalergiczna stal szlachetna, z której wykonano kopertę i bransoletę czasomierza, nie uczula, z kolei wzmocnione powłoką szafirową szkło mineralne to kompromis pomiędzy doskonałą przejrzystością i odpornością na zarysowania, a wytrzymałością na stłuczenie.

Nic dziwnego, że zegarek z czerwoną bransoletą stal-mesh i czerwoną tarczą pokochały kobiety, które na co dzień wybierają eleganckie stylizacje, nie boją się jednocześnie odważnych i eksperymentalnych połączeń modowych. Model sprawdzi się doskonale dopasowany zarówno do formalnych wieczorowych outfitów, jak i na co dzień do pracy oraz na biznesowe spotkania.

Jeśli kochasz modę i cenisz sobie szykowne dodatki, wybierz zegarek damski Torii R28TS.TR!

„Zegarek damski Torii to amulet, dzięki któremu dotrzesz bezpiecznie do celu” – mówią o modelach marki najsłynniejsze na świecie gwiazdy. Czasomierze te emanują wyjątkowym stylem i zapewniają możliwość wyrażenia siebie. Jesteś odważną i elegancką kobietą, stawiającą na wyraziste, modne dodatki, które jednak nigdy nie wyjdą z mody? Lubisz wyróżniać się z tłumu, ale cenisz sobie ponad wszystko szyk i klasę? Zobacz nasz zegarek damski z czerwoną tarczą Torii R28TS.TR – prawdziwy zegarek z charakterem, w którym na nadgarstku z pewnością nie przejdziesz niezauważona!