X
Cena
niska
wysoka
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

cienka
gruba
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...
Smartwatch – idealny prezent dla dziecka i rodzica!

Smartwatch – idealny prezent dla dziecka i rodzica!

Dobranie trafionego prezentu dla dziecka lub dorosłego to zawsze wyzwanie. Nie wiesz, co spodoba się obdarowywanej przez Ciebie osobie? Inteligentny zegarek dziecięcy to funkcjonalny i stylowy upominek, z którego skorzysta zarówno pociecha, jak i rodzic.

Czym cechują się smartwatche dziecięce? Na pierwszy rzut oka wyglądają jak kolorowe, przyciągające wzrok zegarki. Tym też są – dzieci uwielbiają je między innymi ze względu na estetykę rodem z komiksów o superbohaterach. „Smart” zegarki od Garett Electronics występują w wielu wzorach i kolorach, a więc trafią w gusty dziewczynek i chłopców o różnych zainteresowaniach. Dzieci mogą nosić je do szkoły czy na plac zabaw i czuć się nie tylko modnie, ale też bezpiecznie. I o to w dużej mierze właśnie chodzi.

Miej oko na swoje dziecko

Każdy rodzic martwi się o swoje dziecko – szczególnie wtedy, gdy tymczasowo nie może sprawować nad nim bezpośredniej opieki. Jeśli Twoja pociecha sama wraca ze szkoły czy spędza czas ze znajomymi na dworze – z pewnością nie raz przeszły Ci przez myśl różne sytuacje, w których mogłaby się znaleźć. Zegarek dziecięcy pozwala rodzicom odetchnąć z ulgą, dzięki temu, że umożliwia sprawdzenie lokalizacji użytkownika w dowolnym momencie.

Jako rodzic możesz skorzystać z wbudowanego modułu GPS oraz technologii LBS i Wi-Fi, by namierzyć swoje dziecko i przekonać się o tym, czy jest bezpieczne. Pociecha za to wie, że może na Tobie polegać nawet wtedy, gdy nie ma Cię w pobliżu. Wymienione technologie oferują także funkcję wyznaczenia GEOogrodzenia, czyli bezpiecznej strefy, w której może przebywać Twoje dziecko. Jeśli użytkownik zegarka przekroczy jej granicę – zostaniesz o tym powiadomiony przez aplikację na swoim smartfonie.

Bądźcie w stałym kontakcie

Dziecięcy smartwatch łączy w sobie zarówno funkcje zegarka, jak i telefonu. To znaczy, że dziecko może nie tylko sprawdzić na nim godzinę, ale również skontaktować się z Tobą w razie potrzeby. „Smart” zegarek pozwala na odbieranie i wykonywanie połączeń tak samo, jak zwykły smartfon, ale pociecha nosi go na nadgarstku – nie ryzykuje więc zgubienia go (co często zdarza się w przypadku telefonów komórkowych).

Zegarek dostosowany do potrzeb dzieci

Smartwatche dla dzieci stworzono tak, by niezawodnie służyły swoim użytkownikom. Obudowy, wykonane z trwałych materiałów, są odporne na różne pomysły maluchów. Pociechy nie muszą ryzykować utraty zegarka, zdejmując go podczas zabawy. Smartwatche umożliwiają także wgranie planu lekcji, by był zawsze pod ręką, a paski można zmieniać w razie potrzeby (na przykład po uszkodzeniu bransolety albo po prostu wtedy, gdy maluchowi znudzi się wygląd zegarka).

Smartwatch dziecięcy to idealny prezent dla całej rodziny – nie tylko dla najmłodszych! Każdy rodzic doceni możliwość sprawowania zdalnej opieki nad swoją pociechą. Warto wiedzieć, że dostępne są również inteligentne zegarki dla dorosłych różniące się estetyką od tych dziecięcych i oferujące takie funkcje, jak mierzenie ciśnienia, pulsu czy wyświetlanie powiadomień z telefonu np. mediów społecznościowych.