X
Cena
niska
wysoka
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

cienka
gruba
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...
ROAMER 550661 41 52 50 – ZEGAREK MĘSKI OPEN HEART DLA MĘŻCZYZN, KTÓRZY LUBIĄ KLASYCZNE DODATKI

ROAMER 550661 41 52 50 – ZEGAREK MĘSKI OPEN HEART DLA MĘŻCZYZN, KTÓRZY LUBIĄ KLASYCZNE DODATKI

Cenisz sobie klasykę i eleganckie czasomierze, które dają wyjątkowy efekt? Wybierz zegarek męski open heart Roamer 550661 41 52 50 – nosząc go na nadgarstku, nie tylko wyróżnisz się z tłumu, ale zyskasz ponadczasowy dodatek, zaprojektowany tak, by oddać hołd tradycji i podkreślić wyjątkowość zastosowanego w nim mechanizmu.

Roamer 550661 41 52 50 – zegarek męski open heart

Co wyróżnia zegarek męski open heart Roamer 550661 41 52 50? Zacznijmy od samej marki, która doceniana jest dziś na całym świecie, głównie z powodu dbałości o najdrobniejszy detal w procesie tworzenia czasomierza idealnego. Tak jest również i w tym przypadku. Zegarek męski z widocznym mechanizmem to przykład niepowtarzalnego wzornictwa, połączonego z najwyższej jakości szwajcarską precyzją wykonania. Nic dziwnego, że produkty marki uchodzą za luksusowe i prestiżowe.

Właśnie taki jest prezentowany zegarek męski open heart Roamer 550661 41 52 50. Dzięki znajdującemu się na tarczy okienku, możliwe jest obserwowanie pracy rotora – w ten sposób widoczne jest serce zegarka, a więc zastosowany w nim mechanizm mechaniczny z naciągiem automatycznym. Chociaż taki element to nawiązanie do tradycji, to z drugiej strony stanowi wyjątkowy element designerski, który sprawia, że zegarek męski open heart staje się niezwykle modny. Nie bez powodu znalazło się tu i szafirowe szkiełko – nie tylko jest to najtwardsze, ale również najbardziej przejrzyste szkło stosowane w zegarmistrzostwie.

tarcza w zegarku męskim open heart

Roamer 550661 41 52 50 – srebrny zegarek z czarną tarczą

Zegarek męski z widocznym mechanizmem Roamer 550661 41 52 50 to prawdziwe dzieło sztuki, a okienko, przez które widać pracę mechanizmu to największa ozdoba zegarka. Złote, biżuteryjne detale w barwie żółtej i różowej, mimo że na pierwszy rzut oka wyglądają, jak dekoracja, są tak naprawdę elementami mechanizmu zegarka. Idealnie komponuje się to z całym projektem czasomierza. Srebrny zegarek z czarną tarczą to kwintesencja sportowej elegancji. Dlaczego?

Podczas gdy ciemny cyferblat można spotkać głównie w czasomierzach sportowych, okrągła srebrna koperta to podstawowy element czasomierzy klasycznych. W tym przypadku połączono oba te detale i dodano srebrną bransoletę. To sprawia, że srebrny zegarek z czarną tarczą Roamer 550661 41 52 50  świetnie sprawdzi się zarówno w casualowych stylizacjach, jak i tych bardziej formalnych. Stonowana klasyka idzie tu więc w parze z unikatowym designem – to idealna propozycja dla mężczyzn, którzy cenią sobie funkcjonalne i stylowe dodatki.

Atrakcyjny wygląd łączy się w prezentowanym zegarku z wysokim komfortem korzystania. Antyalergiczna stal szlachetna, z której wykonana jest bransoleta, nie uczula, a wodoszczelność na poziomie 100 m głębokości sprawia, że w czasomierzu można nawet pływać.

Zegarek męski – cyfry rzymskie, które podnoszą czytelność tarczy

Czym jeszcze zaskakuje prezentowany zegarek męski? Cyfry rzymskie to jeden z wyznaczników czasomierzy formalnych. Znalazły się one również na tarczy Roamer 550661 41 52 50 i spełniają dwie funkcje – zwiększają czytelność ciemnego cyferblatu (srebrne cyfry kontrastują z ciemnym tłem tarczy) oraz sprawiają, że czasomierz prezentuje się elegancko i luksusowo.

Srebrne wskazówki to również doskonały sposób na zwiększenie przejrzystości tarczy – wszystkie trzy widoczne odznaczają się na czarnym tle, a także doskonale komponują się z okienkiem w tym samym kolorze, przez które widać pracujący mechanizm.

Zastosowany mechanizm zapewnia wygodę i komfort użytkowania zegarka aktywnym mężczyznom. W przeciwieństwie do naciągu ręcznego, automatyczny nakręcany jest dzięki ruchom wahnika, wywołanym podczas noszenia zegarka. Nie musisz robić nic więcej, prócz naturalnych ruchów nadgarstka, jeśli chcesz poprawnie odczytać godzinę. Wysokiej jakości szwajcarski mechanizm to również gwarancja, że zegarek posłuży Ci przez wiele lat.

zegarek męski Roamer ze srebrną bransoletą

Zegarek męski open heart Roamer 550661 41 52 50 – czasomierz dla mężczyzny, który ceni klasykę w designerskim wydaniu

Zegarek męski open heart od zawsze stanowił synonim prestiżu i wysokiej klasy. Od początku XIX wieku produkowano go na specjalne zamówienie bogatych klientów, którzy pragnęli wyróżnić się z tłumu. Dzięki marce Roamer, zegarek męski z widocznym mechanizmem jest dostępny dla każdego mężczyzny, który ceni tradycję, ale stawia na unikatowy design. Ponadczasowe wzornictwo musi iść w parze z najwyższej jakości technologią i wytrzymałością, czego dowodem jest prezentowany czasomierz.

Nosząc na nadgarstku Roamer 550661 41 52 50,  możesz poczuć „ducha prawdziwych wartości”. Jeśli zależy Ci na unikatowym dopełnieniu biznesowego stroju, smart-casualowej stylizacji czy eleganckiego outfitu, zobacz nasz zegarek z charakterem.