X
Cena
niska
wysoka
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

cienka
gruba
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...
ROAMER LADY SWEETHEART 556661 48 19 50 – ZEGAREK OPEN HEART DLA ROMANTYCZEK

ROAMER LADY SWEETHEART 556661 48 19 50 – ZEGAREK OPEN HEART DLA ROMANTYCZEK

Czy dla miłośniczek tradycji, piękna i oryginalnych rozwiązań można stworzyć coś lepszego niż zegarek open heart? Roamer Lady Sweetheart 556661 48 19 50 to czasomierz, który spełni oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających romantyczek!

Roamer Lady Sweetheart 556661 48 19 50 – zegarek open heart

Czym charakteryzuje się zegarek open heart? To czasomierz, który na tarczy głównej ma niewielkie okienko, pozwalające na nieustanne oglądanie pracy mechanizmu, czyli serca zegarka.

Roamer Lady Sweetheart 556661 48 19 50 to czasomierz wyposażony w automatyczny mechanizm, dzięki czemu jest bardziej funkcjonalny niż ten z naciągiem ręcznym. Prezentowany zegarek damski open heart nakręcany jest bowiem automatycznie, dzięki ruchom wahnika wywoływanym podczas jego noszenia. Dokładność chodu wynosi tu -0/+15 sekund na dobę. Serię Roamer Lady Sweetheart wyróżnia kształt okienka, przez które widoczny jest rotor zegarka – właśnie to wpisane w cyferblat serce sprawia, że nazwa czasomierza okazuje się zarówno dosłowna, jak i metaforyczna. Odsłania bowiem serce zegarka, które dosłownie przybiera ten kształt.

tarcza roamer lady sweetheart

Chociaż zegarek open heart należy do tych uznawanych za niezwykle tradycyjne, to całościowy design decyduje o jego stylowej przynależności. Roamer Lady Sweetheart 556661 48 19 50 to synonim prestiżu i wysokiej klasy, dlatego znalazł się w kolekcji klasycznej, którą cechuje prostota i czytelność. Wzbogacony został jednak o unikatowy design i niecodzienne wzornictwo, czyniące z czasomierza prawdziwe dzieło sztuki.

Zegarek damski ze złotą bransoletą

Zegarek damski open heart Roamer Lady Sweetheart 556661 48 19 50 posiada, jak przystało na elegancki czasomierz, jasną, srebrzystą, tarczę, która dopełniona została klasyczną, okrągłą kopertą w kolorze żółtego złota. Co więcej, zegarek damski ze złotą bransoletą okazuje się doskonałym zamiennikiem szykownej biżuterii zarówno na większe, wieczorowe, jak i codzienne formalne wyjścia.

Co jeszcze wyróżnia zegarek Roamer Lady Sweetheart 556661 48 19 50? Jak nad wszystkimi czasomierzami marki również i nad tym pracowali wykwalifikowani designerzy, których zadaniem było połączenie funkcjonalności i pięknego wyglądu. Efektem miał być zegarek  damski ze złotą bransoletą, który zgodnie z projektem będzie kwintesencją elegancji, pasującej jednak do każdego stroju, bez względu na okoliczności. Bransolety u kobiet są bowiem najbardziej uniwersalnym, a także długotrwałym rozwiązaniem – są bardziej wytrzymałe niż paski skórzane i można dopasować je do wielu różnych stylizacji.

Chociaż kolor żółtego złota wydaje się bardzo tradycyjny, jego zestawienie z srebrzystym cyferblatem sprawia, że zegarek damski open heart Roamer Lady Sweetheart skomponuje się doskonale nie tylko z żółtym, ale również białym złotem w dodatkach. A jak wiadomo, każda romantyczka ma w swojej szkatułce dużo wyjątkowej biżuterii.

Zegarek z ozdobnymi indeksami punktowymi

Zegarek open heart Roamer Lady Sweetheart 556661 48 19 50 to prawdziwe dzieło sztuki – kunszt i precyzja charakteryzują tu każdy, najdrobniejszy element czasomierza. Złote serce idealnie wpisuje się w srebrzysty cyferblat, nie zakłócając jego czytelności, ale zwracając uwagę w centralnym punkcie tarczy. Złote wskazówki oraz indeksy punktowe zostały tak dopasowane, by tworzyć spójną całość z pozostałymi elementami.

zegarek open heart

Dlaczego w tym zegarku zastosowano indeksy punktowe, a nie liniowe, jak w większości czasomierzy, dostępnych na rynku? Stanowią one dodatkowy ozdobny element czasomierza, nadając mu jeszcze bardziej biżuteryjnego charakteru.

Całość idealnie dopełnia szafirowe szkiełko, odporne na zarysowania i cechujące się ponadprzeciętną twardością oraz wyjątkową przejrzystością, która nie mija z upływem czasu.

Roamer Lady Sweetheart 556661 48 19 50 – zegarek open heart, który poruszy niejedno damskie serce

Zegarek open heart Roamer Lady Sweetheart 556661 48 19 50 to szczególny czasomierz – częściowo odsłonięty mechanizm nadaje mu nie tylko wyjątkowo designerskiego charakteru, ale również sprawia, że odsłonięta dusza zegarka staje się czymś więcej niż tylko przedmiotem do odmierzania czasu. Wartość sentymentalna ma przecież ogromne znaczenie, jeśli chodzi o czasomierze.

Prezentowany zegarek jest z jednej strony powrotem do tradycji i klasycznego zegarmistrzostwa, z drugiej jednak, dzięki nowoczesnemu designowi, a także technologiom, np. zastosowanej powłoce IP, okazuje się wyjątkowym prezentem dla romantyczki, która chce być zawsze modna i na czasie. Zobacz zegarek z charakterem.