X
Cena
niska
wysoka
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

cienka
gruba
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...
SWISS MILITARY HANOWA 06-4231.7.04.006 – ZEGAREK MĘSKI Z ZIELONĄ TARCZĄ

SWISS MILITARY HANOWA 06-4231.7.04.006 – ZEGAREK MĘSKI Z ZIELONĄ TARCZĄ

Powstała w latach 60-tych ubiegłego wieku marka, niemal od samego początku stała się wzorem wyjątkowego zegarmistrzostwa. Najwyższa jakość materiałów i niezawodność mechanizmów idą tu w parze z wyjątkowym designem – czasomierze Swiss Military Hanowa przeznaczone są dla osób aktywnych, które szukają wyrafinowanej elegancji i sportowego stylu jednocześnie. Te cechy łączy w sobie prezentowany zegarek męski z zieloną tarczą – Swiss Military Hanowa 06-4231.7.04.006.

Swiss Military Hanowa 06-4231.7.04.006 – zegarek męski z zieloną tarczą

Co w głównej mierze determinuje wygląd zegarka? Niezaprzeczalnie jest to cyferblat – to na nim znajduje się większość funkcji, a także elementy, które go ozdabiają. Kluczowa okazuje się tu nie tylko jego barwa, ale również wszystko to, co się na nim znajduje. Zegarek męski z zieloną tarczą Swiss Military Hanowa 06-4231.7.04.006 to prawdziwa gratka dla miłośników sportowego stylu, którzy nie boją się oryginalnych rozwiązań.

Najbardziej klasyczne czasomierze posiadają jasne tarcze (w kolorze białym, écru lub srebrno-szarym). Z kolei czarne, granatowe czy grafitowe cyferblaty występują przede wszystkim w modelach sportowych. Czasomierze Swiss Military Hanowa to zegarki w sportowo-militarnym stylu, które rozpoznasz nie tylko po nietuzinkowym designie, ale również umieszczonym na tarczy, charakterystycznym szwajcarskim krzyżu. Nie inaczej jest w tym przypadku – prezentowany zegarek męski z zieloną tarczą Swiss Military Hanowa 06-4231.7.04.006 to propozycja, która doda charakteru niejednej stylizacji.

Nie bez powodu model ten znalazł się w kolekcji Swiss Rock, która balansuje na granicy sportowej elegancji. Zielona tarcza wykończona została szafirowym szkłem – najtwardszym i najbardziej przejrzystym szkłem stosowanym w zegarmistrzowie. Nadaje to czasomierzowi luksusowego charakteru, a także sprawia, że cyferblat będzie nawet po wielu latach użytkowania prezentuje się bez skazy.

tarcza zegarek meski swiss military hanowa

Zegarek męski – cyfry arabskie, które podnoszą czytelność tarczy

Im więcej komplikacji na tarczy, tym mniej formalny zegarek męski. Cyfry arabskie to z jednej strony ukłon w stronę sportowego stylu, z drugiej – zapewnienie czasomierzowi doskonałej czytelności. Prosty cyferblat okazuje się również nawiązaniem do klasycznych modeli marki. Jak wygląda prezentowany zegarek męski? Cyfry arabskie są tu nie tylko duże, ale i białe, co idealnie kontrastuje z zielenią tarczy. Doskonale komponują się one z białymi wskazówkami (godzinową i minutową); czerwona wskazówka sekundnika dopełnia natomiast kolorystycznie, wspomniany szwajcarski krzyż, który znajduje się na godz. 12.00.

Aby połączyć sportowy styl z elegancją, zegarek Swiss Military Hanowa 06-4231.7.04.006 został wyposażony wyłącznie w jedną komplikację – datownik. Data wyświetla się w małym okienku na godz. 3.00, wskazując aktualny dzień miesiąca. Zielony cyferblat i białe cyfry arabskie doskonale dopełnia stalowa, klasyczna okrągła koperta o standardowej grubości (dzięki czemu czasomierz zmieści się nawet pod mankietem koszuli).

Zegarek męski z brązowym paskiem – połączenie tradycji i nowych trendów

Nowoczesny design cyferblatu został przełamany tradycją – prezentowany model Swiss Military Hanowa 06-4231.7.04.006 to zegarek męski ze skórzanym paskiem, charakterystycznym dla czasomierzy eleganckich, przeznaczonych na formalne okazje. Sprawia to, że idealnie sprawdzi się dla mężczyzn aktywnych i odważnych, którzy jednak pragną na co dzień wyglądać nienagannie i szykownie.

Prezentowany zegarek męski z brązowym paskiem doskonale wpisuje się w kolorystykę tarczy oraz koperty. Nie może być jednak, i w tym przypadku, mowy o nudzie. Nie znajdziemy tu klasycznego, gładkiego paska – został on przepikowany: posiada drobne, symetrycznie wykonane dziurki, podkreślające sportowo-militarny styl modelu.

zegarek meski brazowy pasek

Zegarek męski z zieloną tarczą i brązowym paskiem – doskonały wybór na co dzień!

Czym wyróżnia się prezentowany zegarek męski z brązowym paskiem i zieloną tarczą Swiss Military Hanowa 06-4231.7.04.006? To połączenie klasycznego designu i sportowego stylu, a także ponadczasowego wzornictwa i nowoczesnych trendów.

Stal szlachetna oraz skóra to materiały, które zagwarantują mu odporność na uszkodzenia, a Tobie na reakcje alergiczne. Do tego precyzyjny szwajcarski mechanizm oraz funkcja datownika, sprawdzająca się doskonale podczas codziennych obowiązków, sprawiają, że prezentowany czasomierz to model wyjątkowy, także wśród innych zegarków marki. Jeśli chcesz mieć na swoim nadgarstku nietuzinkowy, niezawodny i oryginalny gadżet – zobacz zegarek męski z zieloną tarczą, czyli prawdziwy zegarek z charakterem!