X
Cena
niska
wysoka
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

cienka
gruba
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...
ROAMER SWISS MATIC 550661496205 – ZEGAREK MĘSKI BRĄZOWY ZE SKÓRZANYM PASKIEM

ROAMER SWISS MATIC 550661496205 – ZEGAREK MĘSKI BRĄZOWY ZE SKÓRZANYM PASKIEM

Szwajcaria – to w tej kolebce najwspanialszych czasomierzy na świecie powstała marka Roamer. Swiss Matic 550661496205 to nie jest zwykły zegarek męski brązowy, ale przykład czasomierza najwyżej jakości, w którym parametry techniczne idą w parze z klasycznym eleganckim i szykownym wyglądem.

Zegarek męski z brązową tarczą

Zegarek męski Roamer stanowi doskonałe połączenie elegancji i funkcjonalności, nic więc dziwnego, że czasomierze tej marki noszą gwiazdy kina, telewizji i estrady. Balansują one na granicy sportowej elegancji i stonowanej klasyki, a przy tym ich atrakcyjny wygląd łączy się z komfortem korzystania z zegarka. Roamer Swiss Matic to klasyczny zegarek męski brązowy z charakterystyczną brązową tarczą.

Dlaczego brązową tarczą mianujemy charakterystyczną i unikatową? Ponieważ tradycyjne modele zegarków posiadają zazwyczaj tarcze w kolorze białym, ecru lub srebrno-szarym. To tarcza bowiem w największym stopniu determinuje wygląd zegarka – ukazuje większość jego funkcji oraz elementy ozdobne. Zegarek męski Roamer posiada tarczę zamkniętą, ale z unikatowym wycięciem, ukazującym mechanizm (skeleton) – został on wyposażony w mechanizm automatyczny, a więc ten uchodzący za najbardziej tradycyjny i elegancki, dzięki temu nie trzeba go samodzielnie nakręcać.

zegarek męski z brązową tarczą

Tarcza, jaką posiada Roamer Swiss Matic, jest niezwykle czytelna, dzięki połączeniu ciemnego brązu i złotych wskazówek. Komponuje się ona również doskonale z kopertą, stanowiącą szkielet zegarka i chroniącą mechanizm. Zegarek męski brązowy Roamer, jak wszystkie czasomierze szwajcarskiej marki, posiadają koperty wykonane z metali szlachetnych, dzięki czemu nie odkształcają się i są odporne na wstrząsy i uszkodzenia. Stąd Roamer Swiss Matic 550661496205 wyposażony został w kopertę z różowego złota. Bardzo istotne jest tu również zastosowanie szkła szafirowego, najtwardszego szkła stosowanego w zegarmistrzostwie – jest ono nie tylko przezroczyste i bezbarwne, co zapewnia jeszcze większą czytelność brązowej tarczy, ale również bardzo odporne na wszelkie zarysowania.

Zegarek męski ze skórzanym paskiem

Zegarek męski ze skórzanym paskiem uchodzi za najbardziej klasyczny i elegancki, a więc pasuje przede wszystkim do formalnych stylizacji. Roamer Swiss Matic wyróżnia się jednak na tle innych zegarków – tak jak brązowa tarcza oraz charakterystyczne wycięcie na mechanizm dodają mu nieco casualowego charakteru, tak formalny, skórzany pasek został przełamany zapięciem motylkowym. Warto zwrócić na to uwagę, ponieważ za klasyczne (i najbardziej eleganckie) uchodzi zapięcie klamerkowe.

zegarek męski z brązowym paskiem

Dzięki temu nasz brązowy zegarek męski ze skórzanym paskiem (również brązowym) staje się nieco bardziej uniwersalny – sprawdzi się bowiem zarówno w wersji sportowej, jak i eleganckiej. Funkcjonalności dodaje mu również materiał paska – skóra jest wytrzymała i odporna, a także nie uczula (należy oczywiście o nią systematycznie dbać).

Zegarek męski brązowy marki Roamer posiada także (prócz zapięcia) dyskretny metalowy element, charakterystyczny dla tych szwajcarskich czasomierzy. Sprawia to, że pasuje on do praktycznie wszystkich garniturów. Co ważne, brązowy skórzany pasek wykończony został drobnym ściegiem w kolorze zbliżonym do skóry, co nadaje zegarkowi klasy i szyku.

Zegarek męski – cyfry rzymskie jak symbol klasyki

Co sprawia, że można określić jako tradycyjny i klasyczny zegarek męski? Cyfry rzymskie to zdecydowanie element, który go warto wziąć pod uwagę. Tu jednak podobnie jak w przypadku indeksów, pojawia się obawa o czytelność czasomierza. Zegarek męski brązowy Roamer Swiss Matic to przykład doskonałego połączenia klasycznego designu z czytelnością.

zegarek męski z cyframi rzymskimi roamer

Jak prezentuje się czytelność, gdy chodzi o ten zegarek męski? Cyfry rzymskie są tu nie tylko sporej wielkości, ale również w kolorze różowego złota, który doskonale komponuje się z kolorem koperty i wszystkimi metalowymi elementami zegarka. Wszelkie detale – luma na wskazówkach czy dodatkowe indeksy prócz cyfr – sprawiają, że zegarek prezentuje się mniej formalnie. Cyfry zastępowane cyrkoniami to z kolei ozdobne, ale już bardzo nowoczesne rozwiązanie, rezygnujące z klasycznych oznaczeń godzin. Klasykę czasomierza Roamer Swiss Matic 550661496205 podkreślają dodatkowo złote wskazówki.

Roamer Swiss Matic 550661496205 – zegarek męski brązowy na każdą okazję

Zegarek męski brązowy Roamer Swiss Matic to połączenie nietuzinkowego designu oraz wysokiej jakości. Balansuje on na granicy sportowej elegancji i stonowanej klasyki, prezentując również najbardziej nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak PVD. Jest to najnowocześniejsza technologia, zwiększająca odporność metalu na różne czynniki inwazyjne. Dzięki utrzymaniu zegarka w jednolitej kolorystyce z wykorzystaniem złotych elementów Roamer Swiss Matic pełni również rolę wyjątkowej męskiej biżuterii. Zobacz zegarek męski brązowy z charakterem.